ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii

Olsztyn

Opinie o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii

Pracuję tu 7 miesięcy i jest ok. Handlowcy pracują od poniedziałku do piątku, od 8-16. Dostają podstawę + premię od sprzedaży. Warunkiem utrzymania się w firmie jest praca, a nie bimbanie. Jesteśmy rozliczani za efekty. Zdarzały się przypadki, że nowi pracownicy świetnie wypadali na rozmowach kwalifikacyjnych a później nie robili praktycznie nic, poza np. przeglądaniem wiadomości w necie... Chyba żadna firma nie chce takich pracowników? Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o firmie, dzwońcie bezpośrednio do firmy - odbiorą pracownicy, będziecie mogli podpytać :) (89) 533 50 20. Możecie też pisać na FB, również odpowiedzą Wam pracownicy :) www.facebook.com/albopolska/ Jeżeli czujecie się dobrze w pracy handlowca, potraficie rozmawiać z klientami i sprzedawać, aplikujcie! :) P.S. Odkąd tu pracuję, nie pracowała osoba o imieniu Beata ani Łukasz :) Może Państwo powyżej zwyczajnie pomylili firmy ;)

Łukasz

Zdecydowanie odradzam, totalny brak organizacji, wyzysk i sciemnianianie.

Beata

Nie warto, przerost formy nad treścią. Brak szacunku do sprzedawców . Płacą śmiech na sali.

dark

witam.czy ktos pracowal w tej firmie?jakies opinie.jak zarobki,atmosfera,czy ciezko sie dostac?

Zostaw opinię o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii