Opinie o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Eco Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Blue

Dobra jakoś świadczonych usług przez Am Eco Energy, instalacja zamontowana na czas i profesjonalnie

Bartosz

Zamówiłem instalację o mocy 7Kw Wysoka produkcja i szybkie podłączenie

Nikodem

Myślę że warto, dobra firma warta uwagi wywiązująca się z umowy

Joanna

Zdecydowałam się na panele fotowoltaiczne rok temu. Muszę przyznać, że to naprawdę dobra inwestycja, do tego została ona zrealizowana profesjonalnie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Am Eco Energy Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Szczecin Kaskada sprzątanie - brygadzistka!!!!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Fabian Z

Postanowiliśmy z żoną zamontować 7kw paneli i pompę ciepła, Wszystko działa bardzo dobrze a energii starcza na potrzeby domu

Nataniel

Zamówiono instalacje na dom wielorodzinny, sprawdza się znakomicie jesteśmy zadowoleni z realizacji.

Hubert

Polecam z czystym sercem. Wykonali wszystko zgodnie z terminami co jest dobrym znakiem o firmie ponieważ podchodzi do każdego klienta z szacunkiem. Na pewno skorzystam w przyszłości po raz kolejny!

Ilona

Pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania dla mojego domu na wysokim poziomie, do tego miła obsługa klienta

Teodor

Pompa ciepła sprawdza się dobrze a instalacja na czas

Jakub

Bez konkurencyjny lider w tej branży.. Zamontowałem właśnie 7kw paneli i wszystko sprawdza się idealnie do tego zostało zrealizowane na czas i wedle ustaleń

Ola

Wszystko porządnie wykonane :3

Anatol

Am Eco Energy to firma warta zaufania skorzystałem z ich usług nie raz zakładając panele fotowoltaiczne i pompę ciepła, wszystko zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami i bez problemów.

Robert

Am Eco Energy według mnie to jedna z lepszych firm w branży, oferuje dobre doradztwo do tego wywiązuje się z ustalonych terminów

Sid

Dobry kontakt I dobre doradztwo. Firma pomogła dobrać odpowiednia moc instalacji na potrzeby mojego domu przez co wystarcza jej na potrzeby domu

Select

Zainstalowałem właśnie pompę ciepła, wszystko poszło sprawie i bez większych problemów z czystym sumieniem mogę polecić usługi AM Energy

Malwina

Zdecydowałam się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych i była to jedna z lepszych decyzji :3

Krzystof

Jestem zadowolony z pracy firmy i rzeczowej pomocy w wyborze odpowiedniej mocy instalacji

Filip Natarczuk

Super, szybko i sprawie

Tymek

Zleciłem firmie instalacje 25kw paneli na stolarni, faktycznie bardzo się opłaca zwrot z inwestycji w ciągu 5 lat

Blue

Zamontowałem właśnie panele fotowoltaiczne i jestem bardzo zadowolony, firma wykonała wszystko jak nalezy

Zostaw merytoryczną opinię o Am Eco Energy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Eco Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Eco Energy Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 310 ocen.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz