Opinie o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj w Olsztyn

Dawno się tutaj nie wypowiadaliście... Czy przez ten ponad rok ciszy zmieniło się coś w tej firmie? :) Zarobki poszły do góry, czy pracownicy nadal czują się niedocenieni, jeśli chodzi o kwestię finansową? Taka opinia się pojawiła. I jak atmosfera? Bo jedni byli zadowoleni, drudzy niekoniecznie. Szukam pracy, robię rozeznanie na rynku. :)

Kierownik administracji Nowy wpis

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Iławie składa podziękowanie dla wszystkich pracowników Firmy ALBO za pracę włożoną w realizację projektu " Posiłek w szkole i w domu" a w szczególności p. Denisowi za życzliwość, profesjonalizm i fachowe doradztwo jak również p. Arkowi za fachowy i błyskawiczny montaż sprzętu kuchennego. Dziękuję. Kierownik administracji - inż. Anna Galińska

Beata

Czytając co niektóre komentarze - opinie odnoszę wrażenie że osoby je piszące nie do końca znają się na pracy handlowca. Jest to trudna praca wymagająca poswiecen i czasu, gdyż pracujemy z klientem bezpośrednio i tyle ilu jest ludzi tyle charakterów, a wymagań. Nie znam i nie poznałam jeszcze firmy, szera który płacił by za to że jesteś. Pokaz mi co potrafisz a powiem Tobie czy się nadajesz do tej pracy. I chyba nie piec jest problemem, a raczej jego brak. Ważni są ludzie, którzy którzy tworzą atmosferę, a ja będąc tam i pracując odniosłam wrażenie iż atmosfera jest super, dzięki czemu miałam komfort skupić się na pracy, a ludzie bardzo przychylni kontaktowi, P. Manager osoba kompetentna i rzeczowa. Kochani siedzenie i narzekanie nikt nikomu nie zapłaci. Polecam samemu założyć działalność zatrudnci pracowników i poczytać potem o sobie w komentarzach.

James Bond
@Beata

Przepraszam jak długo pracujesz w tej firmie? Bo odnoszę wrażenie że baaaaardzo krótko. Może i pracownicy tworzą super atmosferę, ale akurat od tego nie będzie ciepłej jak temperatura spadnie poniżej zera.... :) Praca handlowca? Przepraszam Cię - ale każdy kto pracował lub pracuje obecnie w Albo doskonale zdaje sobie sprawę na czym to polega i uwierz mi ze nie ma w tej firmie osoby, która się obija... To raczej druga strona nie nie widzi lub nie chce zauważyć ile jest pracy i tego docenić. Raczej zawsze jest te słynne "mało, mało" lub "więcej, jeszcze więcej". W każdym razie jeśli pracujesz długo to przyjzyj się uwazniej kolezankom i kolegom zza biurka, a jeśli pracujesz krótko to wypowiedz się za pół roku :)

MS
@Beata

Pracowałam nie mało w tej firmie byłam nie doceniana pod kątem finansowym mam to w nosie bo mam super pracą i zarabiam dużo wiece dzięki mojej ciężkiej pracy.

MS
@James Bond

Ale pewnie szefowa ma to w nosie bo liczy się tylko kasa kasa kasa i kolejny pracownik hihi

MS Nowy wpis
@MS

Dokładnie tylko własny interes szefowej i szefa

ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Zuza Nowy wpis

Byłam wczoraj na rozmowie rekrutacyjnej, rozmawiałam z panią menadżer. Miałam pytania z matematyki ale bardzo proste. Czekam na odpowiedź.

Stolarz

umówiony byłem na godzinę, przyszedł pan chyba szef. Z 10 min

pytania o poprzednie zatrudnienie i takie tam, krótko co tam robilem

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ela

(usunięte przez administratora). Brak współpracy, wsparcia szczególnie dla nowych pracowników to norma w tej firmie. Przychodzisz i musisz sam się wszystkiego dowiadywać, uczyć się. Inni współpracownicy niby mili ale mają Cię w nosie. Przez pierwsze 3 m-ce nie dostajesz premii pracujesz na innych i masz odbierać telefony, robić wyceny i oferty, sprzedawać, robić zamówienia, zajmować się fakturami i kasą pomimo że nikt Ci niczego nie tłumaczy. Patrzysz jak to robi ktoś inny z miną że mu przeszkadzasz. Szefowej w tym wszystkim nie ma. (usunięte przez administratora)Sama atmosfera jest niby wyluzowana lecz jest podział na działy łącznie z produkcją. Dobre i zdolne osoby nie są doceniane, dlatego szybko się zwalniają i jest ciągle zapotrzebowanie na nowych. Przyznawanie premii jest niesprawiedliwe. Są osoby, które mało robią, ciągle chodzą na papierosa lub wyjeżdżają na pół dnia, siedzą przy biurku udając że obmyślają plany marketingowe i z nimi trzeba dzielić się premią a to bardzo wkurza. Szefostwo albo tego nie widzi albo na po przyzwala co jest bardzo słabe. Ogólnie praca tam to nieporozumienie!!!

Karolina - manager w ALBO

Kochani! Dotarły do nas głosy, że nasza firma jest niefajna dla swoich pracowników i w ogóle jest u nas źle i niedobrze i jest duża rotacja. Ze względu, że opinie naszych pracowników (którzy piszą na forum, jak im się pracuje w ALBO) są hejtowane (ciągle przez te same adresy IP, pod różnymi NICKami), chciałabym podać Wam trochę statystyk z ALBO. Sami wyciągnijcie wnioski, czy w ALBO można pracować i się rozwijać. W ALBO pracuje obecnie 33-ech pracowników (dział produkcji mebli + dział sprzedaży mebli + dział sprzedaży sprzętu gastronomicznego). Z tych 33-ech pracowników: 2 osoby pracują w ALBO ponad 15 lat, 7 osób ponad 10 lat, 8 osób ponad 5 lat, 4 osoby ponad 3 lata, 3 osoby ponad 2 lata, 2 osoby ponad rok, 7 osób pracuje krócej niż rok – są to osoby nowe, które zatrudniliśmy w ciągu ostatniego roku, z których 5 zastąpiło dotychczasowych pracowników (urlop macierzyński lub zmiana planów zawodowych), natomiast 2 osoby zostały zatrudnione dodatkowo ze względu na rozwój kolejnych projektów. ALBO, jako pracodawca jest przyjazną firmą. Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę w pracy, ale praca w ALBO nie jest łatwa. Nowy pracownik musi przejść gruntowne szkolenie i przyswoić sobie specjalistyczną, techniczną wiedzę z zakresu albo projektowania i produkcji mebli albo dotyczącą specjalistycznego sprzętu gastronomicznego. Wiedza ta nie jest łatwa, dlatego zdarza się, że nowy pracownik po prostu nie daje sobie rady, ale jeżeli przejdzie ten ”trudny” czas, staje się ekspertem w swojej dziedzinie i zaczyna czuć się, jak przysłowiowa ryba w wodzie. W ALBO pracują fantastyczni ludzie! To dzięki nim - projektantom, handlowcom, pracownikom produkcji, technologom powstają nasze fantastyczne realizacje. I powiem Wam, że jesteśmy dumni z naszych pracowników, ze wszystkich razem i z każdego z osobna! :) Zerknijcie na nasze realizacje i sami oceńcie, na jakim poziomie jest nasza firma i jej pracownicy. Nasze realizacje znajdziecie tu: http://www.albo.com.pl/realizacje/sklepy-jubilerskie.html Jeżeli przeczytaliście ten długi wywód i dalej chcecie być częścią ALBO, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Karolina - manager w ALBO

Pracuje tu od dłuższego czasu więc również się wypowiem. Praca jednozmianowa 8-16 od poniedziałku do piątku. Wszystkie święta i weekendy wolne. Po wcześniejszym uzgodnieniu nie ma problemu z urlopem czy dniem wolnym. Praca wiadomo z klientem i w sprzedaży więc wymaga zaangażowania. Ale Jeśli masz głowę nastawiona na naukę i chcesz, to da się to ogarnąć, wiadomo początkowo jest sporo wiedzy, ale dziewczyny zawsze pomogą nawet jak nie mają czasu. Panuje koleżeńska atmosfera, reszta pracowników również na produkcji to też sympatyczne i kontaktowe osoby które w razie potrzeby również starają się pomóc. Rozmowa kwalifikacyjna typowo jak w sprzedaży. Wynagrodzenie to podstawa + premia od sprzedaży.

Możesz rozwinąć w jaki sposób rozliczania jest premia, jak wypłacana miesięcznie czy kwartalnie, czy jest fundusz socjalny, jakas karta Multisport ? Czy jest możliwość awansu i rozwoju ?

marta

W jaki sposób naliczana jest premia ? Czy jest to premia motywacyjna czy uznaniowa, kwartalna czy miesięczna ? z planu działu czy może z planu indywidualnych pracowników ? Czy jest mozliwość monitorowania na bieżąco wyrabianego planu i wpływania na niego ?

@marta

Pani Marto Zarobki na stanowisku w dziale handlowym uzależnione są od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracownicy na tym stanowisko mają prawo do miesięcznej premii. Każdy pracownik ma możliwość monitorowania premii.

Jędrzej

Firma, która nie ma przyszłości, dziwna atmosfera to mało powiedziane. Jaka firma świadczy o tym przemiał pracowników, pracowałem chwilę, bo miałem inne oczekiwania i nie polecam chyba, że ktoś potrzebuje się na chwilę gdzieś zaczepić

Kamila

Dzień dobry, szukając ogłoszeń pracy firmy natknęłam się, że w listopadzie poszukiwali kogoś na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Czy to ogłoszenie jest nadal aktywne? Ktoś wie? Chętnie też poczytałabym coś więcej odnośnie tego stanowiska. Napiszcie coś.

Grażyna

Nie polecam, dziwna firma, dziwna właścicielka i wszystko takie bez wyrazu.

Bogusław

Zawsze można zmienić pracę i nie psuć atmosfery. Mamy dobrego pracodawcę pod warunkiem, że jest się dobrym pracownikiem.

Czym Albo Wyposażenie Handlu I Gastronomii Marek Pierewoj zachęcają? Jakie mają dodatki?

Misia

Dlaczego nikt z Albo nie odpowiada, czy na prawdę nie ma w tej firmie żadnych dodatków ?

Ktoś

Szampana dają na święta jako dodatek, taka super firma

@imprezowicz
@Ktoś

Serio??? Nic po za tym ? Nic w kopertach ??

masakra

W firmie nie ma ogrzewania, handlowcy siedzą w kurtkach bo jest tak zimno, na produkcji pracuja w kurtkach. Przecież to jest niedopuszczalne, cała firme ogrzewa jedna marna koza ile jeszcze bedziemy marznąć. Zaraz penie wystąpią o usunięcie komentarza ale PIP już jest poinformowany o naszych skandalicznych warunkach.

T

Wszystko ok, pensja terminowo, można z 4tys spokojnie wyciągnąć z montażami. Maszyny nowe, dużo się można nauczyć. Czasem były lekkie spięcia z osobami z działu handlowego, ale ostatnio mniej.

@T

Hyba robię w innej firmie. Pracuje, jeżdżę na montaże i zarabiam marne 2500. Maszyny co chwila się psujom i brakuje materiału.

anty OJOJ

Najlepszy pracownik Basia ? :) jakieś jaja, cały dział handlowy odetchnął po twoim odejściu, takiej kłótliwej baby na miejscu szefa już dawno bym sie pozbyła. Szczęśliwie dla nas sama wreszcie zwolniłaś się. Życzę ci powodzenia :) i nie pisz bzdur, wredotko ty nasza była

Oho :)
@anty OJOJ

Denis? Marta? A może to i sama Beata napisała.... No cóż napiszę parę słów ale zapewne jednoosobowy dział marketingu skutecznie poprosi o usunięcie tej opinii... Ale co moje to moje :) firma Albo to nic innego jak tacy olsztynscy Janusze biznesu. handlowiec w tej firmie to taka złota rączka - jednego dnia klientów pozyskuje, drugiego meble składa.... Dosłownie,..... i to u klienta :) Taaaak praca jednym słowem zróżnicowana i ciekawa..... Zimą można ogrzać się przy kozie na salonie, bo akurat właściciele drugi rok naprawiają ogrzewanie.... Ale w sumie spoko, przynajmniej klimat jest bo żywy ogień i te sprawy :) tak jednym słowem klimatycznie... Reszta pozostawia tyle do życzenia że żeby to zrozumieć to trzeba się w tej firmie zatrudnić bo klimat nie do opisania :) ale przynajmniej wspomnienia na całe życie :) myślę że nie ma podstaw żeby usuwać tą opinię - nikogo nie obraziłam, nie użyłam wulgaryzmów ani nie uprawiam mowy nienawiści. Poprostu jako były pracownik, uważam, że właściciele tej firmy nie szanują pracowników, nie doceniają ich.... To jest poprostu przykre, ale prawdziwe niestety :(...

SZEF
@Oho :)

Awaria pieca 2020 luty/marzec, najszybsze wykonanie Nowego pieca lipiec/sierpień 2020, montaż obecnie trwa 2020. Jest to 6 m-cy od awarii, NIE 2 lata. Tak to wygląda rzetelność Pani pracy i obecne "rzetelne' opinie.

Roman

Pracuję w firmie już 7 lat i czytając wpisy wydaje mi się, piszecie nie o tej samej firmie. Szefostwo kontaktowe i przyjazne. Praca ciekawa i zróżnicowana. Zarobki jak jesteś dobry w fachu też b przyzwoite. NIGDY nie usłyszałem złego słowa od szefa choć czasami mi coś nie wyszło. Kilka osób myślę że rozpoznaję po wpisach. I jest to zwykłe draństwo pisać takie bzdury i opluwać firmę. Jęsli ktoś nie sprawdza się w tej robocie może sobie zmienić ale łatwiej sobie powiedzieć że to firma jest do (usunięte przez administratora) i na odchodne ją obsmarować gównem

Snake
@Roman

I znowu ta sama historia... Skoro jest Ci tak dobrze a firmę uważasz za godnego pracodawcę to czemu nie piszesz pod prawdziwym pseudonimem. Nikt o imieniu Roman nie pracuje w tej firmie. Jak to już było napisane prawda sama się obroni więc skoro piszesz prawdę to czego się boisz? Tego że to jest poprostu ściema? Ps. Po tym wpisie Ciebie też łatwo rozpoznać. A prawdą jest faktycznie to że praca jest zróżnicowana tu każdy robi wszystko, handlowiec jednego dnia jedzie na marketing a drugiego składa meble :) To akurat się zgadza...

Benito

Nie polecam... Szczerze nie polceam. Na początku wszystko wygląda super. Niestety potem okazuje się że to (usunięte przez administratora) dna..... Fałsz i obłuda, przerośnięte ego maluczkich ludzi. Przykre, ale prawdziwe :(

Maria

Pracuję tu od roku i jest ok. Jak się starasz to można sporo zarobić .

@Maria

Nikt o takim imieniu nie pracuje w tej firmie, więc jeżeli masz takie dobre zdanie, to ujawnij chociaż swoje prawdziwe dane. Podstawa jest na umowie, reszta ...., wiadomo jak.

Mariusz

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku. Można dobrze zarobić na montażach. Wypłata zawsze terminowo. Szef w porządku.

Bodzio

To prawda. Kadra zarządzająca na bardzo słabym poziomie. W sumie to sami nie wiedzą na jakim świecie żyją.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj - Olsztyn

• Jak się pracuje w ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj?

Zobacz opinie na temat firmy ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj?

Kandydaci do pracy w ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii Marek Pierewoj