TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Sochaczew

TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Opinie o TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Maja

@Zbyszko2 Czy opisana przez Ciebie sytuacja została gdzieś przez pracowników zgłoszona? Czy ponadto pracownicy próbowali w tej kwestii rozmawiać bezpośrednio z władzami firmy TUTOR? Jeśli tak, to z jakim efektem? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Zbyszko2

Zwykła wypłata przychodzi z poważnym opóźnieniem, a przecież jak wswa dni po czazyscy pracownicy mamy do zapłacenia różne opłaty, a z tym ani księgowośc, ani własciciel się liczy, dziś 10 i wypłata powinna być na koncie, a firma dopiero robi obliczenia i nawet jeśli dziś wyjdą przelewy, to wypłata na konta pracowników wpłynie jutro najwcześniej , a bywa dwa dni po czasie. Czy to jest wywiązywanie sie z umowy , która firma podpisała z pracownikami???

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Szukasz pracy?

anonymous

Dokladnie , jest opor jesli chodzi o platnosci za nadgodziny , kombinuja jak moga , a jak maja placic to z laska , zamieniaja to na jakies smieszne premie ?. Kadra kierownicza terz pozostawia wiele do rzyczenia , brak szacunku dla pracownika, aby wyrwac co sie da !!. Jedna kortka na 3 osoby , brak zamka , smiech na sali. pozdro

HR

Nie polecam tego pracodawcy. Nie płacą za nadgodziny. Pracownicy niejednokrotnie są pozostawiani bez prądu i ogrzewania. Dobrym przykładem jest parking Gazowni w Łodzi na Wodnej 3

Co sądzisz o firmie TUTOR Sp. zo.o. ZPCh? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o TUTOR Sp. zo.o. ZPCh - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUTOR Sp. zo.o. ZPCh