Opinie o Budmax.Eu Sp. z o.o. w Nakło

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budmax.Eu Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Budmax.Eu Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmax.Eu Sp. z o.o. w Nakło

Kiero

Nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)Brak poszanowania dla kierowcy. Tankować można tylko po 200-300 litrów. Słabe trasy, spedytor jest też kierowcą i bierze sobie lepsze kierunki, spanie po krzakach. Stary sprzęt, który wymaga napraw, ale niestety nie ma na nic pieniędzy, nawet na opony. Praca dziennie po 14-15 godzin a zapłacone tylko za wyjechane godziny, pierwszy raz się spotkałem z takim systemem płacowym. Radze omijać szerokim łukiem tą firmę, prawdziwy dziad trans.

Toja

Polecam, pracowałem na kraju u nich. Praca jak każda trzeba jeździć taką pracę wybrałem. Ja zmieniłem pracę że względu na przeprowadzkę ale polecam.

Czarodziej
@Toja

Co ile zjeżdżałes do domu?

Robert Nowy wpis

Uwaga to są (usunięte przez administratora). Wszystko pod stołem, później cię oszukają na odchodnę. Bądźcie bardzo ostrożni. Na wszystko żałują, auto sam myjesz, rozładunki na out. Janusz, Ryszard, Piotr. Wszyscy są siebie warci.

Darek Nowy wpis

Firma ok, pracuję od kilku miesięcy i wszystko jest zgodne z ustaleniami, jak są awarie to szybko zostają usuwane, wystrzały na trasach ogarnia serwis mobilny, pozdrawiam (usunięte przez administratora)co przychodzą na 2-3 tygodnie, nawywijają swoje i później do wszystkich pretensje.

Mirokiero Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez ostatni miesiąc i żałuje tego. Jeździłem po kraju. Cały tydzień nocki w aucie, częste rozładunki na budowach. Szef nic za to nie dorzuca. Spedytor nie ma zielonego pojęcia o tej robocie i najlepiej jakby Tacho nie było w ciężarówce. W aucie non stop coś się psuło. Polecam dwa razy się zastanowić nad wyborem tej firmy...

Dadriver Nowy wpis

Polecam sprzęt zadbany od starszych aut po nowe. Biuro i dyspozytor komunikatywne. Właściciel mało się udziela ale można się dogadać. Generalnie latałem po kraju i polecam zmieniłem pracę bo chciałem międzynarodówki.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Budmax.Eu Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik biurowy w dziale księgowości?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
KieroKati

Pracowałam w tej firmie miesiąc może trochę więcej. Praca nie dla mnie, ruchoma podłoga co innego myślałem co innego wyszło. Panie w biurze miłe zawsze służą pomocą, spedytor ma łeb na karku układa robotę jak należy, szef też Ok zawsze szło z nim pogadać. Szczerze polecam mi naczepa nie zapasowala ale firma OK

Władek

Pracowałem w tej firmie i będę ich polecam. Jak w każdej firmie można doszukać się pewnych uchybień niedociągnięć, niedopowiedzeń. W kilku przypadkach w tej firmie to aż serce "krwawiło" jak widziałem tych wszystkich znawców kierownicy którzy nic nie umieli jeździli dwa trzy pięć miesięcy i już byli gotowi na międzynarodówkę a do bramy nie potrafili wjechać. Z właścicielem jak się dogadałem tak trzymał się umowy. Nie pracuje już tam od roku czasu wyjechałem zagranicę ale jak wrócę do kraju zadzwonię do nich ponownie po pracę. Ja polecam.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kierowca

29.01.2024 11:01

Kierowca ikona wywiad

Pracowałem jako kierowca cementonaczepy. Zajmowałem się transportem materiałów sypkich (głównie popiół, rzadziej cement, mączka wapienna, wapno).

Kierowca ikona wywiad

Powodem było złe traktowanie przez spedytora oraz szefa. Spedytor jest również kierowcą i w moim odczuciu bardzo tendencyjnie dobiera sobie lepsze trasy a innym kierowcom gorsze (te, podczas których trzeba spać w kabinie). Spedytor często wyznaczał mi taką trasę, że na rozładunek przyjeżdżałem, kiedy firma była już zamknięta. Będąc w trasie, można było tankować tylko po 200-300 litrów, jeśli oczywiście szef miał na to pieniądze. W ciągniku miałem stare opony napędowe, prosiłem szefa o ich wymianę, ponieważ miałem 3 przebite opony w jednym miesiącu. Moje prośby nie były jednak wysłuchane. Tak naprawdę pracowałem po 15 godzin dziennie, a płacone miałem tylko za godziny jazdy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

5000-6500 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 miesiące.

Kierowca ikona wywiad

Mechanik, z którym współpracowałem był bardzo pozytywną osobą, pomagał i wspierał mnie w pracy.

Kierowca ikona wywiad

Z negatywnych aspektów mógłbym wymienić stary tabor oraz stare opony, które znacznie utrudniały jazdę. Tankować można było tylko po około 200-300 litrów. Tak jak pisałem, nie podobała mi się również współpraca ze spedytorem.

Kierowca ikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju.

Kierowca ikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Kierowca ikona wywiad

Z innymi kierowcami raczej łatwo można było się dogadać. Nie miałem negatywnych sytuacji z nimi związanych.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Kierowca ikona wywiad

Raczej źle. Z szefem trudno było się dogadać. Nie reagował on na moje prośby, czy sugestie.

Kierowca ikona wywiad

Nie wywiązywał się. Wynagrodzenie wypłacane było po czasie, bez żadnych uprzedzeń, że będzie ono opóźnione. Szef nic nie robił sobie z tego, że prosiłem go o wymianę opon na nowe.

Kiero

Toja

Czarodziej
@Toja

Co ile zjeżdżałes do domu?

Budmax.Eu Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Ochroniarz. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Luki

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i jest Ok, zarobki w porządku, praca Ok.

OZkiero

Pracuję w tej firmie już parę lat i ja akurat polecam. Właściciele są ok dbają o sprzęt i kierowców. Na każdego można coś powiedzieć, zawsze można coś znaleźć że nie pasuje ale jak dla mnie to pasuje większość i to mi wystarczy. A tych co wysypują bzdury to pozdrawiam serdecznie wiemy jak w firmie asy kierownicy jeździły ….

Wiola

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierowca kat C+E z cementonaczepą. Musiałam chwilę zaczekać na właściciela ale nie trwało to długo i wynikało to z tego, iż był na miejscu awarii jednego ze swoich samochodów, co pokazuje jak bardzo zaangażowanym w sprawy firmy jest pracodawcą. Bardzo szczegółowo przedstawił swoje oczekiwania względem nowego pracownika jak i wysłuchał moich oczekiwań. Rozmowa przebiegała luźno i było bardzo miło. Pan bardzo miły i otwarty na innych, pozytywna gaduła z niego. Niestety ze względu na swoją sytuację osobistą nie mogłam podjąć pracy w tej firmie w systemie 5/2 ale serdecznie polecam innym, którzy mają taką możliwość.

Jack 300
@Wiola

To skoro nie podjęłaś tam pracy to dlaczego tak serdecznie polecasz

PIPI

FIRMA OK, WŁAŚCICIELE PODCHODZĄ DO SPRAWY PROFESJONALNIE ZAWSZE GOTOWI NA ROZMOWĘ. WARUNKI PRACY JAK TO W PRACY IDZIE NARZEKAĆ ALE TERAZ PO CZASIE WIDZĘ ZE U KAŻDEGO IDZIE SIĘ CZEGOŚ DOSZUKAĆ. GENERALNIE POLECAM

Irek

Polecam pracę w tej firmie, firma uczciwa, warunki zgodnie z ustaleniami.

Dawid

Przyjechałem na rozmowę o pracę. Kilka minut rozmowy, ogólne warunki przedstawione no i miałem się zastanowić i dać znać. Tego samego dnia wysłałem swoje dokumenty. Potwierdziłem ich odbiór czy aby Napewno doszły na pocztę. Otrzymałem odpowiedź że tak. I że księgowa odezwie się dnia następnego czyli we wtorek bo w poniedziałek nie było jej w pracy. Jest piątek i cisza. Więc piszę, że dziękuję za współpracę i proszę o skasowanie moich danych które udostępniłem czyli karta kierowcy i prawo jazdy. Człowiek z którym próbowałem się dogadać dzwonił do mnie dzis gdyz jak to napisał "nie wiem o co Panu chodzi" mimo tego że BYŁO zajęte a Szanowny Pan dzwonił nadal po czym stwierdził że "on dzwoni a u mnie zajęte cały czas" i dlatego nie będziemy podejmować współpracy. (usunięte przez administratora)

Agata

Czekaj a co się stało, że nie dostałeś pieniędzy tak w ogóle? Jak to wyszło ?

Izabela

To co napisałeś o ile jest prawdą to źle świadczy o firmie. Zastanawia mnie to całe nagrywanie, bo jak do tego doszedłeś, że to robią? A co konkretnie jest powodem tej sprawy w sądzie, co takiego wyszło z tym domem?

Rafcio

Jest Ok, firma uczciwa, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Budmax.Eu Sp. z o.o. - Nakło

• Jak się pracuje w Budmax.Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budmax.Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmax.Eu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budmax.Eu Sp. z o.o.
  • Strzelecka 112