Opinie o Eurostar-Auto Sp. z o.o. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurostar-Auto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurostar-Auto Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurostar-Auto Sp. z o.o. w Piła

Skoro działalność to może poszukujecie księgowej? W sieci niewiele znalazłam, a wracam po urlopie macierzyńskim do pracy w zawodzie. Jak tu wyglądają godziny pracy, księgowość pracuje też zdalnie? Wtedy firma zapewnia chociaż laptop do pracy? Na pół etatu też jest możliwa praca, chociaż na początek?

@nieklient Nowy wpis

Umówiłam się telefonicznie na kupno auta,panowie zapewniali ze samochód wygląda jak na zdj, przejechałam 450km i okazało się że to całkiem inne auto!zaparowane światła, dwie wgniotki, rdza na nadkolach, auto musiało długo stać ponieważ pod maska miał już zielony nalot. obsługa fatalna!!! nie polecam!!!

Witajcie, powiedzcie mi czy praca w ogóle jest możliwa? mam prawko na lawetę i jestem początkującym mechanikiem, widziałem wzmiankę na temat przewozu aut. Zauważyłem także, że niektórzy pytali już o jakieś warunki w miejscu pracy. a czy były przy tym udostępniane gdzieś jakieś ogłoszenia? Skąd wiadomo ze zatrudniają?

Jaka jest kultura pracy w Eurostar-Auto Sp. z o.o.?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Eurostar-Auto Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartek34

Ten komis tolalna lipa! Karta pojazdu zaginela obiecano wysylke. I sciema jeden Pan mowi wyslane drugi pi czasie twierdzi ze nie. Auto z mnustwoma wadami ukrytymi i wmawianie ze to stalo się jak pan jechał. Do tego obsluga bucowata nie polecam.

@Bartek34

Jeżeli za wadę ukrytą należy uznać zmatowiałe od środka lampy, czy tarcze hamulcowe, które wymagają już wymiany w aucie 12 letnim i przebiegu ponad 200 tysięcy kilometrów, to ja nie wiem jak w tym kraju handlować. Nie jesteśmy cudotwórcami, nie sprawimy, że pojazdy używane pojazdy będą lśniły jak nowe, choć bardzo się staramy. Przykre jest tylko to, że negatywnie opisują nas ludzie, którzy płacą za auto 1/4 ceny nowego, a wymagania mają większe niż w salonie. Jakie to Polskie...budżet na Tico, wymagania jak przy Maybachu...szkoda słów.

@EUROSTAR-AUTO

Szkoda czasu na jakiekolwiek rozmowy z wami . Wciskacie ludziom ciemnotę, że pokazanie potwierdzenia zapłaty akcyzy to " tajemnica handlowa " ???? W ogłoszeniach mylą wam się zdjęcia i kolory aut. Nie pokazujecie aktualnych przebiegów . Nawet na placu auta nie mają kartki z informacją o cenie , roku produkcji i przebiegu. Zakładacie, że klienci są idiotami , którzy nie potrafią czytać , myśleć i kupią wszystko w ciemno.

@KRZYSZTOF

Jeżeli nie chciał Pan a w zasadzie Pani "Mariola Kołodziej" kupić samochodu, a jedynie zadawała Pani szereg (usunięte przez administratora) i bezpodstawnych pytań, to proszę wybaczyć, ale nie będziemy tracili swojego cennego czasu na bezsensowne rozmowy z takimi osobami jak Pani. Jesteśmy poważną firmą, która sprzedaje dużo samochodów, więc nie będziemy tracili go na osoby które szukają dziury w całym. Zastanawiam się nawet czy z Panią jest wszystko w porządku, jeśli chodzi o zdrowie psychiczne. Nawet nie potrafi się Pani podpisać imieniem i nazwiskiem. To ja informuje Pani Mariola Kołodziej - uważajcie na tego oszołoma!!!

bozena
@EUROSTAR-AUTO

to nie prawda ja kupiłam auto w cenie jak na ten rocznik drogie i jak się okazało ma wady ukryte cały silnik do romantu

Aris Nowy wpis
@Bartek34

Ten Komis to firma która postawiła na (usunięte przez administratora) i machloje.Jedyną słuszną zasadą jaką trzeba przyjąć aby likwidować z rynku takie szmaciarstwo to Sąd i odszkodowania oraz ciągła antyreklama.Tak chamskich i perfidnych ludzi bazujących w swojej działalności na przekręcie ze świeczką szukać.(usunięte przez administratora)

Nie polecam tego komisu !!!!!!!!!!!!!!! są to zwykli (usunięte przez administratora) którzy w ogłoszeniu piszą że silnik nie wykazuje oznak zużycia i jest w bardzo dobrym stanie technicznym, a okazuje się że z silnika są obfite wycieki i silnik nadaje się tylko do remontu " na to właściciel komisu odpisuje" czego można się spodziewać po 14 letnim 1.8 tfsi " szkoda że w ten sposób nie mówił o silniku jak go kupowałam, nie wierzcie w słowa że wymieniony został rozrząd który leży w bagażniku bo to tylko taki chwyt marketingowy aby poszło, na koniec właściciel komisu ma klienta (usunięte przez administratora) i blokuje go tam gdzie są opinie które mu nie pasują, a najlepszy jest tekst pani nie była naszą klientką, naprawdę brak słów na taką postawę , gorąco nie polecam . Więcej sylikonu panowie żeby się nie rozszczelnił silnik za szybko. A gwarancja to tylko do bramy

@Kasia

Ja w zeszłym roku kupiłem u nich auto i padła glowica naprawili ale jak tak że muszę znowu to robić i ciągle wymówki jak pytałem o gwarancję

Bardzo miła i rzetelna obsługa, auta pierwsza klasa. Byłem dzisiaj, czytając te bzdury wyżej wypisane nie wiem skąd ta wiara bierze takie pomysły. Ludzie każdy może jechać i się sam przekonać a nie czytać te bzdury. Nasłana banda idiotów.

Wojciech

Poproszę o jakąś informację, jak wygląda praca w tej firmie. Znalazłem o niej w KRS jedynie informację, że zajmuje się handlem autami od 2018 r., ale żadnych ogłoszeń, czy własnej strony. A czy mają własny warsztat i kogo w ogóle zatrudniają? Bo tu opisano jedynie obsługę z punktu widzenia klienta.

OPELEK

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie, oferują samochody wpisując stan idealny albo bardzo dobry. W ogłoszeniach podają dużą ilość wyposażenia w rzeczywistości połowy brak. W aucie, które od nich kupiłem cieknie pompa wody, kierownica multimedialna całkowicie nie działa. w ogłoszeniu w wyposażeniu min. tempomat, sterowanie radiem z kierownicy, bloetooth, zestaw głośnomówiący i inne. Niestety takich funkcji ani podzespołów nie posiada i nigdy nie posiadało. Kieronica multimedialna to przekładka z innego samochodu. Niedociągnięcia i rdza zamalowane farbą żeby poprawić wizerunek, rdza min. z tarcz hamulcowych przeszlifowane kontówka. Po kontakcie ze sprzedawca i wyjasnieniu nieścisłości, brak pozytywnej reakcji każą sprawę kierować na policję, brak chęci polubownego załatwienia sprawy. Na wcześniejsze moje zgłoszenia o braku działania funkcji z kierownicy karzą sobie iść do elektryka... nie polecam, a sprawa znajdzie finał w odpowiednim miejscu.

Wanda
@OPELEK

ale to sprawdziłeś przez zakupem, że opis jest niezgodny mam nadzieję tak? Czy otrzymałeś w związku z tym jakąś obniżkę ceny?

@OPELEK

W ogłoszeniu był błąd, co jest zawarte w zapisie ogłoszenia, że nie jest to oferta. Kupujący oglądał pojazd 2 godziny i nie miał żadnych zastrzeżeń. Post factum oczywiście pretensje. Polakowi nie dogodzi się nigdy !!!!

Danuta
@EUROSTAR-AUTO

No ale on kupił widząc tę wersję ogłoszenia, która nie była aktualna? Bo jak tak to niestety chyba jednak jest wprowadzenie kogoś w błąd, oczywiście przypadkiem

@Danuta

Auto było przejrzane przez klienta, nie zgłaszał zastrzeżeń, a wersje różnią się w zależności od rynku. Zaznacza się jedną wersję, a wyposażenie wchodzi z automatu.

Pokrzywdzonych w jaki sposób? Ten komentarz po prostu zwrócił moją uwagę, bo myślałam żeby aplikować do firmy, ale jeśli coś się dzieje, to muszę wiedzieć. Wszystko w porządku z wypłatami?

Kupiłem u nich Audi. Auto na medal, zgodne z opisem, bezwypadkowe i cena też przystępna. Polecam gorąco.

Bogdan

Sprawdzałeś przed zakupem stan techniczny auta? Dają taką możliwość żeby podjechać na stacje diagnostyczną i wszystko obejrzeć? Np. z pracownikiem komisu?

(usunięte przez administratora) To co piszą w ogłoszeniach, to jak opisują stan aut sprzedawanych nie ma nic wspólnego z prawdą. Totalne bzdury. Na miejscu zastaniecie auta, które nie nadają się do zakupu. Śmierdzące wyszykowane na sprzedaż wypryskane plakiem i czarnidłem śmietniki. Najgorszy komis w całej Pile i w cały województwie. Ostrzegam przed zakupem jakiegokolwiek samochodu chodź, by były o połowę tańczę, niż gdzie indziej. Urząd skarbowy powinien się tym tematem zająć!!! Kręcenie liczników tam to norma

Danuta
@Andrzej

Jesli to co piszesz byłoby prawdą to sam już dawno byś tego nie zgłosił przypadkiem? Chyba, że już to zrobiłeś?

Marcin Wrocław

Wszystko zgodne z opisem. Miła i fachowa obsługa. POLECAM!!!

@Marcin Wrocław

Chyba porażka mnie zablokowali nie mogę się doprosić wymiany termostatu nie odpisują nawet na SMS lipa zbywają mnie

Wanda
@1234

a osobiście próbowałeś pójśc i wyjasnić sytuację?

@1234

Termostat w używanym aucie??? To są kpiny w biały dzień!!!

A może dla odmiany pracownicy komisu wypowiedza się w wątku? :P Jak zarobki?

Kacper

Naprawdę świetny komis!!! Auta ładne, zadbane, z pewną historią. Obsługa fachowa i miła. Polecam!!!

Niby jest gwarancja a tak naprawdę jej nie ma auto zaczyna brać olej a oni mówią że nie jest to wada ukryta że każde bierze a czytając kiedyś opinie komuś robili silnik a mi nie chcą ludzie nie kupujcie aut w tym komisie

@1234

Z tym, że auto bierze olej należy się udać do producenta. My tych silników nie konstruujemy. Tym bardziej, że niektóre silniki zawsze spalają trochę oleju.

Marek z Marek

Przyjechałem po auto 500 km w jedną stronę. Obawiałem się co zastanę, ale moje przypuszczenie były absolutnie bezpodstawne. Auto w 100% zgodne z opisem, na żywo wyglądało nawet lepiej niż na zdjęciach. Fachowa i miła obsługa. Komplet dokumentów, faktura na pełną zapłaconą kwotę. Nic tylko polecać!!! Jeżeli po używane auto to tylko do nich!!!

Lidzbarski Sajna

NEGATYW! We wrześniu 2019 kupilem w Eurostar za 20 tys zl Dodge Journeya. Koszty napraw auta to dodatkowe ponad 30 tys zl. Oprócz polerki lakieru w aucie nie zrobiono nic wiec Panowie pisza bajki o super stanie aut do sprzedaży. Nie reagują na telefony i pisma. Na reklamacje dostają szalu i wyrzucają mnie z autem z komisu. Nie odpowiadają na pisma mojego adwokata. JEDNA WIELKA SCIEMA I PASOZYTNICZY TRYB ZYCIA PANOWIE!!! Do dzis nie otrzymałem gwarancji na skrzynie biegów ktora i tak się rozsypała po paru miesiącach. Okazało się również ze aku siadlo po paru tygodniach jak i klima. Wszystko co możliwe do podladowania i uszczelnienia na pewno zostalo starannie wykonane i to cały serwis w trosce o dobro klienta jak piszecie panowie prezesi! Glowica peknieta a auto powypadkowe z widocznymi śladami łączenia lakieru. W mojej ocenie to (usunięte przez administratora) i Sad rozstrzygnie a zamykanie strony na gowork.pl przez negatywy nic nie zmieni. Zawsze na nowo otwartej wystawie kolejny NEGATYW. Prosze tez uprzedzić przyszłych klientów dlaczego macie tak niski kapitał spółki bo ostatnio mi wykrzyczeliscie ze sprzedajecie rocznie kilkaset aut! Zanim coś napiszecie to proszę o rozwagę bo scrimy z poprzedniej strony mam zachowane. Pozdrawiam a innych nabywców ta droga chce obudzić ze aby dokonać zakupu auta u Was to muszą mieć tez dobrego mechanika i lawete bo auta wnioskując po moim sa kupowane na zagranicznych szrotach.

Antoni
@Lidzbarski Sajna

Twój komentarz dodany na temat tej firmy dużo wnosi do tego wątku. Tak na dobrą sprawę zastanawiam się, czy nie było żadnej opcji, aby dogadać się z tą firmą, aby jakoś polubownie zakończyć całą sprawę z tym autem?

Lidzbarski Sajna
@Antoni

Niestety Panowie prezesi unikaja wszelkich kontaktów. Do dzis nie otrzymałem złotówki zwrotu chociaz rekojmia mi przysługuje a komis nie wie co to takiego. Zostałem obrazany od osób chorych psychicznie etc wiec dialog z nimi jest bezsensowny. Auto z ich opisu bylo w takim stanie ze dosłownie opuściło taśmę fabryczna a zycie pokazało ze Panowie nie są wiarygodni. Auto to nawet dzis juz od dwóch tygodni stoi na warsztacie a mialo byc po ich serwisie. Owszem serwisie maskowania wad i polerki. Wszystko dokumentuje i mam nawet nagranie gdzie przyznają mi racje ze sprawe w sadzie komis przegra. Pisza pod publikę ze reagują na klienta i naprawy a z mojej autopsji wynika ze komis broni się wszelkimi sposobami by nie dac ani grosza. Ich motto " do bramy a potem cie nie znamy" Bardzo smutni ludzie ci prezesi.

Patryk37
@Lidzbarski Sajna

I Historia się powtarza! To już trwa od lat te (usunięte przez administratora) To się musi skończyć!

@Lidzbarski Sajna

MOJA OPINIA JEST PODOBNA . Komentarz zamieściłem. PSEUDO BIZNESMEN z brudnej budki !

@KRZYSZTOF

Pseudo klient w krzywych butach, jeżdżący rozklekotaną hondą, zgrywający inteligenta. Ot cała historia!!!

KRZYSZTOF

O proszę! Jaka" kulturalna " opinia i reakcja ! Klientka w opinii Komisu jest psychicznie chora , bo chciała zobaczyć potwierdzenie zapłaty akcyzy ! O czym została poinformowana przez Urząd Skarbowy. Dodatkowo właściciel dzwonił do niej o godzinie 19.17.i 19.19. 25. 10.21 .zadając usunięcia komentarza. Z grozbami iwyzwiskami. Mnie personalnie też " pięknie " scharakteryzował i obrzucił wyzwiskami w swoich komentarzach, które możecie przeczytać. Nawet się przyczepił do mojej starej hondy ...????

@KRZYSZTOF

(usunięte przez administratora) Szkoda czasu i energii na takich klientów jak w.w. państwo.

Mieszko Elicki

Ładne auta, dobre ceny - ogólnie najlepszy komis w Pile.

KRZYSZTOF

Biuro komisu w małej, brudnej budce. Chciałem kupić żonie na urodziny Nissana Cube, bo jej się podobają takie " urocze dziwolągi " . Auto z zewnątrz wydawało się naprawdę ładne. Po jedzie próbnej zadawaliśmy właścicielowi pytania , na które nie znał odpowiedzi ????. Opis z ogłoszenia na Oto moto nie zgadzał się z tym, które stało na placu . Nie miał ochoty i czasu , aby podać przebieg i cenę. Oświadczył, że nic o tym aucie nie wie , bo je kupił od Turka. Nie chciał pokazać potwierdzenia zapłaty akcyzy , co jest niezbędne przy rejestracji auta. Twierdził, że to jest tajemnica handlowa ...!!!???? Na pytanie czy umowa sprzedaży będzie na " komis " czy na tak zwanego " Niemca " ...też nie chciał odpowiedzieć. Pamiętajcie, że umowę podpisujemy z właścicielem komisu , a nie z jakimś anonimowym Niemcem , bo wtedy cała odpowiedzialność spada na kupującego i nie wiadomo do kogo się odwoływać w razie ukrytych wad .Na prośbę, aby zmienił treść ogłoszenia i podał właściwy kolor nie zareagował. Zdjęcia z ogłoszenia nie zgadzają się z opisem oferty, która krąży na portalach od 16 września. Arogancki i lekceważący stosunek do klienta , cwaniackie i buraczane odzywki w stylu " mnie tam nie zależy, bo i tak dostanę swoją cenę " . W mojej opinii szuka naiwniaka , który w ciemno podpisze umowę " na Niemca " , aby później uniknąć odpowiedzialności. Tak brudnej i prymitywnej budki udającej biuro nie widziałem nigdy w życiu. Żona ma wszystkie wiadomości w telefonie , po ich odczytaniu i analizie śmiałem się ze 2 godziny . Na placyku mają może ze 40 aut , a kreują się na biznesmenów. Generalnie komis żenada. Nawet w mniejszych miastach niż Piła są lepsze.

@KRZYSZTOF

W sms wyraźnie napisałem, że na auto wystawiona jest faktura. Jakim trzeba być kretynem, żeby tego nie rozumieć. Pan przyjechał starą, rozklekotaną Hondą Civic i zgrywa wielkiego cwaniaka - żenada. Oby nikt Pana nie miał do czynienia z Panem Kołodziejem i jego małżonką.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurostar-Auto Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Eurostar-Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurostar-Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurostar-Auto Sp. z o.o.?

Eurostar-Auto Sp. z o.o.
  • Wiejska 5