Opinie o Eww Premium Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eww Premium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eww Premium Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eww Premium Sp. z o.o. w Łódź

Obserwator Nowy wpis

Ja w związku z pracą, jaką Eww Premium oferuje w tym momencie na stanowisku Dyrektora handlowego - Dyrektora sprzedaży. Skoro wynagrodzenie ma być według zapewnień atutem, skoro jest możliwość rozwoju, to dlaczego stanowiska nie obsadzono dotychczasowym pracownikiem w drodze awansu? Co się w ogóle zadziało, że poszukuje się teraz kandydata poprzez ogłoszenie?

Ann

Witam, polecam bardzo firmę ponieważ już od dłuższego czasu tu pracuję oraz moi koledzy i nam się podoba. Wiadomo trzeba pracować jak wszędzie, ale nie mamy na co narzekać. Wypłata regularna, traktowanie dobre oraz zawszy możemy liczyć na wyrozumiałość. Polecam

Sławomir
@Ann

Powiesz coś więcej? Chodzi mi o kontakt z koordynatorem i zakwaterowanie. Warunki są dobre i można dostać jakąś pomoc w razie problemów? No i jak z językiem? Trzeba dobrze znać?

Sandra
@Sławomir

Język chociaż troche ale ogólnie jest ok.

Zuzanna Nowy wpis
@Sandra

Czyli z zakwaterowaniem tez wszystko ok?

Eww Premium Nowy wpis
@Zuzanna

Tak, praca z zakwaterowaniem w dobrych warunkach.

sran Nowy wpis
@Ann

Ciekawe jaka ann... chyba kierownik do spraw rekrutacji mogl napisac cos takiego :)

zz

trochę strach jechać za granice z firmą gdzie nie ma nigdzie informacji, proszę o informacje dotyczące zamieszkania i rodzaju umowy

zgoda
@zz

zgadzam sie z toba

vlad
@zgoda

ja tez

@zz

Dzień dobry, jeżeli Państwo zainteresowani ofertą pracy w Holandii proszę o kontakt telefoniczny +508 945 355 lub na vibera.

cisza

Czyli nadal cisza i nikt nic nie wie o pracy tam? jak wyjechac z nimi za granice jak nawet kontaktu nie ma

closed
@cisza

chyba sie zamkneli

Jsk
@closed

Zadzwoń albo napisz na numer który padał tu z 10 razy i się dowiesz a nie ferment siejesz Januszu

Halina
@closed

A na jakiej podstawie to stwierdzasz?

@closed

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eww Premium Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik budowlany?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy zarobki oferowane przez Eww Premium Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Так.

Karol
@PRACODAWCA

To jaka jest tu stawka godzinowa?

@Karol

@Karol pewnie się nie dowiesz bo ja od paru tygodni chce zdjecia zobaczyc i tez nic jakis temat tabu chyba u nich.

stop
@brak

już przestali odpisywac? ciekawe czemu

Jsk
@brak

Ale czego ty zdjęcia chcesz zobaczyć? I co w komentarzu chcesz otrzymać fotę? Weź ogarnij

anna

Jeżeli ja i mąż jesteśmy zainteresowani pracą w Holandii to musimy dojechać tam na własny koszt? Jak to wygląda?

@anna

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY POD NR 508 945 355 (VIBER)

@Pracodawca

Kiedy podobno nie jest z tego numeru odbierane! Może napiszcie Państwo tutaj jasno, to chyba nie tajemnica jest, czy dojazd do NL za swoje, czy wozicie?

@Ilona

W ogłoszeniu jest napisano, że dojazd kosztuje 500 zł, a transport organizuje firma.

@Pracodawca

To już coś, dziekuje. A packer ile ma za godzinę?

Ставка: от 6,8 евро в час и выше;

@Pracodawca

PRACODAWCA dlaczego nie odpowiecie na forum? Nie rozumiem czemu firma robi taki temat tabu jeżeli chodzi o zarobki i samą kwestie wyjazdu oraz zakwaterowania? Przecież w taki sposób tylko tracicie pracowników.

@PRACODAWCA

Wysze, eto ckolko? Wsio taki - spasibo za otwiet.

@pracownik

No już odpowiedzieli, przynajmniej stawkę i sprawę dowozu masz napisaną. Co byś jeszcze chciał wiedzieć?

warunki
@Ilona

jakie sa warunki pracy? zdjecia z mieszkania ile to sie teraz slyszy ze wysylaja za granice do barakow pracowac

@anna

pytania

ktos odpowiada tu na pytania?

@pytania

Proszę o kontakt telefoniczny 508 945 355.

dzwonie
@PRACODAWCA

dzwonie tam 3ci dzien nikt nie odbiera i nie oddzwania!!!!

konto

ciezko jest znalesc jakies informacje o firmie czy mozna prosic o strone www ? chcialbym zobaczyc zdjecia zakwaterowania itp.

zakwaterowanie

ja to dziwne wrazenie mam czemu nie chcecie pokazac zakwaterowania i jakie sa warunki pracy nigdzie nie mozna informacji znalesc a jak czlowiek chce pojechac to nawet nie wie gdzie, mozna zjecia zakwaterowania chociaz prosic? @pracodawca

konto
@zakwaterowanie

tez tak mam

antek

Czy pracodawca udziela dalej odpowiedzi? Widze duzo pytan i 0 reakcji..

@antek

0 informacji

wypowiedzq

czy jakis pracownik moze powiedziec jak u nich jest?

zarobki

Jakie zarobki za granica?

swieta

jak zaczne teraz prace to wrocic do domu na swieta mozna?

@swieta

В Голландію їдуть на 3 місяці, чи вас відпустять на свята до дому, я не можу сказати.

zajete

jak dzwone pod ten numer 508 945 355 to zajete caly czas jest a chce u was robic

pracodawca
@zajete

Proszę zadzwonić jeszcze raz albo podać swój numer. Też można pisać na maila ivanna.ludchak@eastwestworkers.pl

zdjecia

czemu zdjec nigdzie nie mozna znalesc? ja chce zobaczyc warunki prac

@zdjecia

Proszę o kontakt telefoniczny +48 508 945 355

nirderlandy

czy praca w holandi to z mieszkaniem czy mieszkanie we wlasnym zakresie?

@nirderlandy

Z zamieszkaniem.

zdjecia

mozna zdjecia zobaczyc?

zainteresowany

Czy rozmowa jest po rosyjzku czy po polsku?

@zainteresowany

Po ukraińsku też.

stawka

Jaka stawka w Holandii? Ile można zarobić? Można jechać parą z kobieta?

@stawka

Tak, można. Proszę o kontakt telefoniczny dla wyjaśnienia: 508 945 355.

ekram

polecam prace w tej agencji, wyplaty na czas zawsze

@ekram

dziękujemy bardzo za opinie.

warunki

Jakie sa warunki prac za granica? Mozna jakie zdjecia zobaczyc?

@warunki

Proszę o kontakt telefoniczny 508 945 355.

Zostaw merytoryczną opinię o Eww Premium Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eww Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eww Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eww Premium Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eww Premium Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź