ARSANIT Sp. z o.o.

Opinie o ARSANIT Sp. z o.o.

Czy ARSANIT Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jegomość

Nie . I raz jeszcze nie

Subiektywna opinia

W ostatnich dniach pojawiło się bardzo dużo nowych opinii. Wszystkie pozytywne. Zapewne marketing zaczął pracować, bo kiedyś jednak trzeba. Łatwo je poznać po tych buźkach ;-) w zdaniach. Pozostałe opinie to klienci oraz zapewne pracownicy. Pomimo starań ocena firmy dalej niska, a miało być tak pięknie. Do rzeczy! Handlowiec koniecznie na własnej DG (choć jest 1 wyjątek). Brak urlopu, ciągły nadzór, podwyższanie wymagań (bez dodatków finansowych), śledzenie GPS, brutalne rozliczanie, brak cierpliwości do wyników - mają być od razu, natychmiast. Do tego "obiecanki cacanki" i zero realizacji ustaleń. Wymienione plusy przez tą od buziek dotyczącą pracowników na etacie. To oni mogą skorzystać z owocowych wtorków czy czwartków. Ale nie za darmo. Bo nic za darmo nie ma. Wynegocjowałeś podwyżkę? Super! Obetną wypłatę z innej strony i nie wyjdziesz na swoje. Ale ilość "obiecanek cacanek" i tak będzie się zgadzać. Po pewnym czasie suma kłamstw i niespełnionych obietnic i ustaleń zmusi cię do ucieczki i zrobisz to. Następnie zrobisz rachunek plusów i minusów i wystawisz negatywny komentarz. No i znów zmusisz marketing do pracy ;-) (buźka dla tej pani od buziek).

Zatrudniony na DG
@Subiektywna opinia

Chyba o to chodzi, żeby swoje opinie wyrażali pracownicy i klienci?! Chyba że umawiamy się, że tutaj piszą tylko ci, którym w pracy nie poszło i muszą dopiec pracodawcy? W Arsanicie preferuje się zatrudnienie na własną DG i to bardzo opłacalne. Każdemu przysługuje urlop zgodny z regulaminem pracy (26 dni). Dwa tygodnie w ciągu to norma i dotyczy wszystkich, skąd zatem ta nieścisłość?! "Ciągły nadzór?!" Nieprawda!! GPS? Owszem w telefonach , jak na całym świecie."Brutalne rozliczanie, brak cierpliwości do wyników" No cóż zdarza się mała chłosta za brak wyników, ale biją jak baby:) Przykro mi kolego, że Cię już wśród nas nie ma. Życzę lepszej pracy. Takiej gdzie handlowiec nie musi mieć wyników, nikogo nie obchodzi co, gdzie i kiedy robi, co miesiąc na żądanie podnosi się wynagrodzenie, przysyła owoce do domu i nie bije..:)))

Subiektywna opinia
@Zatrudniony na DG

Bardzo mnie ciekawi skąd wywnioskowałeś, że jestem "kolegą". Pewnie ta sama intuicja podpowiedziała ci, że i byłym handlowcem. No cóż, nie skomentuję. Oceny mogą wystawiać wszyscy, natomiast na przestrzeni kilku lat, tak duża ilość pozytywnych opinii w ciągu 2 dni aż razi. Ale buźki ;-) są świetne! Pozdrowienia dla pani z marketingu ;-) Co do reszty, skoro jesteś tak szczęśliwym samozatrudnionym to przedstaw się z imienia i nazwiska. Bo podejrzewam, że nie jesteś handlowcem. A jeśli tak, to oznacza, że się nie znamy. A co do handlowców, to oprócz ciągle tych samych wad wymienianych podczas rozmów doszły kolejne. Po wprowadzeniu "pisowego" polskiego ładu JDG stracą dodatkowe 9% przychodu (składka zdrowotna), oraz rozliczające się z jedną firmą napotkają dodatkowe obostrzenia w prowadzeniu działalności. Do ciebie nie dotarły te informacje? Aż dziw. A może jesteś tym szczęśliwcem będącym zatrudnionym na umowę o pracę? Chociaż bardziej prawdopodobne, co zostało wspomniane, nie jesteś handlowcem.

Była
@Subiektywna opinia

Tak i urlopu 14 dni nie wolno ci wykorzystać Jednorazowo!!!!! Tylko masz pracować na utrzymanie dyrektora na wysokim poziomie!!! Tak kiedyś usłyszałam od dyrektora KR. A Plany kosmos !!! Sam jeździ 2 razy w tygodniu do klientów.

@Zatrudniony na DG

Urlopy to inna bajka na DG panie DG sprawdź w umowie

Anna Nowak

W Arsanit pracuję od roku. JDG. Ludzie bardzo pomocni, życzliwi i współpracujący. Atmosfera super, urlop jest wbrew tym co piszą przedmówcy. GPS jest w telefonie no i bardzo dobrze, bo jak zgubisz, to się znajdzie ???? Zapraszam do naszego zespołu w Siemianowicach Śląskich.

Magdalena
@Anna Nowak

A jeśli chodzi o ten urlop, to nie ma z nim problemu? Można wziąć kiedy się chce czy raczej to wyznacza pracodawca? ;)

Współpracuję z tą firmą od lat, nigdy nie było problemu w żadnej sprawie, materiały najwyższej jakości. Kontakt z biurem obsługi i doradcami technicznymi na jawyższym poziomie. POLECAM firmę w 100%????

Firma ARSANIT Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Elewacje Bydgoszcz

Z czystym sumieniem polecam tego Producenta jakość ich produktów jest na bardzo wysokim poziomie są firmą Polską i to jest tez bardzo ważne " cudze chwalicie swego nie znacie" jak najbardziej POLECAM !!!

/xx/

Super firma

Leo

Firma godna zaufania nie jest typową korporacją jakich wiele w tym kraju , jest firmą przede wszystkim z polskim kapitałem i rodzinną myślą.

Bartek
@Leo

Dokładnie, ja też w korporacji przepracowałem trochę swojego życia i nie chcę tam wracać!

Bartek

Cieszę się, że tutaj pracuję, ponieważ czuję się doceniony, a co miesiąc "hajs się zgadza" ;) No i ludzie fajni...

Hurtownik

Współpracuję z firmą Arsanit , już od dłuższego czasu, nasza współpraca przebiega bez problemów i jest jak najbardziej produktywna . Reprezentanci firmy dysponują rzetelną wiedzą i chętnie ją służą, by pomóc klientowi. Jednym zdaniem. Jest to profesjonalna firma w każdym aspekcie.

Megi

W Firmie Arsanit pracuję JUZ rok i analizując swoje poprzednie prace a były to z krwi i kości prawdziwe koncerny, to dziś z tej perspektywy wydaje mi się,że jestem w "rodzinie". Firma nie traktuje pracownika jak numer ewidencyjny a zna wszystkich po nazwisku, imieniu a czasem rodzą się prawdziwe przyjażnie. To ważne, bo w pracy spędzamy 1/3 doby i aby być szczęśliwym człowiekiem , musimy mieć poczucie wartości, docenienia i troski. To wszystko znalazłam TU ! Polecam i dziękuję wszystkim , którzy dali mi szansę by być częścią tego TEAMu :)

Usatysfakcjonowany.

Pracuje w Arsanicie 7 lat i chwalę sobie. Fajnie jest promować polską markę, która przewyższa jakością zagraniczne konkurencje. 20 lat na rynku, mnóstwo nagród i wspaniali ludzie, którzy tworzą super atmosferę. Nasi wykonawcy, dystrybutorzy i ludzie Arsanitu to naprawdę zgrany Team. Życzę wszystkim takiej satysfakcji jaką daje mi ta praca. Dołączcie do nas!!!

nikoś

proszę o info jak wygląda praca w Arsanit Doradca Regionalny- warunki -płace- samochody

Handlowiec
@nikoś

Płace adekwatne do włożonego zaangażowania - premie uznaniowe są wypłacane za dobre wyniki sprzedaży, a to mocno motywuje! Samochody aktualnie to Toyoty Hybrid, więc Lux.

Alberto.
@nikoś

Dział handlowy pracuje na własnej działalności gospodarczej. Płace od średniej krajowej w górę. Samochody dla Doradców Regionalnych to Rapidy, Astry, Corolle (większość w automatach.) Praca wymaga dużego zaangażowania. Jeżeli lubisz handel i masz motywację to możesz nieźle zarobić. Zarówno pensja jak i premie kwartalne i półroczne cieszą i wpływają w terminie. Ludzie pracują po kilkanaście lat i chwalą sobie Arsanit.To nie jest łatwa praca ale daje dużo satysfakcji. Są pakiety medyczne i sportowe. Integracja na super poziomie.

Zadowolona

Szkoda, że wypowiadają się głównie osoby, które z jakichś powodów już u nas nie pracują i psują nam opinię nieprawdziwymi informacjami... dla odmiany opowiem o plusach - mamy elastyczne godziny pracy, w wyjątkowych okolicznościach możliwa praca zdalna, są owocowe WTORKI i CZWARTKI, prywatny pakiet medyczny w ENEL-MED, pakiety OK System z dofinansowaniem, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne i miłą atmosferę! Czasem zazdroszczę samej sobie ;-)

Magdalena
@Zadowolona

Możesz napisać coś więcej odnośnie pracy zdalnej w Arsanicie? Jakie to są dokładnie te wyjątkowe okoliczności i jak często się zdarzają? Czy pakiet medyczny w firmie jest darmowy dla pracowników? Co on obejmuje?

Hulk
@Magdalena

Wyjątkowe okoliczności jak sama nazwa wskazuje zdarzają się a w wyjątkowych (nieczęstych) okolicznościach ;-) Gwarantowany jest podstawowy pakiet medyczny, z możliwością rozszerzenia go wedle potrzeb za drobną miesięczną opłatą. Długo by pisać, co obejmuje - 10 specjalistów, morfologię, podstawowe badania diagnostyczne, przegląd stomatologiczny... Dział Kadr Ci wszystko wytłumaczy w momencie podpisywania umowy.

Arsanit ma opinię dobrego pracodawcy i jesli komuś nie odpowiada praca to może ja zmienić!

Jataman
@Adam

Dokładnie! I zrobić miejsce osobom, które docenią sobie takie fajne warunki pracy, o których pisała wyżej "Zadowolona" :-) Ja się nigdzie nie wybieram, grzeję stołeczek, bo mi tu dobrze hehe

Dima

Witam mam pytanie.A kierowcy podobno slabe zarobki ..ktos cos wie.

@Dima

Marność i lipa, wierz mi.

Szymuś
@Dima

Moja kobita nie narzeka, jak wracam z wypłatą;) Jeżdżę z Arsanitem od 4 lat...

Joanna

Zastanawia mnie, dlaczego na GoWork.pl mamy od roku ciszę, jeśli chodzi o opinie wystawiane tej firmie przez jej pracowników. Nie widzę też w sieci aktualnych ogłoszeń o pracę w Arsanit. Będę wdzięczna za sygnały o tym, co się obecnie dzieje u tego pracodawcy.

Wylusowany
@Joanna

Cisza - bo wszystko już zostało napisane ...

Joanna
@Wylusowany

Sugerując się tym, co napisałeś, przeczytałam opinie wstecz, ale nadal wiem mało konkretów. Przynajmniej dla mnie opinie te nie są wystarczające. Dlatego dopytam, czy pamiętacie, jak przebiegało Wasze wdrożenie do firmy? Jakieś szkolenie na przykład mieliście w Arsanit?

Smokkrakow
@Joanna

Żadnego szkolenia,katalogi w bagażnik i radź sobie...

Handlowiec
@Smokkrakow

Przykro mi, że masz takie zdanie... Każdy handlowiec ma na początku 2-dniowe wprowadzenie do firmy - przechodzi przez wszystkie działy oraz produkcję i laboratorium, gdzie otrzymuje pakiet informacji i niezbędnych materiałów. Z każdym pytaniem zawsze można przedzwonić do dziewczyn w Marketingu - są bardzo pomocne i wszystko wytłumaczą! Szok - swoje wizytówki otrzymałam już pierwszego dnia pracy! Takiego podejścia do pracownika inne firmy powinny się uczyć!

Slabo

2tysie na reke za prace na dworze ,slabiutko

Magazynier
@Slabo

Ale z tego co pamiętam, to było chyba na przełomie 2012/13... ;-)

Nina

Witam. Znalazłam ofertę pracy do działu obsługi klienta w Siemianowicach. Czy ktoś może się wypowie jak się pracuje i jak to wygląda od środka. Będę wdzięczna i z góry dziękuję.

Martyna
@Nina

Pracuje się przy komputerze :) A od środka wygląda normalnie - są biurka, krzesła... A tak na poważnie to drugiej tak przyjaznej ekipy nie znajdziesz!

Konrad

Jakie są u was mniej więcej widełki?

Widełek
@Konrad

Na tak mało sprecyzowane pytanie trudno odpowiedzieć ;) Chodzi o produkcję / magazyn / laboratorium / BOK?

Czy firma Arsanit udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zadowolona

Mamy ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną w Enel-Medzie, pakiety sportowe z dofinansowaniem i 2x w tygodniu owoce :-)

Zostaw merytoryczną opinię o ARSANIT Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w ARSANIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSANIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARSANIT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARSANIT Sp. z o.o.