TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Sochaczew

TUTOR Sp. zo.o. ZPCh
1 2

Opinie o TUTOR Sp. zo.o. ZPCh

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

anonymous

Dokladnie , jest opor jesli chodzi o platnosci za nadgodziny , kombinuja jak moga , a jak maja placic to z laska , zamieniaja to na jakies smieszne premie ?. Kadra kierownicza terz pozostawia wiele do rzyczenia , brak szacunku dla pracownika, aby wyrwac co sie da !!. Jedna kortka na 3 osoby , brak zamka , smiech na sali. pozdro

HR

Nie polecam tego pracodawcy. Nie płacą za nadgodziny. Pracownicy niejednokrotnie są pozostawiani bez prądu i ogrzewania. Dobrym przykładem jest parking Gazowni w Łodzi na Wodnej 3

Co sądzisz o firmie TUTOR Sp. zo.o. ZPCh? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o TUTOR Sp. zo.o. ZPCh - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUTOR Sp. zo.o. ZPCh