Opinie o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Eco Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Wkurzony

Nie polecam , gdzie są moje panele! ? Macie ostatnie dni. Później zgodnie z pismem i wysłanym odstąpieniem zwrot kasy ! Ja tak tego nie zostawię. Skąd te komentarze pozytywne skoro nie macie monterów jak powiedziała Pani w biurze są ,, problemy z monterami '' !! Ja się tam pofatyguje !

Okradziony
@Wkurzony

Witam, wizyty w ich "biurze" nic Tobie nie dadzą... właściciele firmy to wielcy kombinatorzy, nastaw się ze pieniędzy nie odzyskasz. Ja zgłaszam sprawę do prokuratury. Działaj szybko bo firma rzekomo zgłosiła plan ugodowy dla swoich klientów.

Mirka

Witam , chciałabym podzielić się swoją opinią na temat firmy AM Eco Energy , jak również mogę zostawić numer do siebie jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem współpracy z firma , nadmienie iż również podpisałam umowę z Panem Marciem Ś. , Pan bardzo sympatyczny , od razu na samym początku zostałam poinformowana o terminie montażu jak i również z ewentualną możliwością opóźnienia ( zostało mi to również wskazane w umówię :) ) w ogóle mi to nie przeszkadzało z uwagi iż sąsiad czekał 3 lata za instalacją ( mało tego kazali mu dopłacić w tym roku z uwagi na rosnące ceny konstrukcji :) więc jak dla mnie jest oczywiste że montaż może się spóźnić z uwagi na różne sytuacje , poza tym sama prowadzę dużą firmę i zawsze czytam do końca cała umowę , ale w tym przypadku zrobił to za mnie Pan Marcin ( za co mu dziękuję ) , co do montażu - przebiegł bardzo sprawnie ! i w porównaniu do innych sąsiadujących ze mną , montaż trwał 2 dni a nie tak jak u niektórych 2 tygodnie ! pełna obsługa , wytłumaczenie Przez Pana Irka obsługi Falownika , wgranie od razu aplikacji do monitoringu instalacji :) Daje 5+ i oczywiście będę zachwalać i polecać firmę AM ECO ENERGY , jest to moja własna opinia , moje własne odczucia ,każdy ma prawo do własnej opinii , szkoda że nie można zdjęć wstawiać , chętnie bym pochwaliła się zdjęciami instalacji :) mogę tak jak wspomniałam wcześniej zostawić do siebie numer dla osób chętnych :) a czytając komentarz Pani "?" która tak obsesyjnie się wypowiada , uważała bym na naruszanie dóbr osobistych z art.43 k.c , rozumiem wyrazić własną opinie , ale nie w taki sposób jak Pani to robi . Pozdrawiam Mirka

@wkur...

Też zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę na duże pieniądze.

Niezadowolony

Proszę, proszę moją opinię usunięto. OSTRZEGAM przed tą firmą!!!! Od kwietnia brak kontaktu z firmą, zaliczka wzięta i szukaj wiatru w polu. (usunięte przez administratora) telefonów nie odbierają. Masakra. Szykuję pozew do sądu. DRAMAT. Pozytywne opinie to jedna wielka ściema. Jestem załamana.

Poszkodowana

Ode mnie wzięli całą kwotę bo z banku kredyt wzięty,za pieniądze bawili się w Meksyku na wczasach.Chwalił się jeden z szefów.Mam dowody w postaci smsów,że brakuje na wakacjach.Mnie winni są ponad 40 tysięcy i zero kontaktu.Zakładam sprawę karną i chciałabym wiedzieć ile w sumie osób jest poszkodowanych.

Hej. Weszłam tu, bo ciekawi mnie praca a tej firmie i chodzi o stanowisko sekretarki. Niewiele jest info w samym ogłoszeniu, ale napisali, że potrzebna jest wysoka kultura osobista i prezencja. Czy zatem wymagany jest tu jakiś dress code? Zawsze ma to być ubiór biznesowy, czy można chodzi zwyczajnie, ale schludnie?

Mam umowę z 30 listopada na nazwisko Antoni Labuda i do tej pory nie ma z waszej strony reakcji. Dałem dość dużą zaliczkę myślę że dowiem co się dzieje z wami(usunięte przez administratora)Czekam na informację.

Czy ta firma często prowadzi rekrutacje na stanowisko montażysty paneli? Jakich kompetencje i umiejętności poza doświadczaniem wymagają? W jakich granicach waha się wynagrodzenie?

Jak wygląda sprawa pensji dla Pracownika biurowego? Bo w ofercie nie ma napisane, jaka jest kasa, tylko że jest to część etatu. To wiecie, ile można zarobić na tej części lub jakie są te widełki? I wgl jest opcja przejść na cały teta kiedyś tam?

Ann

Życzę powodzenia w pracy w firmie, która ma 2,8mln zł długów albo i więcej.

@Ann

No ja takich rzeczy nie sprawdzam np. Nie pomyślałbym nawet, że tak może być. Pytanie, czy to w jakiś sposób wpływa na tych, co tam pracują. Może bardziej powiesz, czy są jakieś problemy z wypłacalnością czy cokolwiek takiego? Na czas pensja i w takiej kwocie, jak się umawiają?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Am Eco Energy Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Szczecin Kaskada sprzątanie - brygadzistka!!!!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Am Eco Energy Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko sprzątanie. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Z Sulecinka

Czekam na montaż paneli ,48 tys wpłacone kontaktu nie ma ,pół roku czekam ,trzeba chyba poprosić o pomoc Pana Ziobro niech zrobi porządek z cwaniakami

Ann
@Z Sulecinka

Nie chcę Pana/Panią martwić ale myślę, że tych paneli już niestety nie założą a z odzyskaniem pieniądzy będzie ciężko. Jesteśmy w podobnej sytuacji tylko, że u nas chodzi o pompę ciepła.

Agnieszka

Ktoś coś o pracy biurowej? Szukają obecnie pracownika i oferowali tam część etatu. Ale czy jest jakaś szansa przejść na cały etat? Może z czasem jest opcja dostania pełnego etatu np. po okresie próbnym?

Jak wygląda sprawa grafiku w Am Eco Energy Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Monia

Długi względem pracowników też mają? Wiadomo czy tutaj są jakieś zaległości w wypłatach wynagrodzeń?

wkur...
@Mirka

Nie kompromituj sie czlowieku piszac te komentarze i udajac zadowolonych klientow. To, ze jest artykul na koncu wymieniony to tylko dowod na to ze portkami trzesiesz. Jest nas za duza grupa (usunięte przez administratora) i bedziemy walczyc o swoje i ostrzegac innych. Poziom chamstwa i ignorancji ze strony tej pseudo firmy jest wprost nie do opisania.

Michalina
@wkur...

To Pan się kompromituje swoim nickiem jak dziecko grające w gry komputerowe. Ja pracuje w tej firmie od 2 lat. Zawsze proszę swoich klientów o wystawienie opinii, nawet nie wie Pan jak ciężko się doprosić o opinie zadowolonego klienta, Panu napisać wypociny swoje jest łatwo. Moi klienci podpisują się imieniem i nazwiskiem a nie śmiesznym nickiem. Psuje Pan opinie firmie, swoimi wpisami z klubu złamanych serc. Firma zamontowała przeszło 2500 instalacji w całej Polsce. Wymieniamy ogrzewanie w 10 wojewodzctwach, ludzie są zadowoleni. 5 osób jest niezadowolonych w tym Pani Justyna, która podobno otrzymała już swoje pieniądze(usunięte przez administratora)

@Michalina

Nie wiem co by Pani zrobiła, gdyby wsadziła ponad 80 tysięcy a potem przez 5 miesięcy nie miała z kim rozmawiać. Nie będę cytować zbywczych bajek, które każdy z zainteresowanych zna i byłem nimi pojony.

@Michalina

Jeśli pracuje Pani w firmie od 2 lat, czyli od początku jej istnienia to proszę wytłumaczyć tym 5 osobom co naprawdę jest przyczyną ich niezadowolenia. Oni wywiązali się z umowy. A tu co? Jeśli jest umowa 60 dni to jest święte, zbliża się termin to informuje się klienta o możliwych opóźnieniach a tu nic. Podejście do klienta jak w filmach Barei. To klient czyli my jesteśmy źródłem Państwa utrzymania i należy nam się szacunek, to nie te czasy. Każdy z nas ma prawo odnieść się do tego co odczuwa.

Michalina
@Wkur.. Ony

Proszę podać numer swojej umowy, jeżeli nie chce Pan podawac nazwiska. Jutro osobiście dopilnuje, żeby ktoś się z Panem skontaktował. Gwarantuje Panu, ze moi klienci są zawsze zadowoleni ze współpracy z firma, a firma nie robi Panu na złość opóźniając Montaz. Każdy Montaz ma, czasami są opóźnienia to nie jest powód by zalewać internet hejtem. Dbamy o dobre imię firmy od 2 lat a proszę mi wierzyć, ze takimi wpisami łatwo można taka dobra opinie zszargac. Szefostwo dokłada zawsze wszelkich starań by zrealizować inwestycje w tym zapewne również Pańska. Może Pan poprosić na infolini o kontakt ze mną. Mam na imię Michalina Grebocka, z chęcią osobiście zajme się Pana wątkiem. Spokojnego wieczoru.

@Michalina

Oczywiście. Nie mam nic do ukrycia. Moje nazwisko Wilkowski Grzegorz. Może Pani zadzwonić nawet zaraz. 601084299. A hejt? Skoro nie mam z kim rozmawiać, to niestety zostało mi tylko to narzędzie, proszę mi wierzyć, wstrzymywałem się 3 miesiące ale każdy ma swoje granice.

@Wkur.. Ony

Proszę podać mi swój email

@Marta

wilkowski-grzegorz@wp.pl

@Michalina

Prosiłbym o Pani kontakt bezpośredni. Albo z osobą nie pseudodecyzyjna.

Mirka

Pani Justyno , mam 54 lata ! I proszę o Odrobine szacunku ! Jeżeli Pani Go nie posiada to proszę wypić na uspokojenie Melisę ! Pozdrawiam

@Mirka

Żałosny jest ten komentarz wychwalający tą "pseudo firmę", która po prostu lekceważy i (usunięte przez administratora) ludzi. Najlepsze jest to, ze "sąsiad czekał 3 lata" czyli, ze my możemy czekać 2 i jeszcze powinniśmy się cieszyć (pusty śmiech ogarnia). Poczekajcie jak będziecie płacić odszkodowania wszystkim klientom, mtórzy ponieśli przez Was straty.

Agnieszka

Nie badz cham,ja czekam ba pompe ciepla juz 7 miesiac, mekise to sam sobie pij.

@Michalina

od 03.11.-2021 roku roku czekam na zwrot zaliczki 10.400 zł za panele fotowoltaiczne, których nie założono do do chwili obecnej. Pan Miłosz już nawet nie odbiera telefonu

od 03.11.2021 roku czekam na zwrot 10.400 zł za panele których nie założono

@Mirka

To fakt Pani Mirko maPani rację komu chcieli to zrobili odrazu a komu nie to ludzie czekają raz ze nie mają założonego a dwa bez kasy szok to jest jak tak można ludzi oszukać to tylko do telewizji się nadaję

@wkur...

Też zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę na duże pieniądze.

Niezadowolony

@Niezadowolony

Także się na to szykuje, na początku chcieli 50% zaliczki za montaż pompy ciepła, gdy się nie zgodziłem zmniejszyli do 25%. Wpłaciłem i cisza !!!!

Krystyna

jak długo już czekasz na montaż ?

Zła
@Niezadowolony

Popieram słowa ja czekam od kwietnia ze strony szefa zero kontaktu a księgowa śmiała powiedzieć że jestem bezczelna że wydzwaniam więc idę do adwokata i sprawę ruszę mam nadzieję. Jeżeli te komentarze dobre o firmie są prawda to ściema albo swoi znajomi wystawiają ją aby pokazać dobra opinie firmy. Ale to nie prawda ja nawet w firmie byłam szef w twarz potrafił się śmiać.

Byly pracownik

Tak tak wszystke komentarze co są dodatne na Google to są fikcje to pracownicy zakladaja konta fikcyjne i dodają pozytywny komentarz nie wierzcie w to że to są ludzie co im założyli panele czy pomy ciepła może jedne na 50 to jest klienta a reszta to pracownicy że słuchawki to fakt

@Niezadowolony

Odbierają ale Pani z biura tak krzyczy że nowi pracownicy jak idą na szkolenia to za głowy się łapią Panie z bura nie mają pojęcia o niczym kompletnie a siedzą tylko tak i pierdzą w stołki maskara co się dzieje w tej firmie tylko wzywać TVN ZA (usunięte przez administratora) I NIC WIECEJ

Markos

Witam. Jestem chyba najstarszym "klientem" , bo od 03.11.2021 czekam na zwrot zaliczki 10.400 zł za panele, których do dziś nie mam.

Gosia
@Markos

Witam, otrzymał Pan zwrot pieniędzy? Sprawa się jakoś rozwiązała? Jesteśmy w podobnej sytuacji... Proszę o kontakt

Proszę spojrzeć w komentarze, firma podobno ogłosiła upadłość jest jakas kancelaria nawet podana która ściąga kasę i w jakiś śmieszny ratach klienci mają zwracane gdzie zwrot jest rozłożony na kilka lat. Mnóstwo ludzi jest w takiej sytuacji

Olcia

„Podobno”? No w sumie to ja w internecie nic nie widzę, a sprawdzałam pobieżnie, bo chciałam zapytać o pracę. Skąd te newsy? Zwolnili pracowników jakichś?

Poszkodowana

Układ z firmą nie doszedł do skutku, wyznaczona kancelaria nie prowadzi już tej sprawy.Tez jestem beneficjentlą tej firmy. Z tego co mi pisali zgłosili restrukturyzację.

Klient jak każdy inny

Ogólnie to AM Eco Energy ogłosili upadłość i pieniądze są nie do odzyskania a każdy został z długami i bez urządzeń i nic nie da się już zrobić. Tak samo jak ( sun family ) z Torunia była telewizja sądy i straszenie a prezes zgarną kilka milionów i ślad zaginął Smutna rzeczywistość w Polsce

Wiola
@Klient jak każdy inny

A pracownicy? Oni też nie zostali wypłaceni? Czy sprawa rozbija się tylko o klientów? Ilu osób ta sprawa dotyczy? Jakie to są kwoty?

Jan

Takie rzeczy tyko w Polsce. Czekałem na założenie pompy ciepła - firma nie wywiązała się więc poszło odstąpienie od umowy. Po 10 miesiącach dostaję pismo kancelarii prawniczej że doszło do jakiejś ugody i będę spłacany przez 8 lat po jakieś drobnej kwocie - zaliczkę która dostali ode mnie w całości. I ciekawe czy to jeszcze będzie wpływało na konto ale co mi po takiej drobnej kwocie. Właściciele zrobili interes życia - ustawieni są z kasą do końca życia, bo te pieniądze gdzieś są tylko ja nie mam zrobionej inwestycji. To tak jak by pożyczkę na 0% dostali. Parodia państwa. A gdzie są % za te 8 lat + 10 miesięcy obracania moimi pieniędzmi. Ameco Energy czy jak tam teraz się nazywają zmienią nazwę i dalej będą naciągać ludzi - taka niestety jest prawda bo niby z czego będę spłacać wierzycieli.

Danuta

Problemy jakiego rodzaju? Zastanawia mnie, czy to dotyczy pracowników czy tylko klientów np. Coś z wypłatami jest nie tak czy wszystko gra?

Ela

Własnie już jesteśmy na etapie zgłaszania do Jaworowicz te obie firmy z Bydgoszczy i Torunia. Niech się cała Polska dowie co to za (usunięte przez administratora) naciągacze.

Sylwia
@Ela

Zastanawia mnie tylko czy w tych firmach ktoś pracuje, wie ktoś? Skoro jest tutaj tyle negatywnych wpisów to może i pracownicy mają mydlone oczy? Pracował ktoś tu może?

Asia
@Ela

Proszę o info czy się udało zgłosić do tv. Równiez jestem poszkodowana przez firmę. Dostał piec za 16 tys rachunki miały być o 300 zł większe a dostałam 10 razy większy rachunek . Firma nie zgodziła się odstąpić od umowy a miałam takie prawo. !!!!!

Klient jak każdy inny

Mogę dodać że ta firma to już jest ruina. Naciągnęli wiele ludzi jak i hurtowni i pewnie wiele innych osób. Z informacji które udało się nam uzyskać na chwilę obecną np W hurtowni - ponad 50tys długu - ponad 25tys długu - pracownicy niezapłacone mają za pracę - handlowcy też są oszukiwani Montażyści firma Wolf energy z którą współpracują (usunięte przez administratora) ludzi równie mocno i skutecznie. Sądzę że firma jest w trakcie upadłości, jeśli tak to z kapitałem spółki 5tyś zł nikt nie odzyska pieniędzy. Co do już zamontowanych osób z którymi się kontaktowaliśmy to po rozmowach ręce opadają. Jak można wcisnąć ogrzewanie elektryczne które samo urządzenie kosztuje od 3 do 4tys zł to z montażem niech będzie 7 max 8 tys ale kurcze nie 16tys w górę nawet są informacje że ponad 20tys ludzie płacili Faktury nie mają dofinansowania nie załatwione dopłaty z państwa nie dostali gwarancja na urządzeniu nie ważna bez faktury.

Asia
@Klient jak każdy inny

Zostałam właśnie tak (usunięte przez administratora) dostałam piec warty maksymalnie 4 tys a zapłaciłam za niego ponad 16 tys. Rachunki miały być o300 zł większe tylko niż obecnie . Miałam rachunki ok 350 zł więc liczyłam na 600-700 a pierwszy rachunek dostałam na 3209 zł . Potem było już tylko gorzej. Dzwonilam do pani Kul... Która wciasnela umowę to powiedziała że nie można już zerwać umowy więc jesteśmy z kredytem na 10 lat i wielkimi długami za prąd .

Wkurzony

@Wkurzony

Za chwile będą następnie wkurzeni klienci to nie sztuka naciągnąć klienta ale sztuka jest zrealizować plan i założyć to klienta co zakupil tam w tej firmie to liczy się tylko hajs jeśli nie zarabiasz to jesteś nikim dla szefów czy jaki ich zwal prezesów kiedy na szkoleniu jeden z prezesów powiedział takie słowo on sobie nie wyobraża nie mieć 200 zł w portfelu a ktoś się odezwał że nie obraca milionami na koncie jak Oni jak (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) to mają miliony ale może ktoś ich ukruci i się skończy to (usunięte przez administratora) z nimi

Poszkodowany starszy człowiek
@Byly pracownik

Moja babcia też została (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Po wpłaceniu zaliczki brak paneli fotowoltaicznych. Naciągają ludzi starszych

Okradziony

Ela

Jeszcze raz pytam dlaczego usuwane są negatywne opinie na temat nieszczęsnych firm z Bydgoszczy i Torunia. Pan Łukasz Michalski to (usunięte przez administratora) telefonów nie odbiera jak również pan Aleksander Kowalski. To (usunięte przez administratora) żerują na ludzkich naiwnościach i czekają na wpłacanie zaliczek i kontakt się urywa.

Ela

Pan Aleksander Kowalski z firmy AM Eco Energy sp. o.o. w Bydgoszczy to kłamca i (usunięte przez administratora) Ludzie nie zawierajcie żadnych umów na wykonanie pompy ciepła z firmą z Bydgoszczy jak i Torunia bo to (usunięte przez administratora) i kłamcy naciągają tylko na pieniądze.

Krzysztof

A na ich stronie jest napisane, że poszukują przedstawicieli handlowych, no chyba, że to już nieaktualne. Ile płacili na tym stanowisku, jak u nich robiłeś i o jakich zaległościach mowa? Możesz napisać, jak Ci się tam pracowało i dlaczego masz teraz takie a nie inne zdanie o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Am Eco Energy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Eco Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Eco Energy Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 310 ocen.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz