counter
1 4 27 5 1
Urszula Nowy wpis

Czy w Tutor organizowane są wyjazdy lub spotkania integracyjne dla pracowników? Jest to fajna forma polepszania atmosfery pracy w firmie a jak wiadomo w zgranym zespole pracuje się przyjemniej. Napiszcie coś na ten temat.

Były pracownik. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!! A w szczególności "wiceprezes" Sławomi* Szylin* . Po rozwiązaniu umowy nie dopełnił wszystkich obowiązków, co skutkowało narażeniem mnie na starty, Oczywiście brak kontaktu czy jakichkolwiek wyjaśnień nawet nie wspomnę o dogadaniu się. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Maj Nowy wpis

A ekipa tu stała czy ludzie przychodzą i odchodzą?

Luke

Czy ktoś coś wie na temat firmy GRUPA-TUTOR z Sochaczewa czy to ta sama firma co TUTOR ????

10 lat w tej firmie Nowy wpis
@Luke

Grupa tutor to to samo (usunięte przez administratora) A żeby nie brać odpowiedzialności zarejestrowana na słupy nawet numer telefonu się nie zmienił z resztą jak stawki 9zl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktor

To dużo było zwolnień podczas tej pandemii?

Pracownicy

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) straszyli nas że firma upada i kazali pisać wypowiedzenia A w zamian dostaniemy pracę w nowo powstałej firmie sektor 5 którą założył (usunięte przez administratora) w tym samym budynku pokój obok Tyko okazało się w krs ta firma jest na kogoś innego Straciliśmy odprawy urlopy Wielu z nas boi się odezwać takie rzeczy Tylko w Łodzi

Urszula
@Pracownicy

@Pracownicy Sytuacja o której mówisz jest naprawdę niezbyt fajna. Może jednak warto jakoś w grupie upomnieć się o to co Ci obiecano? Rozumiem, że Tutor nie upadło?

anonimowe

Firma Tutor to najgorsza firma kiedy chca to płacą moj mąż otrzymal pół wynagrodzenia za pracę co jeszcze upomnial sie o swoje pieniadze a na reszte pieniedzy czeka do tej pory, bo nie łaska jest zapłacić mamy 7 miesieczne dziecko na utrzymaniu dlatego nie polecam tej firmy nikomu

Obserwator

Za chwilę okaże się że pieniądze za miesiąc pracy będą wypłacane z dwumiesięcznym opóźnieniem bez informowania pracowników. Teraz był cały miesiąc obsuwy w wyplatach. A Ci którzy wynajmują firmę to firmy państwowe, więc niech może właściciel firmy zacznie sprzedawać majątek prywatny żeby mieć na pensje.

Paweł

Słabo z tymi napojami dla pracowników, ale też interesuje mnie jak tu wygląda zatrudnienie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Daniel Mikołajczyk

Firma zatrudnia osób niepełnosprawnych i na umowę o pracę zatrudniają i umowę o pracę wypłatą prawidłowo ale na umowę zlecenie ukrywają pracowniczychnie posiadają umowy zlecenia podpisanych przez firmę Tutor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i umowa zlecenie jest na lewo wypłacana w biurze w Łodzi na rękę 8 zł. netto na godzinę bez zarejestrowany na umowę zlecenie a pozostałe pieniążek idą do firmy do szuflady do koordynatorów i na umowy zlecenia nawet nie wystawią zaświadczenia o dochodach pracowniczych pracują na lewo na umowy zlecenia nawet w rządzie jest podpisana ustawa że pracowniczych powinnej otrzymywać na umowę zlecenie z zgodnie ustawą z rządu powinienem otrzymać 14 zł. 70 gr. Brutto na godzinę ok. 12 zł. Netto przy zatrudnieniu na umowę zlecenie jednostenie jest umowa o pracę kiedy pracowniczych mają umowę o pracę i umowę zlecenie przy umowy zlecenia nie wypłatą nie są obciążeni przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych wkładek ZUS jeśli jest bez zatrudnienia na umowę o pracę tylko umowa zlecenie pracowniczych kiedy powinienem otrzymać ok. 11 zł. netto na rękę kiedy wpłatą dodatkowo Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 587 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Tutor Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Olek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

Waldemar 00

Witam jestem pracownikiem innej firmy gdzie pilnuje w Koszalinie Ochrona Tutor z Sochaczewa pilnują obiektu przy Hotelu w porządku są ochroniarze co tam pilnują ale dziwi mnie to iż takie były upały a nikt z kierownictwa ochrony nawet wody im nie przywiózł nawet nie zapytali czy potrzebują wody .. Tam parkuję gdzie ochrona pilnuje i spółczuję im że w takie ciepło musiał pracownik wytrzymywać ... Nie dość że zarabiają grosze na tym stanowisku powinni się wstydzić kierownictwo Tutor ... Ich nie nieinteresuje czy ma osoba wodę i jakie wynagrodzenie ich interesuje wyzysk pracownika jest na obiekcie pracownik i kasę ładną mają od właściciela terenu ... Nie dbają o pracownika>ów , mają to gdzieś ... Zastanawiam się kiedy zaczną dbać o pracowników ??? Kiedy będą mieli na rękę kwotę 2000 zł Chociaż ? Rozmawiałem z pracownikiem który jest osobą dobrze wykonuje swoje pracę powiedział że ma 1730 zł na rękę .. A drugi ma 1800 zł..W Polsce żle się traktuje pracowników ochrony , oni dobrze o tym wiedzą ale osoba nić nie może zrobić takie rzeczy się dzieją nie tylko w tej Ochronie Pozdrawiam .........

tutor
@Waldemar 00

Panie Bogusławie są inne sposoby komunikowania swoich potrzeb. W przypadku dostępu do wody pitnej - która jest dostępna w hotelu nie ma obowiązku dostarczania wody. Ps. to nie firmy ochroniarskie decydują o najniższej krajowej w Polsce ,tylko ustawodawca.

10 lat w tej firmie
@tutor

W takim razie jak na obiekcie nie ma wody a jest w hydrancie na ulicy to wy tez nie dajecie wody żałosna firma Moj szef po niżej 2 promili to nie pił hha A.N

Bolo

Rzadko korzystacie z forum, myślę złożyć cv ale trochę zastanawia mnie ta cisza.

Urszula

Niewiele w Internecie znaleźć można informacji o firmie TUTOR ZPCh z Sochaczewa. Czy ktoś jest w stanie napisać nam tutaj, na forum, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy normalnie ona funkcjonuje? Interesuje mnie też, czy przyjmowane są nowe osoby do pracy i w jaki sposób najlepiej aplikować. Ktoś z Was coś wie na ten temat? Może ktoś z obecnych pracowników TUTOR ZPCh mógłby wypowiedzieć się na forum.

Maja

@Zbyszko2 Czy opisana przez Ciebie sytuacja została gdzieś przez pracowników zgłoszona? Czy ponadto pracownicy próbowali w tej kwestii rozmawiać bezpośrednio z władzami firmy TUTOR? Jeśli tak, to z jakim efektem? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Malgo
@Maja

Miałam doczynienia z ta firma prawie rok do ręki miałam mieć 10.50 dostawałam raz 8 zł raz 9zł a raz 9.70 jak im się podobało tak płacili . Kierownik po rozmowie ze mną powiedział ze mam siedzieć cicho i nic nikomu nie mówić bo mnie zwolnili , dzwoniac do dyrektóra o wszystkim wiedział ze są tak wypłacane pieniądze . Firma chahment w tym jedna kurtka na 4 osoby brak polaru , koszul itp

THORN

Kierownictwo oddziału łódzkiego na czele z vice prezesem (usunięte przez administratora)Cholewińskim to kłamcy nad kłamcami, niczym(usunięte przez administratora) Obiecują zatrudnienie na jakimś tam stanowisku, a po 2,5 miesiąca pracy dla nich mają cię w (usunięte przez administratora) mimo, że wcześniej mówili i obiecywali, że będziesz zatrudniony bo jesteś najlepszy i najbystrzejszy wśród pozostałych, a po tym czasie jesteś dla nich (usunięte przez administratora) I co w tym najciekawsze...po powrocie do firmy po urlopie vice prezes (usunięte przez administratora)ps. "Dobry wujek" mówi do mnie -"weź sobie kilka dni wolnych, a potem zobaczymy" - Minął dokładnie miesiąc a ja nadal siedzę w domu i nie mam żadnej informacji co dalej.

Zbyszko2

Zwykła wypłata przychodzi z poważnym opóźnieniem, a przecież jak wswa dni po czazyscy pracownicy mamy do zapłacenia różne opłaty, a z tym ani księgowośc, ani własciciel się liczy, dziś 10 i wypłata powinna być na koncie, a firma dopiero robi obliczenia i nawet jeśli dziś wyjdą przelewy, to wypłata na konta pracowników wpłynie jutro najwcześniej , a bywa dwa dni po czasie. Czy to jest wywiązywanie sie z umowy , która firma podpisała z pracownikami???

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

anonymous

Dokladnie , jest opor jesli chodzi o platnosci za nadgodziny , kombinuja jak moga , a jak maja placic to z laska , zamieniaja to na jakies smieszne premie ?. Kadra kierownicza terz pozostawia wiele do rzyczenia , brak szacunku dla pracownika, aby wyrwac co sie da !!. Jedna kortka na 3 osoby , brak zamka , smiech na sali. pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Tutor Sp. z o.o. - Sochaczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad