Opinie o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Eco Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Kalicki

Poprosiłem kilka firm o przedstawienie oferty, 3 z 5 wcale nie miały nawet zamiaru wykonać audytu, nie wiem jak dobierają instalacje. Wybrałem firmę AM Eco bo wystawili bardzo dobrą cenę i co najważniejsze widać że znają się na tym co robią. Wczoraj produkcja 79Kwh : )

Pompa ciepłą pierwszy sezon już za sobą, teraz szykujemy się do drugiego : ) Ogólnie powiem że jestem mega zadowolony, co prawda niby trochę tego prądu pompa pobiera i warto by było założyć do tego PV ale jeszcze się wstrzymam. Bardzo się opłaca

Marek Sobol

11Kw szybka instalacja i profesjonalna porada.

Kuba

Szybko konkretnie na temat! Polecam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Am Eco Energy Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Szczecin Kaskada sprzątanie - brygadzistka!!!!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Hubert

Piec elektryczny dobrze działa razem z panelami, ciepła woda a przy tych cenach ekogroszku to zwróci się to 10 razy szybciej.

Wojte

Jeśli ktoś szuka firmy do montażu paneli to tutaj Am eco zdecydowanie mogę polecić.

Mikołaj

Cały montaż jak i działanie bezproblemowo, na początku tylko mieliśmy problem bo po uruchomieniu pokazywało jakiś błąd o łuku i falownik się wyłączał, serwisanci przyjechali jeszcze tego samego dni i naprawili awarię, Dodatkowe plusy za miła obsługę i dobrą cenę

Zamówiłem 5kw i sprawdza się bardzo dobrze, teraz w lato to niezła produkcja leci, szczególnie że ja załapałem się jeszcze na prosumenta.

Miras

Polecam

Teresa Wójcik

Poprosiłam na początku kilka firm o zrobienie audytu, jedna była aż tak "bezpieczna" że proponowali nam dołożyć te 2000 wat więcej Am eco zaproponowało instalację 5 Kw w przystępnej cenie bo w sumie troszeczkę taniej niż u konkurencji a na dodatek montaż był już po 2 tygodniach.

@Teresa Wójcik

Bzdura ja czekam 5 miesięcy i ani paneli ani pieniędzy !!!!!!!!!!!

Zenek

Firma w Marcu założyła mi 4Kwp paneli, działa to ładnie jak teraz lato takie słońce to fajnie licznik kręci : )

@Zenek

Proszę o kontakt żeby to zobaczyć

Aleksander

Jeśli ktoś nie jest pewny czy warto to można się spotkać z handlowcem i przedstawi wszystko dokładnie, przez 2 godziny rozmawialiśmy o tym jak miałbym funkcjonować zestaw pompa ciepła z fotowoltaiką, już po montażu dobre 4 miesiące i powiem szczerze że wszystko się zgadza.

@Aleksander

Proszę podać namiary, chętnie podjadę żeby to zobaczyć

Hubertus

Firma godna polecenia, szybki montaż. Instalacje miałem zamontowaną w ciągu 4 dni a po 2 tygodniach dostałem zgodę na włączenie.

@Hubertus

Nie wprowadzaj ludzi w błąd Ja czekam 5 miesięcy i ani paneli ani pieniędzy!!!!!!

@Hubertus

Mogę umówić się na spotkanie aby naocznie się przekonać?

wkurzony

W pełni zgadzam się z Martini - odradzam współpracę z tą firmą !!!!!

Hubert

Firma po zrobieniu audyty wyliczyła wielkość instalacji, przedstawiciel udzielił wszystkich informacji o tym jak to działa jak to wygląda na czym polega ten audyt. Jako kupujący poczułem że wiem już wszystko.

@Hubert

Zdziwisz się jak będziesz czekał jak ja 5 miesięcy i nic ani paneli ani pieniędzy !!!!!!!!!!

Witold Sadkowski

Panele na 5

Katarzyna
@Witold Sadkowski

No i super. Akurat też mam plany jeśli chodzi o panele. Ogólnie ile płaciłeś? Jak oceniasz cenowo? Jest przystępnie?

@Katarzyna

Czekam na założenie paneli od 10-03-2022 czyli prawi 5 miesięcy. Nie polecam !!!!!!!!

Jurkowski Michał

Panele o mocy 7Kw położone już działają z rok i złego słowa na nie nie powiem, mamy rozliczenie jeszcze w tej formie 80% ale mam do tego piec elektryczny też od nich a wodę i tak trzeba grzać to te 20% to jednak sporo można zyskać.

Czarek

Klima zamontowana ekspresem, cały montaż potrwał jeden dzień więc nie było trzeba długo czekać na upragnione 20 w salonie gdy na zewnątrz 35.

Karol

4Kw na mały domek wystarczająco : )

Wiktoria

Klimatyzacja na te upały - świetna sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Am Eco Energy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Eco Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Eco Energy Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 310 ocen.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz