TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Opinie o TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Urszula

Niewiele w Internecie znaleźć można informacji o firmie TUTOR ZPCh z Sochaczewa. Czy ktoś jest w stanie napisać nam tutaj, na forum, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy normalnie ona funkcjonuje? Interesuje mnie też, czy przyjmowane są nowe osoby do pracy i w jaki sposób najlepiej aplikować. Ktoś z Was coś wie na ten temat? Może ktoś z obecnych pracowników TUTOR ZPCh mógłby wypowiedzieć się na forum.

THORN

Kierownictwo oddziału łódzkiego na czele z vice prezesem (usunięte przez administratora)Cholewińskim to kłamcy nad kłamcami, niczym(usunięte przez administratora) Obiecują zatrudnienie na jakimś tam stanowisku, a po 2,5 miesiąca pracy dla nich mają cię w (usunięte przez administratora) mimo, że wcześniej mówili i obiecywali, że będziesz zatrudniony bo jesteś najlepszy i najbystrzejszy wśród pozostałych, a po tym czasie jesteś dla nich (usunięte przez administratora) I co w tym najciekawsze...po powrocie do firmy po urlopie vice prezes (usunięte przez administratora)ps. "Dobry wujek" mówi do mnie -"weź sobie kilka dni wolnych, a potem zobaczymy" - Minął dokładnie miesiąc a ja nadal siedzę w domu i nie mam żadnej informacji co dalej.

Maja

@Zbyszko2 Czy opisana przez Ciebie sytuacja została gdzieś przez pracowników zgłoszona? Czy ponadto pracownicy próbowali w tej kwestii rozmawiać bezpośrednio z władzami firmy TUTOR? Jeśli tak, to z jakim efektem? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Malgo
@Maja 11.07.2018 19:29

Miałam doczynienia z ta firma prawie rok do ręki miałam mieć 10.50 dostawałam raz 8 zł raz 9zł a raz 9.70 jak im się podobało tak płacili . Kierownik po rozmowie ze mną powiedział ze mam siedzieć cicho i nic nikomu nie mówić bo mnie zwolnili , dzwoniac do dyrektóra o wszystkim wiedział ze są tak wypłacane pieniądze . Firma chahment w tym jedna kurtka na 4 osoby brak polaru , koszul itp

Zbyszko2

Zwykła wypłata przychodzi z poważnym opóźnieniem, a przecież jak wswa dni po czazyscy pracownicy mamy do zapłacenia różne opłaty, a z tym ani księgowośc, ani własciciel się liczy, dziś 10 i wypłata powinna być na koncie, a firma dopiero robi obliczenia i nawet jeśli dziś wyjdą przelewy, to wypłata na konta pracowników wpłynie jutro najwcześniej , a bywa dwa dni po czasie. Czy to jest wywiązywanie sie z umowy , która firma podpisała z pracownikami???

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

anonymous

Dokladnie , jest opor jesli chodzi o platnosci za nadgodziny , kombinuja jak moga , a jak maja placic to z laska , zamieniaja to na jakies smieszne premie ?. Kadra kierownicza terz pozostawia wiele do rzyczenia , brak szacunku dla pracownika, aby wyrwac co sie da !!. Jedna kortka na 3 osoby , brak zamka , smiech na sali. pozdro

HR

Nie polecam tego pracodawcy. Nie płacą za nadgodziny. Pracownicy niejednokrotnie są pozostawiani bez prądu i ogrzewania. Dobrym przykładem jest parking Gazowni w Łodzi na Wodnej 3

Co sądzisz o firmie TUTOR Sp. zo.o. ZPCh? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o TUTOR Sp. zo.o. ZPCh - Sochaczew

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUTOR Sp. zo.o. ZPCh