Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak w Olsztyn

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Załamana klientka p. adwokat Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Muszę napisać tą opinię, bo może ustrzegę kogoś przed złym wyborem adwokata. Właśnie po paru latach od sprawy rozwodowej dowiedziałam się od byłego męża (wykrzyczał mi to w nerwach), że przegrałam sprawę bo wybieram przekupnych adwokatów. Jak się przyznał, zaproponował kasę za oddanie (przegranie) sprawy. Ludzie komu teraz można zaufać? Komu powierzyć swoje sprawy? Jestem załamana, że wydając tyle pieniędzy jeszcze zostałam z niczym.

Ulka Nowy wpis
Inne

@Klient Niby skąd taki wniosek? A tak w ogóle to forum pracowników firmy, żeby mogli podzielić się opinią o pracy w kancelarii.

Zadowolona Klientka

Mogę dać opinię tylko bardzo dobrą.Pani Mecenas jest super prawnikiem, konkretnie oceniła moje problemy(a nie były łatwe).Wysłuchała mnie z empatią.Poprowadziła sprawę rozwodową i podział majątku wręcz doskonale.Mam porównanie do innych prawników (byłam na poradach wcześniej).Jestem bardzo zadowolona pod względem kosztów (moim zdaniem niskie) i merytorycznie.POLECIŁAM Panią Mecenas koleżankom, ale z czystym sercem POLECAM Wszystkim !!!

2
Klient Nowy wpis
@Zadowolona Klientka

Opinia chyba wystawiona przez samą Panią mecenas?

Klient Nowy wpis

Po wstępnych rozmowach byłem zapewniony, że sprawa będzie wygrana. No niestety zakończyło się porażką. Pani adwokat nie przedstawiła w sądzie wszystkich dowodów, jakie były zgromadzone i które mogły zadziałać na plus w mojej sprawie i pogrążyć stronę przeciwną. Ogólnie słabo była zorientowana w tym, co ma w swojej teczce podczas rozprawy. Za to bardzo dobrze tłumaczy jaki wpis wykonać w tytule przelewu, żeby nie musiała odprowadzać podatku. Koszty wysokie nie adekwatne do wykonanej pracy. OGÓLNIE NIE POLECAM !!!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Przegrana we wszystkim.

Bardzo jestem na siebie zła, że powierzyłam sprawę tej kancelarii adwokackiej. Zapewnień słyszałam wiele, a podczas sprawy dużo straconych pieniędzy i nerwów. Jak można tak naciągnąć i (usunięte przez administratora)człowieka, który liczy na pomoc ze strony adwokata? Nie radzę sugerować się tymi pozytywnymi opiniami. Koszty są wysokie.

jacenty

Gorąco polecam. Profesjonalistka w każdym calu. Oceniła moje szanse w procesie. Wygrałem wszystko. Uważam, że to dzięki dużej praktyce i wiedzy Pani adwokat mogła osiągnąć taki wynik. Jestem bardzo zadowolony także z kosztów - uważam, że były ok.

DC

Niestety nic, tylko wysokie koszty prowadzenia sprawy. Moje sugestie dla Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak: Skupić się na prowadzeniu spraw, a nie na zarabianiu.

Sąd

Niestety Pani adwokat głównie skupia się na zarabianiu pieniędzy, a nie na właściwym prowadzeniu sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warmińska 17 lok. 3
    10-544 Olsztyn
  • NIP: 7450007098 REGON: 510031980
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Kancelaria Adwokacka Adw. Danuta Ciszak
Przejdź do nowych opinii