Opinie o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Eco Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

zenon

Następny który wie o czym mówi. skąd te komentsarze?

zenek

Jeżeli termin to tydzień no to są nieźli :)

Karol

Bardzo dobra obsługa klienta i zlecenia wykonane na czas

Konopia

Zdecydowałem się z pomocą firmy na 6kw. Praca paneli przynosić bardzo dobre wartości do tego sama obsługa jak i wykonanie instalacji na czas działa dla nich na ogromny plus

Ben

Klimatyzacja sprawnie i szybko zainstalowana

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Am Eco Energy Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Szczecin Kaskada sprzątanie - brygadzistka!!!!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Niezadowolona

Uważajcie na tą firmę. (usunięte przez administratora) Naciągacze. Kasę dostali a pompy nie ma. Przeciągają terminy. Właściciel nawet nie ma odwagi rozmawiać z klientami.

Dziadek

Skorzystałem przez polecenie mojego brata, który zdecydowal się na panele fotowoltaiczne. Sam jestem również zadowolony z pracy firmy jak i samych paneli (7kw)

Łucja
@Dziadek

A załatwili Ci jakieś dofinansowanie do tych paneli?

Misztal Aneta

Firma wykonała wszystko zgodnie z terminem do tego bardzo profesjonalnie zainstalowana została pompa ciepła :)

Karol Osipowicz

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, Am Eco Energy pomogło wybrać odpowiednią moc instalacji tak aby pokryć zapotrzebowanie. Szczerze polecam

Daniel

Polecam każdemu kto myśli nad założeniem klimy bardzo profesjonalna firma

Klient

Ta firma to istna porażka, sami sobie piszecie pozytywne komentarze... MASAKRA! Czekam od 7miesięcy na Pompe Ciepła, wpłacona zaliczka 50% A POMPY NADAL NIE MA ! (usunięte przez administratora)

Antek F

Polecam fachowa obsługa

Bardzo pomocni jeżeli chodzi o kwestie doboru odpowiednich rozwiązań

Niko

Zdecydowałem się na 20kw paneli fotowoltaicznych aby pokryć zapotrzebowanie na energię dla mojej farmy, panele sprawdzają się bardzo dobrze więc dzięki nim mogę zaoszczędzić chociaż trochę na rachunkach

Pompa ciepła działa sprawie już długi czas wiec myślę ze warto

Sucrose

Kolejny raz firma wykonała zlecenie na wysokim poziomie !!

Adriann Ł

Mogę szczerze powiedzieć ze Am Eco Energy to jeden z lepszych liderów w tej branży, korzystałem z ich usług juz kilka razy ( pompa ciepła i 10kw paneli) wszystko było jak najbardziej super od początku do samego końca realizacji. Myślę ze warto

Hubert

Polecam pompa ciepła działa idealnie

Patryk

Zamówiłem u nich klimatyzacje do biura, łącznie wyszło 7 jednostek na całe biuro. Montaż bezproblemowy pomimo ze ściany z żelbetów jak na razie klima działa bez zarzutów

Bartek Bartela

Firma pomogła w wyborze instalacji dla domu tak aby spełniała wszystkie nasze potrzeby, cały proces przebiegł bardzo przyjemnie oraz bez problemów

Alicja

Sprawa instalacja i dobry kontakt ze strony firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Am Eco Energy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Eco Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Eco Energy Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 310 ocen.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz