counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy By The Way Radosław Korcz?

Robert Nowy wpis
Kandydat

Pracuje 2 lata.gosc zasuwa najwiecej z kiero I placi jak w zegarku.system do dogadania.mi pasuje.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 130 dni.

Jaka jest kultura pracy w By The Way Radosław Korcz? Obowiązuje typowy dress code?

xyz

@Były kierowca czyli generalnie to co jest umówione na rozmowie nie jest dotrzymywane potem w umowie?

Były kierowca Nowy wpis
@xyz

Właściciel mówi jedno później na umowie wpisuje drugie. Pan Radosław jest arogancki nie potrafi normalnie rozmawiać i ma gdzieś innego człowieka. Jak upominasz się o swoje to nie odbiera telefonu. Zdecydowanie odradzam każdemu kierowcy współpracę z nim.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Były kierowca

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie! Właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który nie wywiązuje się z umów odnośnie zarobków! Obiecuje 80 euro za dzień pracy po czym na umowie wpisuje 49 euro. Umowa jest wysyłana pocztą bo zasłania się głupimi wymówkami że na początku jej nie może nam dać! Ja uwierzyłem i mam nauczkę że takim ludziom jak Pan Radosław się nie wierzy na słowo!

Maurycy

Firma działa bez zakłóceń i przerw? Dlaczego nikt tu nie zagląda? Potrzebujecie kogoś do pracy?

TakNie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 642 dni.

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie By The Way Radosław Korcz w miejscowości Olsztyn nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o By The Way Radosław Korcz - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad