Chlop23

Wszystkie opinie pozytywne pisza wlasciciele firmy. Robilem 3 tyg nie polecam . To jest posrednictwo pracy a nie jak pisza. Wybajmuja kudzi tylko. A wlasciciele pojecia o spawaniu nie posiadaja wogole . Pozdrawiam Spawaczy wymiataczy

Zająć

Pracowałem w tej firmie jakiś czas .Kiedyś byli normalnymi szefami .Obecnie teraz się "dorobili" i maja gdzieś ludzi .Duzo się pozmienialo koledzy piszacy tu :Jaka ta firma jest super itp to bzdury albo sami piszą te komentarze ...Nie polecam : -kwatety tragedia (syf nieraz grzyb na ścianach przy kontakcie z "nimi" -"caly czas szukamy "-smiech jak bydło) -kontakt z nimi utrudniony (dzwonią kobiety z biura nie mając o niczym pojecia) -ogolnie nie polecam szkoda nerwów i czasu A co do kasy to teraz musisz się upominać o swoje -ale wypłacalni to trzeba powiedzieć. Ogolnie mówiąc szkoda nerwów tracić kontrakty z dupy .Mydlenie oczu pracownikom tanimi kłamstwami gdzie każdy ze sobą rozmawiać i wie jaka jest prawda . Tłumaczenie się wieczne ze mamy 40 osób na wyjazdach .Tylko kogo to obchodzi ile osób jest.Inne firmy ogarniają bez problemu 90 pracowników bez problemu. Nie polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Pro Weld Sp. z o.o.?

Chlop23

Xxx
@Chlop23

Prawda posrednicy Life Firma

Tomasz
@Xxx

W takim razie jak wygląda praca za pośrednictwem tej firmy? Jesteś w stanie to precyzyjnie określić? Twój wpis bardzo mnie w tym momencie zaciekawił więc może go rozwiniesz? Pomożesz tym samym wielu osobom odwiedzającym ten wątek. Pamiętaj o tym konstruując swoją opinię.

Cichy Nowy wpis
@Tomasz

Jak wygląda praca proszę bardzo. Jeśli naprawdę coś potrafisz I chcesz jechać żeby pracować A nie tylko żeby chlać czy ćpać napewno firma dobierze Ci odpowiednią ofertę. Głównie praca z nierdzewka monterka ,spawanie lub szlifowanie . Co do kasy zawsze na czas nigdy nie ma problemu. Mieszkanie I dojazd zawsze po stronie firmy chyba, że jesteś na działalności to firma znajduje mieszkania Ty płacisz. Moim zdaniem wszystkie negatywne opinie piszą pseudo fachowcy I księżniczka, które jedyne co potrafią to pisać bzdury po forach

Były Nowy wpis
@Cichy

Normalnie Smieszysz mnie Cichy.Znam Cie wiem jak unich pracowałeś wiec .......Bez komentarza. Fachowcow maja paru tylko .Reszta to zadziaki

Ja Nowy wpis

@Xxx a to źle?

Zająć

Cichy
@Zająć

Kolego chrzanisz takie bzdury ze czytać się nie chce bo mdłości. Pracuje cały czas I kontakt mam bez problemu moze z Tobą nikt nie rozmawia bo dzwonisz jak księżniczka, że zabrakło Ci papieru toaletowego albo mydełka w łazience. Kwatery jak do tej pory super chyba że sam narobiłeś sytuację bo zachowany albo nagrany nie potrafisz sprzątać po sobie A takich też już tu widziałem A później smaruje głupoty po forach. Kolejna sprawa dziewczyny z biorą mile kompetentny i w razie problemów działają błyskawicznie. Co do kasy zawsze na czas I zawsze się zgadza może nie dostałeś bo nie było z czego jak wybrałeś zaliczkami. Ogólnie podejrzewam że nie sprawdziles się I Niemiec Cię pogonił bo fachowiec z Ciebie żaden A teraz smarujesz bródy dokształc się wytrzezwiej pokaż co potrafisz I wtedy pisz opinie bo takich pseudo fachowców widziałem już dziesiątki. Jedyne co potraficie to zachlac albo zacpać I wtedy co to ja nie umiem A na robocie spawarki nie umie włączyć albo ustawic

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kubix

z ta firma to jest tak, rozne propozycje maja, ja jestem dogadany na telefon ze jak maja ciekawa propozycje to dzwonia, jak mi pasuje to jade jak nie pasuje to mowie grzecznie ze sie z .... na lby pozamieniali i nie ta stawka. ale czesto dobry wyjazd dadza. aute jade swoim to zwracaja za paliwo i cos dorzucaja a jak raz mialem auto popsute to dali swoje. kwatera byla zla to ten chlopaczek z niemieckim zamienil. zkasa zawsze bylo raczej ok

Adam

Ciagle maja zajete, ale oddzwaniaja, czekaja na zielone swiatlo z Niemiec. Czekam, jak nie ci to inni.

Firma rzetelna

Szpawacz

Pracuje rok.Dupy firma nie urywa ale jest Oki.Warunki mieszkaniowe ok.Samochody służbowe nowe.Jak ktoś chce pracować to Bedzie .Wszystko zależy od umiejętności i masz stawkę na godzinę

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Pro Weld Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Karol
@Pytanie

W zeszłym roku gdzie pracowałem w DE to 21.12 po pracy zjazd i powrót był na 7.01. Inny kolega który był gdzie indziej tak samo. Jak u nich na Hali musiał by ktoś inny się wypowiedzieć.

Marek

W ten weekend wyjechal do pracy do Niemiec moj kolega - poki co dzwoni zadowolony, że robota jest taka o jakiej była mowa a nie że dostaje inne zadania niz te na jakie sie ugadywał. Kwatere ma oplaconą, słubowym samochodem jeżdzą do pracy. Sam za jego poleceniem aplikowałem - jestem po pierwszej rozmowie. Wydaje byc sie OK, aktualnie czekam na potwierdzenie wyjazdu. Zobaczymy co dalej.

Marek
@Marek

Aktualnie rekrutują, mi się udalo - jade w przyszym tygodniu spawac od Niemiec. Kolega dalej tam pracuje - jest zadowolony - mam nadzieje ze i ja bede.

Lewandowskyyyy

W tamtym roku u nich robiłem - dla mnie najważniejsze że kasa się zgadzała - w końcu pojechałem pracować a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) w 5 gwiazdkowym hotelu. Z tego co pamiętam nie mieli problemu z tym żebym szybciej zjechał do Polski w sprawach rodzinnych. Jak się koronawariat skończy - w wakacje znowu będę chciał wyjechać bo widzę ze rekrutują.

Gustaw

Myślę, że obecny kryzys zmieni podejście do pracy. Łatwo się krytykuje ,a przecież to firma jak najbardziej ok.

Zawodowiec1

Firma krzak... obiecują góry A co do czego to lipa. Umowa najniższa krajowa itp. Marcin szeptany gość

Bart

Pracowałem w tej firmie rok byłem rzucany co parę tygodni w inne miejsce. Dojazd na własny koszt. Warunki mieszkaniowe żałosne. Umowa jakąś szemrana polska na naj krajowa. Firma jedna wielka lipa

@Bart

Nie zgodzę się w całości z Twoją opinią,było oki jak pracowałem

Adam Z.
@Bart

Również się nie zgodzę z opinią, pracuje na umowie o pracę od prawie roku w jednym miejscu, dojazd miałem załatwiony i opłacony - w tamta stronę akurat Sindbadem jechałem-firma kupiła mi bilet, na miejscu jest samochód który zawozi nas do pracy jak i z pracy na kwaterę, na pieniądzach nigdy mnie nie oszukali. Warunki mieszkaniowe - no cóż - wiadomo mogłyby być zawsze lepsze ale tez nie nie przesadzajmy - jeżeli dla kogoś pokój dwuosobowy to ujma na honorze - to niech sam wynajmuje pokój w 5 gwiazdkowym hotelu....

Michał
@Bart

Pracowałem na umowie, płacili za wszytko czasem trzeba założyć ale zwracają pieniądze faktura albo paragon. Z tego co wiem na działalności płacisz za siebie ale masz stawki większe. Jest tam chłopaczek który pomoże ci załatwić mieszkanie,Transport odbiera nawet w weekend co nie spotkasz u normalnego Koordynatora. Jest 2 Szefów jeżeli nie robisz problemów tez można się dogadać zaliczki, zjazdy, wolne. Pieniądze się zgadzały. Kontrakt z firmą się skończył szukali dla mnie coś innego, ale nic z tego. Chętnie tam wrócę.

Mariauus

Pracuje jako spawacz mag, jest nas tu paru na haliz tej firmy. wyplaty puki co na czas, pieniondze takie na jakie sie umawialem. Na minus to to ze moglyby byc pokoje jednoosobowe na kwaterze ale robota jest dobra.

Łukasz

Mam pytanie odnośnie pracy jako szlifierz w Niemczech poprzez pro weld. Jakie warunki? Jest tak jak piszą w ogłoszeniu jeżeli chodzi o pieniążki? Ktoś tam jest bądź był i mógłby mi coś opowiedzieć? Zamierzam tam. Aplikować więc chciałbym coś usłyszeć na temat pracy tam na miejscu z góry dziękuję

PAWEŁŁO.
@Łukasz

Pojechałem na kontrakt jako monter, wszystko jest jak jest w ogłoszeniu, z kasą nie ma ściemy. Jedyne co to mogliby się postarać o pokoje jedoosobowe - jestem w 2 osobowym - ale tragedii nie ma bo nie prl, chata w miare wyposażona, da sie funkcjonować. Na dzien dzisiejszy jestem zadowolony.

Lukasz
@PAWEŁŁO.

Ok dzięki za info. Czekam na telefon może się uda dostać tam do pracy pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Pro Weld Sp. z o.o.?

@Pytanie

Podstawowa wartość ceniona w tej Firmie to Słowność

Juliusz

Pracuję od niedługiego czasu i jestem pozytywnie zaskoczony.O nic nie trzeba się prosić,a wręcz przeciwnie,co jakiś czas padają słowa od Firmy Pro-Weld czy coś potrzebujemy,czy wszystko w porządku.Nie trzeba czekać na zaliczki,na pieniądze za paliwo itd.. Jeżeli będzie tak dalej,myślę,że rotacji w tej Firmie na pewno nie będzie,a każdy będzie trzymał się rękami i nogami ,by pracować jak najdłużej. Bardzo mało jest tak rzetelnych Firm .Wygryzą wiele konkurencyjnych firemek poprzez zaangażowanie i uszanowanie spraw swoich pracowników,co niektóre pseudo firmy do teraz nie potrafią zrozumieć,że Firma to przede wszystkim pracownik ,a dbanie o swoich ludzi ,daje tylko pozytywne skutki. Brak pracownika i nieskończona rotacja spowodowana brakiem rzetelności firm,daje tylko wynik minusowy i w następstwie upadłość.Bo nie będzie już komu pracować. Opinia leci w świat. Ok.Jednym zdaniem -Po prostu jestem w pozytywnym szoku i oby tak dalej

NagłyAtakSpawacza

Pracowałem ponad 6 miesięcy na up121. Kasa się zgadzała, mieszkania, samochody wszystko ogarnięte. Polecam

Arkadio

Wyjechałem do roboty we wrześniu - szefowie bardzo konkretni, póki co kasa sie zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Weld Sp. z o.o. - Olsztyn

Pro Weld Sp. z o.o.