Italmoto Komis Jolanta Mazik

Piła

Opinie o Italmoto Komis Jolanta Mazik

pako

rzecywiscie mega wybor i mozna sie dogadac

siara

nigdy wczesniej nie widzialem takiej ilosci skuterow, jezeli naprawde chcesz kupic cos dla siebie wybor masz naprawne duzy !

mirus_sau

Polecam,bardzo uczciwi słowni. Kupiłem 1 raz ale w przyszłości ponownie skorzystam z tego Komisu.

kawas

Ja osobiscie nic zlego na ich temat nie moge powiedziec, kupilem i jezdze do dzis.

boldek

kupiłem u nich już trzeci skuter i nigdy nie było problemów, polecam.

boguslaw

uważam ,ze firma jest zdecydowanie godna polecenia , już drugi skuter kupiłem od nich i jestem bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o Italmoto Komis Jolanta Mazik - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italmoto Komis Jolanta Mazik