"albo" Wyposażenie handlu

Olsztyn

Opinie o "albo" Wyposażenie handlu

SK

A czy w tej firmie pracują kobiety? mam na myśli produkcje itd..

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy "albo" Wyposażenie handlu, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

MB
@admin 15.05.2015 21:58

Firma jest zdecydowanie rzetelnym pracodawcą i producentem mebli - robią meble dla sklepów np. jubilerskich, spożywczych, odzieżowych. Więcej o firmie znajdziecie na www.albodesign.pl - meblowe portfolio firmy, www.albo.com.pl - strona firmy, www.albotek.pl - meblowy sklep internetowy firmy.

Zostaw opinię o "albo" Wyposażenie handlu - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "albo" Wyposażenie handlu