Adam

Arsanit ma opinię dobrego pracodawcy i jesli komuś nie odpowiada praca to może ja zmienić!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Arsanit. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

/xx/ Nowy wpis

Super firma

Megi

W Firmie Arsanit pracuję JUZ rok i analizując swoje poprzednie prace a były to z krwi i kości prawdziwe koncerny, to dziś z tej perspektywy wydaje mi się,że jestem w "rodzinie". Firma nie traktuje pracownika jak numer ewidencyjny a zna wszystkich po nazwisku, imieniu a czasem rodzą się prawdziwe przyjażnie. To ważne, bo w pracy spędzamy 1/3 doby i aby być szczęśliwym człowiekiem , musimy mieć poczucie wartości, docenienia i troski. To wszystko znalazłam TU ! Polecam i dziękuję wszystkim , którzy dali mi szansę by być częścią tego TEAMu :)

Nati Nowy wpis
@Megi

Team Arsanit górą! :-)

Leo
Klient

Firma godna zaufania nie jest typową korporacją jakich wiele w tym kraju , jest firmą przede wszystkim z polskim kapitałem i rodzinną myślą.

Bartek Nowy wpis
@Leo

Dokładnie, ja też w korporacji przepracowałem trochę swojego życia i nie chcę tam wracać!

Bartek Nowy wpis

Cieszę się, że tutaj pracuję, ponieważ czuję się doceniony, a co miesiąc "hajs się zgadza" ;) No i ludzie fajni...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hurtownik
Klient

Współpracuję z firmą Arsanit , już od dłuższego czasu, nasza współpraca przebiega bez problemów i jest jak najbardziej produktywna . Reprezentanci firmy dysponują rzetelną wiedzą i chętnie ją służą, by pomóc klientowi. Jednym zdaniem. Jest to profesjonalna firma w każdym aspekcie.

Usatysfakcjonowany.

Pracuje w Arsanicie 7 lat i chwalę sobie. Fajnie jest promować polską markę, która przewyższa jakością zagraniczne konkurencje. 20 lat na rynku, mnóstwo nagród i wspaniali ludzie, którzy tworzą super atmosferę. Nasi wykonawcy, dystrybutorzy i ludzie Arsanitu to naprawdę zgrany Team. Życzę wszystkim takiej satysfakcji jaką daje mi ta praca. Dołączcie do nas!!!

nikoś

proszę o info jak wygląda praca w Arsanit Doradca Regionalny- warunki -płace- samochody

Handlowiec
@nikoś

Płace adekwatne do włożonego zaangażowania - premie uznaniowe są wypłacane za dobre wyniki sprzedaży, a to mocno motywuje! Samochody aktualnie to Toyoty Hybrid, więc Lux.

Alberto.
@nikoś

Dział handlowy pracuje na własnej działalności gospodarczej. Płace od średniej krajowej w górę. Samochody dla Doradców Regionalnych to Rapidy, Astry, Corolle (większość w automatach.) Praca wymaga dużego zaangażowania. Jeżeli lubisz handel i masz motywację to możesz nieźle zarobić. Zarówno pensja jak i premie kwartalne i półroczne cieszą i wpływają w terminie. Ludzie pracują po kilkanaście lat i chwalą sobie Arsanit.To nie jest łatwa praca ale daje dużo satysfakcji. Są pakiety medyczne i sportowe. Integracja na super poziomie.

Zadowolona

Szkoda, że wypowiadają się głównie osoby, które z jakichś powodów już u nas nie pracują i psują nam opinię nieprawdziwymi informacjami... dla odmiany opowiem o plusach - mamy elastyczne godziny pracy, w wyjątkowych okolicznościach możliwa praca zdalna, są owocowe WTORKI i CZWARTKI, prywatny pakiet medyczny w ENEL-MED, pakiety OK System z dofinansowaniem, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne i miłą atmosferę! Czasem zazdroszczę samej sobie ;-)

Magdalena
@Zadowolona

Możesz napisać coś więcej odnośnie pracy zdalnej w Arsanicie? Jakie to są dokładnie te wyjątkowe okoliczności i jak często się zdarzają? Czy pakiet medyczny w firmie jest darmowy dla pracowników? Co on obejmuje?

Hulk
@Magdalena

Wyjątkowe okoliczności jak sama nazwa wskazuje zdarzają się a w wyjątkowych (nieczęstych) okolicznościach ;-) Gwarantowany jest podstawowy pakiet medyczny, z możliwością rozszerzenia go wedle potrzeb za drobną miesięczną opłatą. Długo by pisać, co obejmuje - 10 specjalistów, morfologię, podstawowe badania diagnostyczne, przegląd stomatologiczny... Dział Kadr Ci wszystko wytłumaczy w momencie podpisywania umowy.

Adam

Jataman
@Adam

Dokładnie! I zrobić miejsce osobom, które docenią sobie takie fajne warunki pracy, o których pisała wyżej "Zadowolona" :-) Ja się nigdzie nie wybieram, grzeję stołeczek, bo mi tu dobrze hehe

Dima

Witam mam pytanie.A kierowcy podobno slabe zarobki ..ktos cos wie.

@Dima

Marność i lipa, wierz mi.

Szymuś
@Dima

Moja kobita nie narzeka, jak wracam z wypłatą;) Jeżdżę z Arsanitem od 4 lat...

Nie

Bogdan
@Pracownik

Jeżeli rzeczywiście nie ma możliwości rozwoju zawodowego, to może pracodawca ma jasną i przejrzystą ścieżkę kariery dla nowo zatrudnionej osoby? Ciekawi mnie, czy występują awanse.

@Bogdan

Nie...

Emka
@Pytanie

Czy istnieją w ogóle firmy, w których nie ma możliwości rozwoju? Czy rozwój nie jest determinowany przez wewnętrzną motywację pracownika? Jeśli ktoś chce się rozwijać, to znajdzie możliwości... W każdym dziale w firmie Arsanit są możliwości awansu - sama zaczynałam jako młodszy specjalista, po 3 latach zostałam specjalistą, a obecnie jestem starszym specjalistą, więc potwierdzam z własnego doświadczenia, że jest to realne! :-)

Joanna

Zastanawia mnie, dlaczego na GoWork.pl mamy od roku ciszę, jeśli chodzi o opinie wystawiane tej firmie przez jej pracowników. Nie widzę też w sieci aktualnych ogłoszeń o pracę w Arsanit. Będę wdzięczna za sygnały o tym, co się obecnie dzieje u tego pracodawcy.

Wylusowany
@Joanna

Cisza - bo wszystko już zostało napisane ...

@Wylusowany

Sugerując się tym, co napisałeś, przeczytałam opinie wstecz, ale nadal wiem mało konkretów. Przynajmniej dla mnie opinie te nie są wystarczające. Dlatego dopytam, czy pamiętacie, jak przebiegało Wasze wdrożenie do firmy? Jakieś szkolenie na przykład mieliście w Arsanit?

Smokkrakow
@Joanna

Żadnego szkolenia,katalogi w bagażnik i radź sobie...

Handlowiec
@Smokkrakow

Przykro mi, że masz takie zdanie... Każdy handlowiec ma na początku 2-dniowe wprowadzenie do firmy - przechodzi przez wszystkie działy oraz produkcję i laboratorium, gdzie otrzymuje pakiet informacji i niezbędnych materiałów. Z każdym pytaniem zawsze można przedzwonić do dziewczyn w Marketingu - są bardzo pomocne i wszystko wytłumaczą! Szok - swoje wizytówki otrzymałam już pierwszego dnia pracy! Takiego podejścia do pracownika inne firmy powinny się uczyć!

Slabo

2tysie na reke za prace na dworze ,slabiutko

Magazynier
@Slabo

Ale z tego co pamiętam, to było chyba na przełomie 2012/13... ;-)

Nina
Klient

Witam. Znalazłam ofertę pracy do działu obsługi klienta w Siemianowicach. Czy ktoś może się wypowie jak się pracuje i jak to wygląda od środka. Będę wdzięczna i z góry dziękuję.

Martyna
@Nina

Pracuje się przy komputerze :) A od środka wygląda normalnie - są biurka, krzesła... A tak na poważnie to drugiej tak przyjaznej ekipy nie znajdziesz!

Konrad

Jakie są u was mniej więcej widełki?

Widełek
@Konrad

Na tak mało sprecyzowane pytanie trudno odpowiedzieć ;) Chodzi o produkcję / magazyn / laboratorium / BOK?

Czy firma Arsanit udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zadowolona
@Pytanie

Mamy ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną w Enel-Medzie, pakiety sportowe z dofinansowaniem i 2x w tygodniu owoce :-)

Real
Kandydat

Jakie są proponowane widełki wynagrodzenia proponowane przez firmę Arsenit na stanowisku Pracownik Działu Obsługi Klienta w Siemianowicach nie podano w ogłoszeniu i nie wiem czy warto tracić czas na rozstrzygnięcie naboru? Pojawiło się ogłoszenie, jestem na etapie szukania pracy.

@Real

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu poprzez aplikowanie na wskazane stanowisko. Ps. Nazwa firmy to Arsanit nie Arsenit :-)

Czy można liczyć w Arsanit na prywatną opiekę medyczną?

Miła
@Pytanie

Jest podstawowy pakiet medyczny w Enel-Medzie, który można rozszerzyć za dodatkową comiesięczną opłatą, która nie jest wygórowana :)

Jacek

Firma godna polecenia, poza tym ma dobra opinię jako pracodawca więc polecam!

Joanna

@Znam bylem, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja wypowiedź nie zawiera konkretów, więc może rozwiniesz swoją wypowiedź o Twoje doświadczenia związane z arsanit? Zachęcam Ciebie byś napisał, jaka atmosfera panuje w firmie. Interesująca byłaby również Twoja opinia o tym pracodawcy.

@Joanna

Poświęciłem im kilka lat życia i uwierz, nie warto. Dyrektor K. zatrudnił sobie pseudo-dyrektora regionu np w małopolskim niejakiego M.,który jedyne co potrafi to udawać ze się na czymś zna i czymś zajmuje, a najlepiej potrafił zawsze robić dobre wrażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Arsanit - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arsanit
2.9/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Obwodowa 17