Opinie o Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Lewandowskyyyy

W tamtym roku u nich robiłem - dla mnie najważniejsze że kasa się zgadzała - w końcu pojechałem pracować a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) w 5 gwiazdkowym hotelu. Z tego co pamiętam nie mieli problemu z tym żebym szybciej zjechał do Polski w sprawach rodzinnych. Jak się koronawariat skończy - w wakacje znowu będę chciał wyjechać bo widzę ze rekrutują.

Gustaw

Myślę, że obecny kryzys zmieni podejście do pracy. Łatwo się krytykuje ,a przecież to firma jak najbardziej ok.

Zawodowiec1

Firma krzak... obiecują góry A co do czego to lipa. Umowa najniższa krajowa itp. Marcin szeptany gość

Bart

Pracowałem w tej firmie rok byłem rzucany co parę tygodni w inne miejsce. Dojazd na własny koszt. Warunki mieszkaniowe żałosne. Umowa jakąś szemrana polska na naj krajowa. Firma jedna wielka lipa

@Bart

Nie zgodzę się w całości z Twoją opinią,było oki jak pracowałem

Adam Z.
@Bart

Również się nie zgodzę z opinią, pracuje na umowie o pracę od prawie roku w jednym miejscu, dojazd miałem załatwiony i opłacony - w tamta stronę akurat Sindbadem jechałem-firma kupiła mi bilet, na miejscu jest samochód który zawozi nas do pracy jak i z pracy na kwaterę, na pieniądzach nigdy mnie nie oszukali. Warunki mieszkaniowe - no cóż - wiadomo mogłyby być zawsze lepsze ale tez nie nie przesadzajmy - jeżeli dla kogoś pokój dwuosobowy to ujma na honorze - to niech sam wynajmuje pokój w 5 gwiazdkowym hotelu....

@Bart

Pracowałem na umowie, płacili za wszytko czasem trzeba założyć ale zwracają pieniądze faktura albo paragon. Z tego co wiem na działalności płacisz za siebie ale masz stawki większe. Jest tam chłopaczek który pomoże ci załatwić mieszkanie,Transport odbiera nawet w weekend co nie spotkasz u normalnego Koordynatora. Jest 2 Szefów jeżeli nie robisz problemów tez można się dogadać zaliczki, zjazdy, wolne. Pieniądze się zgadzały. Kontrakt z firmą się skończył szukali dla mnie coś innego, ale nic z tego. Chętnie tam wrócę.

Aplikowałeś na stanowisko MONTER RUROCIĄGÓW - praca przy granicy! oferowane przez firmę Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Mariauus

Pracuje jako spawacz mag, jest nas tu paru na haliz tej firmy. wyplaty puki co na czas, pieniondze takie na jakie sie umawialem. Na minus to to ze moglyby byc pokoje jednoosobowe na kwaterze ale robota jest dobra.

Łukasz

Mam pytanie odnośnie pracy jako szlifierz w Niemczech poprzez pro weld. Jakie warunki? Jest tak jak piszą w ogłoszeniu jeżeli chodzi o pieniążki? Ktoś tam jest bądź był i mógłby mi coś opowiedzieć? Zamierzam tam. Aplikować więc chciałbym coś usłyszeć na temat pracy tam na miejscu z góry dziękuję

PAWEŁŁO.
@Łukasz

Pojechałem na kontrakt jako monter, wszystko jest jak jest w ogłoszeniu, z kasą nie ma ściemy. Jedyne co to mogliby się postarać o pokoje jedoosobowe - jestem w 2 osobowym - ale tragedii nie ma bo nie prl, chata w miare wyposażona, da sie funkcjonować. Na dzien dzisiejszy jestem zadowolony.

Lukasz
@PAWEŁŁO.

Ok dzięki za info. Czekam na telefon może się uda dostać tam do pracy pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Pro Weld Sp. z o.o.?

Podstawowa wartość ceniona w tej Firmie to Słowność

Juliusz

Pracuję od niedługiego czasu i jestem pozytywnie zaskoczony.O nic nie trzeba się prosić,a wręcz przeciwnie,co jakiś czas padają słowa od Firmy Pro-Weld czy coś potrzebujemy,czy wszystko w porządku.Nie trzeba czekać na zaliczki,na pieniądze za paliwo itd.. Jeżeli będzie tak dalej,myślę,że rotacji w tej Firmie na pewno nie będzie,a każdy będzie trzymał się rękami i nogami ,by pracować jak najdłużej. Bardzo mało jest tak rzetelnych Firm .Wygryzą wiele konkurencyjnych firemek poprzez zaangażowanie i uszanowanie spraw swoich pracowników,co niektóre pseudo firmy do teraz nie potrafią zrozumieć,że Firma to przede wszystkim pracownik ,a dbanie o swoich ludzi ,daje tylko pozytywne skutki. Brak pracownika i nieskończona rotacja spowodowana brakiem rzetelności firm,daje tylko wynik minusowy i w następstwie upadłość.Bo nie będzie już komu pracować. Opinia leci w świat. Ok.Jednym zdaniem -Po prostu jestem w pozytywnym szoku i oby tak dalej

NagłyAtakSpawacza

Pracowałem ponad 6 miesięcy na up121. Kasa się zgadzała, mieszkania, samochody wszystko ogarnięte. Polecam

Arkadio

Wyjechałem do roboty we wrześniu - szefowie bardzo konkretni, póki co kasa sie zgadza.

Bewiczowaty

Kasa na czas tak jak było mówione i ustalane, na niczym mnie nie oszukano. Jak w każdej firmie są plusy i minusy - ogólnie polecam.

Karzełek

Pracowałem z nimi 2 miesiące za granicą. Jest ok. Czasem zamulaja z jakąś informacją. Wypłaty od 15 do 18, ale na czas. Jak czegoś nie wiesz musisz dzwonić.

Karzełek

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Weld Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.?

Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Pro Weld Sp. z o.o. sp.k.