P.P.H.U. "REMIX" s.c.

Giedajty

Opinie o P.P.H.U. "REMIX" s.c.

Natalia

Na post @olek i poprzednich użytkowników, nikt nie odpisał a większość osób było zainteresowanych pracą, może napisze ktoś jak obecnie wygląda aktualna sytuacja? Panują zatrudnienia? Pamiętajcie, by przekazywać na bieżąco sobie takie informacje, teraz jest masa osób która poszukuje pracy. Po to również działa forum.

olek

może warto do nich bezpośrednio zadzwonić, aby uzyskać informacje. Na forum ciężko znaleźć oferty pracy :)

janko

Witam jestem zainteresowany pracą w tej firmie ,czy ktoś mógłby mi coś napisać o tej firmie ,z góry dziękuję ...

kafar

Coś się zaczeło zmieniać w tym zakładzie.Szef zrobił zebranie , zmienił godziny pracy na 7-15 i zapowiedział podwyżki.Chyba idą lepsze czasy...

major

jest full chetnych zarobki po 3000 tys na reke

Karo

Nadal pracuje w tym zakladzie i nie narzekam , wypłatę dostaje w miarę na czas a to dla mnie jest najważniejsze.

erin45

kasa jest nie tragiczna, ale też nie najlepsza wiadomo, najgorsze jest faktycznie to dla kogoś kto nie da rady pracować długo to właśnie czas pracy, wykańcza to nie tylko fizycznie, ale psychicznie dlatego trzeba być nieźle zdeterminowanym aby tam pracować, odradzam ludziom, którzy nie mają noża na gardle

ile godzin

ok, pracujecie do 21. rozumiem, że na koniec miesiąca jest jakiś uznaniowy bonus lub coś podobnego? bo inaczej...

ja

tak nawet do 21 sie pracuje ;/

ile godzin

@miki, ale te 12-14 godzin to codziennie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc. napisz konkretnie. DZIEKI!

karola

a to w Olsztynie ?

marian

Nic dziwnego że jedni przychodzą, a drudzy odchodzą. O Czym to świadczy...?

cotcot

Remix wystawił ostatnio kilka ogłoszeń o prace, na serwis jest jedna, a na produkcje az trzy, może mimo wszystko warto próbować.

rufi

oj wiadomo, że nikt z dnia na dzień nie będzie brał wolnego. Chyba, że to naprawdę jakaś poważna sprawa

fikus

czemu chore? to normalna sprawa, pomyśl sobie jak to wygląda jak oni mają plan na działalność, a Tu kilka osób z dnia na dzień weźmie sobie wolne

atlas

porazka niepolecam jesli chcesz wolne to z tygodniowym wypszedzeniem to jest chore (usunięte przez administratora)

mineta światki

wszystkie warunki sa omawiane na rozmowie wstepnej .!!! kazdy sie powinien z tym liczyc (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o P.P.H.U. "REMIX" s.c. - Giedajty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. "REMIX" s.c.