Opinie o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Eco Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

KLIENT WKURZONY

Od podpisania umowy 10-03-2022r do końca lipca czyli po prawie 5 miesiącach nie mogę dowiedzieć się, kiedy umowa zostanie zrealizowana. Proszę samemu ocenić taką firmę.!!!!!!!

Hhhh
@KLIENT WKURZONY

Nie dowie się Pan , z nimi jak najszybciej do sądu. Oni nie montują. Sami Ci dwaj założyciele tej szopki wystawiają pozytywne komentarze....a handlowcy robią ludzi w balona.I Pani Natalka z biura, która nie ma skrupułów żeby ludzi zbywac i mówić te historyjki że montaż za tydzień za dwa i tak wkoło. Nie patyczkować się z nimi tylko sąd.

Łucja
@Hhhh

To żadnych terminów na umowie nie podają tylko tak ludzi zbywają? A ktoś pytał w ogóle, może ciężko teraz o materiały ogólnie, dlatego tak przesuwają?

KK
@Łucja

z brakiem materiałów to bzdura inne firmy montują najpóżniej w ciągu dwoch tygodni

Hhhh
@Łucja

Są terminy ale oni przekraczają wszelkie możliwości łącznie z tym 60dniowym okresem w razie złych warunków atmosferycznych. Przed upływem okresu kiedy miało być założone wysyłają smsa z informacją że montaż będzie za tydzień i tak grają na czas. Potem informacja że czekają na panele. Potem że panele są a fachowców brak. I takie błędne koło. Jeśli ktoś ma podobny problem to nic tylko wypowiedzenie . I sprawa do sądu.!!!!takie (usunięte przez administratora) się tempi.

Monika Noak
@Hhhh

Zgadzam się, nie tylko założyciele ale też pracownicy są proszeni o wystawienie pozytywnej ocenki na wizytówce Google..... Żałuję że tam pracowałam....

Marek Konarzewski

Osobiście jestem zadowolony, cały czas w kontakcie z przedstawicielem firmy. Od podpisania umowy do montażu 2m-ce. Umowa podpisana w połowie września. Na rozmowie była mowa właśnie ze 2-3 miesiące będzie czas oczekiwania. Wg mnie wszystko ok.

Klient

NIE PILECAM!!!! Firma ninkognito!! Założyli mi fotowoltaike po długim czasie od podpisania umowy jakieś pół roku! Teraz przyszła faktura za rozlicznie i wyszło ze ominęli układ pomiarowy ze do zapłacenia mam tyle ze na 4 lata opłat by mi starczyło , dzwonię pisze meila a Pani w biurze oczywiście nic nie wie i nawet się nie biora zeby nas przeprosić a co dopiero tam z kimś się dogadac ! Zero kontaktu z szefem, nawet nie wiem kim on jest ze takich nie ogarniętych pracowników zatrudnia! Żenada !!! Muszę z nimi w inny sposób załatwić ta sprawe bo to ich wina ze ja na tym jestem stratna!!

Poszkodowana
@Klient

U mnie podobnie, przez 4 miesiące nie produkowałam prądu i nie mogłam się doprosić żeby ktoś przyjechał to sprawdzić. Rachunek za prąd mało do zawału mnie nie doprowadził! (usunięte przez administratora)

@Poszkodowana

U nas podobnie , tyle że nas oszukano z instalacją pompy ciepła , wpłaciliśmy zaliczkę i pompy do dziś nie mamy , a minęło pół roku , termin realizacji na umowie to 2 miesiące. Nie ma z kim rozmawiać, Zwyczajni (usunięte przez administratora) . Chętnie się przyłączymy do pozwu zbiorowego, Pozdrawiamy.

Krystian

Czekam na montaż od 10 marca 2022 roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marian

To poczekasz parę lat. Powodzenia życzę.

Krystian

Podpisałem umowę z tą firmą 10 marca 2022 roku i do dziś nie mam ani paneli ani pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

Powodzenia,troche sobie poczekasz ja czekam 7 miesiecy juz!!!!!!!

To masz jeszcze 7 dni aby odzyskać swoje pieniądze i odstąpić od umowy, bo montażu się nie doczekasz, a i kasy nie odzyskasz!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Am Eco Energy Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Szczecin Kaskada sprzątanie - brygadzistka!!!!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Markos

Witam. Od 03.11.2021 roku czekam na zwrot zaliczki 10.400.zł za panele których nie założono  kontakt 513656222 - Marek

Perry

Dokładnie najlepiej zgłosić to telewizji żeby pokazali jak działa ta pseudo firma, żeby ostrzec ludzi przed podpisywaniem umowy które jest jednoznaczne z pakowaniem się w kłopoty.

Markos

Na zwrot zadatku czekam od 03.11.2021 roku za panele których do chwili obecnej nie założono - tel.513656222

Agnieszka

A ja ba swoja czekam 7 muesiecy ,juz.Moze mi pan to wytlumaczyc!!!

jusia688

Umowa podpisana, kredyt spłacany, a pompy jak nie było tak nie ma

@Agnieszka

Ja też

Szymon

Ja czekam za montażem pompy ciepła już 4 miesiąc teraz nawet nie ma kontaktu z niby( wspaniała firma )

Patryk

Anonimowy komentarz to jest Twój Sławek. Gdyby ludzie mieli tak wspaniale i wszystko na czas zamontowane to by nie pisali tych komentarzy. Więc albo jesteś szczęściarzem że masz montaż w terminie, albo jesteś klakierem piszącym pozytywne komentarze i okłamujesz ludzi którzy mają wątpliwości czy podpisać umowę. Za żadne skarby świata nie podpisujcie z tą firmą umowy - szkoda czasu i nerwów i nie wiadomo kiedy pieniądze odzyskacie bo oni tylko zaliczki potrafią brać. Firma z prawdziwego zdarzenia przysyła towar dopiero wpłacamy pieniądze, montują płacimy resztę i jest ok. A tu taka wspaniała firma że zaliczki potrzebuje a potem to klient poczeka bo mu pieniędzy nie zwrócą.

Dawid

Polecam wszystkim po podpisaniu umowy 3 tygodnie i instalacja założona tak jak było ustalone, dobra cena Polecam Dawid K.

Dawido
@Dawid

Co ty piszesz za bzdury. Daj swój adres to z chęcią pojadę zobaczyć umowę i instalację wykonaną w ciągu 3 tygodni. W umowie są 2 miesiące i Tobie założyli przed czasem a ja czekam jak (usunięte przez administratora) już prawie 5 miesięcy. Tak więc zapraszam do kontaktu bo nie uwierzę póki nie zobaczę. Ja nie polecam i na pewno nie polecę.

Klient wpuszczony w maliny.
@Dawido

W pełni się z Tobą zgadzam!!!! Chyba, że ten koleś jest moze z innego kraju???

Dawido
@Klient wpuszczony w maliny.

Dla mnie nie ma problemu pojadę nawet za granicę by to zobaczyć na własne oczy.

Perry

Ciekawe co tam było napisane. Na pewno nic dobrego bo co można powiedzieć o firmie która cały czas odwleka montaż i nie wiadomy czy dojdzie do niego w ogóle. 2 miesiące w umowie to jest to jest fikcja z filmów fantastycznych. Mam już ponad 4 miesiące od podpisania umowy a od firmy zero odzewu nawet nie mają ochoty zadzwonić i powiedzieć czy będzie ten montaż czy nie. Po prostu mają na nas wywalone. Jak czytam komentarze ludzi że wszystko w terminie to krew mnie zalewa, że tak można kłamać. Bo nie wierzę w to że jednym założą w terminie a drugim po 5-10 miesiącach. Nie polecam firmy AM ECO ENEGY.

Anna Nowak

Odradzam pracę w firmie KM Consulting Group(piszę tutaj, bo właścicielem jest ten sam człowiek). Poprzestanę na nieterminowych wypłatach, bo możnaby dużo napisać.

Stefan
@Anna Nowak

Nie tylko pracę bo podpisanie umowy z tą firmą to jak cyrograf z diabłem. W sumie to po kontakcie z przedstawicielem, myślę ze zależy im tylko na podpisaniu umowy i prowizji od niej, a to co się dalej dzieje z klientom mają w nosie. Ludzie piszący tu komentarze czekają po 5-6 miesięcy na montaże albo ich wcale ich nie mają, Ja tez czekam już ponad 4 miesiące i jak dzwonię to nawet nie wiedzą kiedy będzie, początkowo przynajmniej zbywano mnie za tydzień, za dwa itd., a teraz nie wiedzą kiedy będzie dostawa urządzeń do firmy. Na umowie 2 miesiące z gwiazdką którą sobie trzeba poszukać, a powinna być na tej samej stronie. Gwiazdka zabezpieczenie w postaci kolejnych 3 miesięcy o których przedstawiciel zapomniał wspomnieć - tylko czy zapomniał? Na pewno bo to strasznie uczciwy człowiek był. Czekam jeszcze do końca jak minie 5 miesięcy i do sądu z tą firmą idę - nie mam zamiaru czekać na montaż może po 6 a może 12 miesiącach. (usunięte przez administratora)

Izabela

Widzę że opinie klientów negatywne.. a co o pracy w firmie myślą pracownicy? Jak wygląda rekrutacja na przedstawiciela, pytają o coś konkretnego?

Darek
@Izabela

Ja pracuje w firmie od 2 lat, mam pod sobą zespół sprzedażowy. Pieniądze zawsze na czas. System prowizyjny atrakcyjny Negatywne komentarze? Na 300 opinii to negatywnych jest 15… jakby wszystkie były pozytywne to coś by było nie tak. Pozdrawiam.

@Darek

Uuuuu, pewnie tak wam dobrze za te pieniadze z niezrealizowanych zamowiec,(usunięte przez administratora)!!!!

jasio
@Darek

Nie tak to masz chyba z głową skoro takie bzdury piszesz. Skoro pracujesz w tej firmie to jesteś taki sam kłamca jak Pan Kamil P. który w oczy kłamał i zarzekał że montaże są w terminie, a teraz nie odbiera nawet telefonu. Skoro są negatywne komentarze że nie trzymają się terminów, że nie oddają zaliczek od roku to chyba jest jasne że z ta firma jest coś nie tak. Ta firma i jej pracownicy będą robić wszystko by nie odciąć się od koryta: czyli dalej kłamać i (usunięte przez administratora) ludzi włącznie z wpisami takimi jak Twój. Nie polecę firmy Am Eco Energy nawet nawiększemu wrogowi.

Cała prawda

Nie ma co za bardzo się rozpisywać nad tą firmą bo ta firma to jedna wielka ściema. Mają umowy tak sformułowane że mogą robić inwestycję przez 5 miesięcy. Na umowie jest 2 miesiące i * która po odnalezieniu mówi że mają dodatkowe 90 dni tyle że przedstawiciel z którym podpisuje się umowę już o tym nie wspomni i zapewnia że montaż w ciągu 2 miesięcy. Zastanawiam się jak można być tak zakłamanym człowiekiem żeby (usunięte przez administratora) ludzi żeby tylko podpisali umowy bo mają prowizję od nich. Liczy się tylko kasa, kasa a ludzie którzy dają zaliczki czy biorą pożyczki na sprzęt nie mają dla nich znaczenia, miejmy nadzieję że kiedyś ta kasa stanie im kołkiem w gardle. Tak ja pisali już niektórzy wcześniej montaż jest ale po wykorzystaniu maksymalnego czasu jaki mają czyli 5 miesięcy, bo wiadomo że przez ten czas obracają pieniędzmi i to wcale nie małymi. Przez te 5 miesięcy można nieźle zarobić. A te wszystkie komentarze pozytywne są tyle warte co nic wystarczy tylko poczytać i zobaczyć jak są pisane a schemat nasuwa się sam - piszą je te same osoby. Tak więc poziom chamstwa stosowany przez firmę i ich przedstawicieli jest po prostu nie do opisania i przestrzegam przed tą firmą, żeby inni nie musieli przeżywać takich sytuacji jak wiele osób korzystających z usług firmy AM ECO Energy.

Wkur.. Ony

Powiem tak. Umowa podpisana 25. 10 2021,realizacja jakoś koniec kwietnia 2022. Miało być na starych zasadach a jest na nowych. Z tego co widzę po komentarzach i słyszę od osób które do mnie dzwonią to naprawdę Im współczuję bo sam to przechodzilem. Ostatecznie z perspektywy tego co te osoby teraz przechodzą czuje się jak bym wygrał jakiś los na loterii Owszem sam montaż i dotychczasowe użytkowanie nie sprawia problemów jest ok. Nie mniej jednak drugi raz nie zdecydowałbym się na współpracę z tą firmę, a to jutro, a to za tydzień na pewno. Pani Natalia odbiera mówiąc:: "ODBIERAM, ŻEBY NIE BYŁO, ŻE NIKT NIE ODBIERA" W pewnym momencie nawet oferowano mi rekompensatę za opóźnienie, ale tylko na tzw. ODWAL SIĘ NA CHWILĘ, proszę podać nr. konta itd i potem cisza. Jak każdemu z nas wydaje się, że ktoś z kim zawieramy umowę jest w stosunku do nas uczciwy jak my do niego, tym bardziej, że to oni do nas dzwonili, przyjeżdżali, oferowali łatwy i szybki kredyt, sam się w to władowałem a potem NERWY, NERWY, NERWY. Dla mnie to na szczęście przeszłość, nie mniej jednak pamiętam to i współczuję osobom które teraz to przechodzą. NA PEWNO NIE POLECĘ NIKOMU TEJ FIRMY.

@Wkur.. Ony

Jestem w podobnej sytuacji, tyle tylko że moje panele produkują połowę tego co powinny. Nie mam całej dokumentacji którą powinni mi dostarczyć, nawet aplikacji na telefon. Szykuje się do sądu z nimi. (usunięte przez administratora)

Zła
@Wkur.. Ony

Witam to ma już pompę w domu czy nie.?

joanna

ta firma to jedna wielka tragedia podpisalismy z nimi umowe Pani (usunięte przez administratora)ktora przyjechala nie zna sie kompletnie na swojej robocie!!!! wcisnela nam umowe twierdzac ze rachunki za prad wzrosna miesiecznie o 200 zl co jest oczywiscie mega pomylka !!!! pierwszy rachynek za mieisac grzania ich cudownym sprzetem wyniosl prawie 5 razy wiecej!!pani (usunięte przez administratora) zalatwila kredyt na 10 lat a my pojdziemy przez ta firme z torbami! a co do programu czyste powietrze nie raczyla powiedziec jakie sa wymagania i dofinansowanie sie nie nalezy. (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z Państwa zakładał już sprawę w sądzie tej firmie?, Czekamy na panele prawie rok, zaliczka 13 tys wpłacona. pozdrawiam

Klient

Witam wszystkich i wszystkich chce ostrzec przed pseudo firmą. POBRALI ZALICZKI ROK TEMU I NADAL NIE JEST WYKONANA INSTALACJA A POZYTYWNE KOMENTARZE TO JEDNA WIELKA SCIEMA SAMI SOBIE PISZĄ (usunięte przez administratora) I TYLE NIE POLECAM. OFERTY MAJĄ BARDZO DOBRE TYLKO PO WPŁACIE ZALICZKI NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z UMOWY.

jusia688

Umowa podpisana w sierpniu i do dziś nic

Markos

Od roku walczę o zwrot zaliczki 10.400 zł za panele, których do dziś nie założyli.

Proszę o kontakt mój telefon 513656222

Agnieszka

Gdzie ten email, z checia dolacze ,bo od 7 miesiecy czekamy na pompe ciepla!!!!

Agnieszka B

(usunięte przez administratora)Pol roku czekalismy na zalozenie solarow,wkoncu raczyli je zalozy a teraz od 7 miesiecy czekamy na pompe ciepla, ciagle sciemniaja ze juz,ze juz,albo ze brakuje im czesci ,jakich czesci nie wiemy? (usunięte przez administratora) nie firma!!!(usunięte przez administratora)

Ta firma nie wiem skąd jest? Ameco Enegy firma ciekawe od czego?

Zostaw merytoryczną opinię o Am Eco Energy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Eco Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Eco Energy Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 310 ocen.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz