Opinie o Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. w Częstochowa

Mat Nowy wpis

Info

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.?

audi Nowy wpis

Czy rozmawiamy o firmie która jest zarejestrowana w Częstochowie czy w innym mieście ?

audi Nowy wpis

pozywam

(usunięte przez administratora)firma Frank Trans Natalia Wojciechowska podawała adres korespodnencyjny jako Poznań, Gęsia 5. Pod tym samym adresem jest zarejestrowana firma Sonomedical, Gęsia 5, Poznań 60-106, gdzie wiceprezesem jest Pan Grzegorz Wojciechowski, zbieg okoliczności i to samo nazwisko......... nie sądze.

Sonomedical
@pozywam

Proszę nie łączyć żadnej osoby z firmy Sonomedical z osobami, które Państwo poszukujecie. Do tego wszelkie groźby pod naszym adresem będą zgłaszane odpowiednim organom ścigania . Nie mamy nic wspólnego z tymi osobami, zbieżność nazwisk.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.?

audi

Ta firma już nie istnieje od dawna prowadzona przez N.Kaczmarka w Częstochowie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

audi

Ale o jaką Firmę chodzi ?

Joanna

witam. Potrzebuje wszelkich informacji na temat Pana Kaczmarka. Jeżeli jest tutaj osoba, która mogłaby mi pomóc to proszę o kontakt. Zapewniam anonimowość

@Joanna

Jak chcesz coś wiedzieć to odezwij się do mnie

Jak możemy się skontaktować

możemy się skontaktować?

Jasne że możemy .

@audi

Witam. Podasz jakieś namiary ?

podam emaila do siebie audiq6@interia.pl

@audi

dzieki za email, zaraz napisze ze swojej strony, moja sprawe

Robert

W celu odzyskania należności proszę o kontakt /// 519.563.877

Tomasz

w celu odzyskania należności proszę o kontakt - 603 244 912 r

Odzyskaliście

Witam, Czy Państwo odzyskali należne im pieniądze?

jaro
@Odzyskaliście

Niestety nie ma szans

@Odzyskaliście

Nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyska się pieniądze od Norberta , szanse są minimalne .W marcu ma się rozpocząć sprawa w Sądzie i zobaczymy.

Norbert Kaczmarek

Dzień dobry, jestem byłym właścicielem firmy Norbert Kaczmarek Transport i oficjalnie oświadczam że nie jestem powiązany w żaden sposób z firmą Natalia Wojciechowska Frank Trans. Pracowalem wcześniej w innej firmie na umowę a następnie w tej jako spedytor na umowie i nie bylem osobą decyzyjną tylko SPEDYTOREM. Wszelkie roszczenia proszę nie kierować pod moim adresem gdyż ja za swoje SPÓŁKI z Mariuszem L. Oraz Pawłem Z. poniosłem odpowiedzialność z zarzutami od Prokuratury z Częstochowy. Jeżeli ktoś ma jakieś pretensje lub inne roszczenia które jeszcze nie zostały załatwione prosze o kontakt z moim adwokatem który jest na miejscu i może jakoś to załatwić, ja mieszkam poza terytorium Polski gdyż zarabiam na spłatę syndyka którego zagwarantowali mi Ci wyżej. P. Alexander : 692740359

@Norbert Kaczmarek

Wszystkie ustalenia w Frank trans były z tobą a Natalia nie brała w tym udziału

@Transport

Zgadza się, jako spedytor bylem upoważniony aby jak w każdej firmie szukać przewoźników oraz ładunków stałych. Również pod wykrywaczem kłamstw mogę zeznawać że nie miałem dostępu do konta firmowego ani kondycji firmy w postaci finansów.

@Norbert Kaczmarek

I byłeś też upoważniony do tego żeby się zawinąć z Poznania i nie zapłacić za wykonane usługi , przecież wszyscy wiedzą że jest to oszustwo ! I nikt w te brednie nie uwierzy !

Czy Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

audi

Proszę mi powiedzieć czy rozmawiamy o firmie którym współwłaścicielem jest Norbert Kaczmarek ? Bo z tego co wiem to ta firma nie istnieje już .

@audi

Tak dokładnie o ta firmę chodzi Firma nie istnieje ale jej właściciel Norbert Kaczmarek zostawił po sobie kupę długów i zniszczył ludziom życie

Pani Joanno zapraszam do kontaktu mail audiq6@interia.pl

look
@audi

Pan Norbert Kaczmarek działał ostatnio zza kulis w firmie FRANK-TRANS Natalia Wojciechowska 6222829009, ale nie pod adresem rejestrowym tej firmy, tylko wszyscy się kiszą w Poznaniu. Firma została już zablokowana na giełdzie trans.eu i widnieje na giełdzie wierzytelności.

@look

Firmy w Poznaniu na Gęsiej 5 już nie ma , przenieśli się do Tarnowskich Gór lub Częstochowa, na fb na grupie Firmy które nie płacą Trans/Timo jest kilka postów o nich!

look
@Transport

nic takiego na forum nie ma, jest coś o czestochowie .....wiec plotka...jak widać @Transport sieje plotki....najwyrażniej to sam Pan Norbi który myli tropy

@look

Czy jest możliwość pracy w Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. na część etatu?

audi

O jakiej pracy mówisz skoro ta firma nie istniej ,a z kąt ty masz informacje o tej firmie ?

zainteresowany

To jest forum pracownicze więc mało kogo interesują wpisy na temat konkretnych osób bardziej interesuje ludzi informacja jak się pracuje?

@zainteresowany

Zainteresowany co chcesz wiedzieć jak się pracuje w tej firmie jak ta firma nie istnieje ? Więc co mówić w tym temacie.

audi

Mam pytanie czy ktoś wie gdzie przebywa nasz kolega Norbert? Jak to czyta nasz kolega miej w końcu odwagę człowieku.

Jolo
@audi

Ja wiem gdzi3 ten leb przebywa 02.05.2020 la gondolla 13:00 bede czekac anonimowo

@Jolo

Jola , jak z tobą mogę się skontaktować?

admin

Ciekawi mnie dlaczego poprzednie opinie zniknęły o naszym Norberciku co bolało go to co o nim piszą ludzie ? Ale to jest prawda o tym oszuście. To co on zrobił swoim pracownikom czy przewoźnikom to jest jedno wielkie oszustwo . Ale niech sobie nie myśli że ujdzie mu to płazem. Sprawiedliwość wygra a , (usunięte przez administratora) zostanie ukarany na całe życie.

Kondor

Dlaczego poprzedni wątek na temat firmy Pana Kaczmarka został usunięty? Czyżby Pan Norbert miał dość czytania prawdy na swój temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.?

Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.
  • Św. Jadwigi 20
    42-200 Częstochowa

Nk-Trans Spedition&Logistik Sp. z o.o.