Opinie o Symeon Dolcevita Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Symeon Dolcevita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Symeon Dolcevita Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symeon Dolcevita Sp. z o.o. w Warszawa

Elizka Nowy wpis

Może ktoś zdąży mi podpowiedzieć, bo szukają teraz od 9.05 opiekunki do Niemiec za 2500 euro/msc. No jedyne co mi nie pasuje to czas trwania zlecenia, bo jedynie dwa miesiące. Jakie macie doświadczenia z ciągłością zleceń? Zdarza się, że od razu po zakończeniu jednego są w stanie wysłać na kolejne?

UlaZ Nowy wpis

pełen profesjonalizm usług i to pod każdym względem. Można mieć pewność, ze powierza się bliską nam osobę w najlepsze ręce.

Emma Nowy wpis

Czy na rozmowie o prace znajomość języka jest weryfikowana? Zastanawiam się na co muszę zwrocic dokładną uwagę przy rozmowie, żeby dostać prace jako opiekuna

Nika Nowy wpis

Holistyczne podejście do pacjenta - tego właśnie szukałam. Symeon to nie tylko profesjonalna kadra ale też bardzo życzliwe nastawienie do osób starszych.

Firma Symeon Dolcevita Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekunka osób starszych/ Ostrów Wielkopolski/ praca od zara. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Dzień dobry jest szansa wyjazdu po świętach do Niemczech. Widziałam ze oferty dzielą się na poziom języka — biegły i komunikatywny. Czy to wpływa na kwotę wynagrodzenia dla opiekunek. Pisza też o umowie zleceniu, a czy któraś z was dostała umowę o pracę, jeśli pracowała tu dłużej. Bo wymagają dyspozycyjności minimum 2 miesiące i tak się zastanawiam.

Wyrzyk

ciepła, profesjonalna obsługa, wsparcie ale też towarzystwo w trudach dnia codziennego. Symeon zasługuje na miano lidera w tej branży.

Dzień dobry, nie dostrzegłam żadnej oferty tutaj do biura, może wy mi pomożecie i podpowiecie, czy przypadkiem nie znalazłby się jakiś etat w dziale rekrutacji. Doświadczenie w agencji pracy mam, znam również języki - może akurat kogoś takiego potrzeba. Będę wdzięczna za podzielenie się ze mną aktualnymi widełkami płacowymi i podpowiedź czego firma wymaga od kandydata, aby dostać się do jej szeregów ;) Pozdrawiam!

DanutaZ

Firma z wieloletnim doświadczeniem w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi. zaangażowany zespół, empatyczna opiekunka, błyskawiczna reakcja na jakiekolwiek niepokojące sytuacje. Dziękuje i polecam wszystkim, którzy szukają takiego wsparcia.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Symeon Dolcevita Sp. z o.o.?

W.Kolecka

Polecam Symeon, prawda jest taka, ze koszty takiej prywatnej opieki są niewielkie w porównaniu do jakości usług i spokojnej głowy.

Elektra

Witam niestety moim zdaniem niemozna powiedzec pozytwnie zwlaszcza ze rodzina podopiecznego wystawila mnie za dzwi jak psa niporebnego. A firma niezapytala czy mam sie gdze podzac czy nie na moje szecie tak calkiem niiedaleko.. pozatym zarobki sa liche

@Elektra

Bez żadnego słowa tak Cię wystawiono? Jesteś w stanie podać widełki wynagrodzenia, aby faktycznie potwierdzić, że zarobki nie są najlepsze? Każdy ma inną wartość pieniądza, więc fajnie byłoby poznać tę kwotę...

Zuna

taka pomoc i wsparcie są wręcz nieocenione dlatego bardzo dziękuje i cieszę się, ze jesteście. pomagacie wielu rodzicom, które znalazły sie w sytuacjach trudnych.

Firma deklaruje, że opiekunki wiedzą, jak postępować z podopiecznymi z różnymi schorzeniami, a pielęgniarki są dobrze wyszkolone. Z punktu widzenia kandydatki, to jakie są szkolenia i ile czasu trwają zanim się wyjedzie? Wymienia się tam ciężkie schorzenia, więc wiadomo, że im więcej człowiek wiedzy przyjmie, tym lepiej.

Alina

polecam tą firmę, warunki współpracy bardzo uczciwe, zespół przeszkolony i wykwalifikowany do opieki nad osobami starszymi.

Czy można w obecnej chwili wyjechać z nimi jako opiekunka osób starszych? Szukam, ale jak tu weszłam w ogłoszenie, to mi tylko jakiś komunikat wyskoczył i to wszystko. Za to na stronie więcej coś jest, ale z dobrym niemieckim jest napisane. A czy to trzeba mieć jakieś zaświadczenie wtedy o znajomości języka?

Jolina

uczciwi i bardzo zaangażowani w swoją pracę opiekunowie. Firma rzetelna, słowna, otwarta na potrzeby swoich klientów. jak najbardziej polecam!

Swego czasu była taka oferta pracy: specjalista ds. administracyjno-biurowych z językiem niemieckim, do kontaktu z klientami itp. Bardzo by mnie taka posada interesowała, tym bardziej, iż już 2 lata temu zarobki oscylowały wokół 5 tys. brutto. Ktoś z Państwa wie, czy planowany jest nabór?

Zainteresowani

Jakie zarobki?

Grina

Rzetelnie, fachowo, profesjonalnie. Firma spisuje się na medal, troszczy się o pacjenta i stawia jego dobro na pierwszym miejscu. To widać i czuć na każdym kroku. Polecam

Widzę, że klienci są raczej zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Osoby, które tam pracują nazywane są profesjonalistami. Orientujecie się, jakie kwalifikacje trzeba mieć, aby dostać pracę opiekunki? Na co zwracają szczególną uwagę podczas rekrutacji? ;)) myślę nad aplikacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Symeon Dolcevita Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Symeon Dolcevita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Symeon Dolcevita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symeon Dolcevita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Symeon Dolcevita Sp. z o.o.
  • Wrzesińska 12 lok. 21
    03-713 Warszawa

Symeon Dolcevita Sp. z o.o.