Opinie o Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Cześć, cześć. Jeśli swobodnie można się tu pytać o pewne sprawy to interesuje mnie ta oferta dla operatora maszyny skrawającej, którą dziś wrzucili. Oczywiście mam doświadczenie i DG. Kasę ocenicie i kwatery?

Malarz Nowy wpis

Firma poszukuje obecnie lakiernika proszkowego do Niemiec Salzwedel ktoś miał doczynienia ze współpracą z Pro Weld może pracuję/pracował skierowanych przez nich oferują wstępnie 25euro .

Marcin Kaźmierczak -Wlasciciel

Dzień dobry, W jaki sposób nasza firma Pana "przekręciła" ?

OLO Nowy wpis
@Marcin Kaźmierczak -Wlasciciel

NO WIĘC OSTATNIO BYL KOLEGA I TO NAJRZETELNIEJSZY JAKIEGO ZNAM I FACHOWIEC OD A DO Z BYLEM ZNIM NA PARU ROBOTACH WISZĄ MU 600 EURO BO NIBY NIEMCY NIE WYPLACILI BO NIE BYŁO JESZCZE CZIPÓW I PODPISYWALI LISTE NA KARCIE ZAGUBIŁY SIE GODZINY OD TO JEST PRAWDA PANIE SZANOWNY BEZ BAJERU JA TAM BYLEM ALE Z INNEJ FIRMY I NAWET Z TAKIEJ DOBREJ Z PLOCKA CO MAJA NAJGORSZE OPINIE ALE WYPLACILI A NIE BYŁEM PEWIEN

YYYYY Nowy wpis
@OLO

Witam Pana. Ostatnio czyli kiedy w zasadzie ten kolega był? Miałem wstępnie aplikować na montaż rurociągów, taką ofertę tu mają właśnie. Doświadczenie mam, chciałem zarobić. o jakie okoliczności chodzi, że mógł być jakiś problem? Nie było żadnych sygnałów ostrzegawczych?

A ktoś jeszcze miał jakieś problemy z tą całą terminowością? Mnie kiedyś od firmy wyświetlały się oferty dla handlowców, ktoś zresztą o to stanowisko z tego co widzę pytał. Tylko właśnie kiedy ostatnio szukali? Ze cztery miesiące temu czy do teraz jeszcze cos było? Ciekaw jestem mimo wszystko zarobków

Aplikowałeś na stanowisko MONTER RUROCIĄGÓW - praca przy granicy! oferowane przez firmę Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Dorota

Jaka kwota nie została Ci wypłacona? Jeśli oczywiście mogę wiedzieć? Jest to za okres jednego miesiąca czy więcej?

Marcin Kaźmierczak -Wlasciciel

Dzień dobry, Szanowny Panie, proszę o wskazanie numery faktury która rzekomo nie została Panu "wcale" opłacona. Proszę również o podanie Pana imienia i nazwiska jako osoby rzekomo poszkodowanej - wówczas chętnie Panu pomogę. Niestety, z góry zakładam ze na mój komentarz nie odpisze Pan konkretnym numerem rzekomo nieopłaconej faktury - gdyż taka sytuacja w naszej firmie nigdy, od wielu juz lat nie miała miejsca. To niedorzeczne. Proszę wiec o niepisanie nieprawdziwych informacji dotyczących pracy w naszej firmie. Jest tu z pewnością grono wspaniałych specjalistów którzy przed podjęciem współpracy sprawdzają opinie o danej firmie, i mogą sugerować sie komentarzami - w tym wypadku nie prawdziwymi. Jeszcze raz wiec podkresle - nigdy w naszej firmie nie było sytuacji aby komukolwiek nie zostało zapłacone za jego prace.

Dwaj szefowie chyba już za dużo zarobili i w (usunięte przez administratora) się poprzewracało, ale tak padła nie jedna taka firma!!!

Spawacz

Szkoda czasu firma (usunięte przez administratora) .Jedziesz niby praca jest a na miejscu okazuje się że niema.Nastepnie kwatery .Szkoda się rozpisywać .NIE POLECAM

Spawacz

Witam nie polecam tej firmy, wysyłają ludzi na robotę co wogule niema roboty a co najlepsze jedziesz PKS i nie masz transportu z mieszkania do firmy, nie wypłacają pieniędzy szkoda dla nich trącić czas

Tandem
@Spawacz

Masz rację wysyłają ludzi do roboty, tylko że roboty niema jak przyjedziesz na miejsce, odradzam firma krzak

Czy jest możliwość pracy w Pro Weld Sp. z o.o. na część etatu?

hmm

wszystko mozna :)

spawacz

Dzwoni babka ale kultury zero. Rozłącza się ani dowidzenia ani spier.. .

Chlop23

Wszystkie opinie pozytywne pisza wlasciciele firmy. Robilem 3 tyg nie polecam . To jest posrednictwo pracy a nie jak pisza. Wybajmuja kudzi tylko. A wlasciciele pojecia o spawaniu nie posiadaja wogole . Pozdrawiam Spawaczy wymiataczy

Xxx
@Chlop23

Prawda posrednicy Life Firma

Tomasz
@Xxx

W takim razie jak wygląda praca za pośrednictwem tej firmy? Jesteś w stanie to precyzyjnie określić? Twój wpis bardzo mnie w tym momencie zaciekawił więc może go rozwiniesz? Pomożesz tym samym wielu osobom odwiedzającym ten wątek. Pamiętaj o tym konstruując swoją opinię.

Cichy
@Tomasz

Jak wygląda praca proszę bardzo. Jeśli naprawdę coś potrafisz I chcesz jechać żeby pracować A nie tylko żeby chlać czy ćpać napewno firma dobierze Ci odpowiednią ofertę. Głównie praca z nierdzewka monterka ,spawanie lub szlifowanie . Co do kasy zawsze na czas nigdy nie ma problemu. Mieszkanie I dojazd zawsze po stronie firmy chyba, że jesteś na działalności to firma znajduje mieszkania Ty płacisz. Moim zdaniem wszystkie negatywne opinie piszą pseudo fachowcy I księżniczka, które jedyne co potrafią to pisać bzdury po forach

Były
@Cichy

Normalnie Smieszysz mnie Cichy.Znam Cie wiem jak unich pracowałeś wiec .......Bez komentarza. Fachowcow maja paru tylko .Reszta to zadziaki

@Xxx a to źle?

Zająć

Pracowałem w tej firmie jakiś czas .Kiedyś byli normalnymi szefami .Obecnie teraz się "dorobili" i maja gdzieś ludzi .Duzo się pozmienialo koledzy piszacy tu :Jaka ta firma jest super itp to bzdury albo sami piszą te komentarze ...Nie polecam : -kwatety tragedia (syf nieraz grzyb na ścianach przy kontakcie z "nimi" -"caly czas szukamy "-smiech jak bydło) -kontakt z nimi utrudniony (dzwonią kobiety z biura nie mając o niczym pojecia) -ogolnie nie polecam szkoda nerwów i czasu A co do kasy to teraz musisz się upominać o swoje -ale wypłacalni to trzeba powiedzieć. Ogolnie mówiąc szkoda nerwów tracić kontrakty z dupy .Mydlenie oczu pracownikom tanimi kłamstwami gdzie każdy ze sobą rozmawiać i wie jaka jest prawda . Tłumaczenie się wieczne ze mamy 40 osób na wyjazdach .Tylko kogo to obchodzi ile osób jest.Inne firmy ogarniają bez problemu 90 pracowników bez problemu. Nie polecam

Cichy
@Zająć

Kolego chrzanisz takie bzdury ze czytać się nie chce bo mdłości. Pracuje cały czas I kontakt mam bez problemu moze z Tobą nikt nie rozmawia bo dzwonisz jak księżniczka, że zabrakło Ci papieru toaletowego albo mydełka w łazience. Kwatery jak do tej pory super chyba że sam narobiłeś sytuację bo zachowany albo nagrany nie potrafisz sprzątać po sobie A takich też już tu widziałem A później smaruje głupoty po forach. Kolejna sprawa dziewczyny z biorą mile kompetentny i w razie problemów działają błyskawicznie. Co do kasy zawsze na czas I zawsze się zgadza może nie dostałeś bo nie było z czego jak wybrałeś zaliczkami. Ogólnie podejrzewam że nie sprawdziles się I Niemiec Cię pogonił bo fachowiec z Ciebie żaden A teraz smarujesz bródy dokształc się wytrzezwiej pokaż co potrafisz I wtedy pisz opinie bo takich pseudo fachowców widziałem już dziesiątki. Jedyne co potraficie to zachlac albo zacpać I wtedy co to ja nie umiem A na robocie spawarki nie umie włączyć albo ustawic

kubix

z ta firma to jest tak, rozne propozycje maja, ja jestem dogadany na telefon ze jak maja ciekawa propozycje to dzwonia, jak mi pasuje to jade jak nie pasuje to mowie grzecznie ze sie z .... na lby pozamieniali i nie ta stawka. ale czesto dobry wyjazd dadza. aute jade swoim to zwracaja za paliwo i cos dorzucaja a jak raz mialem auto popsute to dali swoje. kwatera byla zla to ten chlopaczek z niemieckim zamienil. zkasa zawsze bylo raczej ok

Ciagle maja zajete, ale oddzwaniaja, czekaja na zielone swiatlo z Niemiec. Czekam, jak nie ci to inni.

Juliusz

Firma rzetelna

Szpawacz

Pracuje rok.Dupy firma nie urywa ale jest Oki.Warunki mieszkaniowe ok.Samochody służbowe nowe.Jak ktoś chce pracować to Bedzie .Wszystko zależy od umiejętności i masz stawkę na godzinę

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Pro Weld Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Karol

W zeszłym roku gdzie pracowałem w DE to 21.12 po pracy zjazd i powrót był na 7.01. Inny kolega który był gdzie indziej tak samo. Jak u nich na Hali musiał by ktoś inny się wypowiedzieć.

W ten weekend wyjechal do pracy do Niemiec moj kolega - poki co dzwoni zadowolony, że robota jest taka o jakiej była mowa a nie że dostaje inne zadania niz te na jakie sie ugadywał. Kwatere ma oplaconą, słubowym samochodem jeżdzą do pracy. Sam za jego poleceniem aplikowałem - jestem po pierwszej rozmowie. Wydaje byc sie OK, aktualnie czekam na potwierdzenie wyjazdu. Zobaczymy co dalej.

@Marek

Aktualnie rekrutują, mi się udalo - jade w przyszym tygodniu spawac od Niemiec. Kolega dalej tam pracuje - jest zadowolony - mam nadzieje ze i ja bede.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.?

Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.