Poczta Polska
counter
Tragedia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.
Kandydat

Kierowca busa, dostawa paczek pomiędzy UP. Pn-Pt + 1 sobota za 2600 brutto HAHAHAHAHA. jak im nie wstyd wrzucać takie ogłoszenia? Ogłaszają się w całym kraju na najróżniejsze stanowiska, wszystkie płatne tyle samo, najniższa krajowa + obiecanki cacanki o których pracownik słyszy tylko na rozmowie kwalifikacyjnej..

TakNie
Pracownik Nowy wpis

Moze cos sie tutaj teraz ruszy.Pozdrawiam nie iudacznika Szefa Ochrony Gdynia który jest zaślepiony własną karierą i brakiem szacunku dla ludzi którzy tutaj pracują.Teraz z tymi nadgodzinami i dniami wolnymi to chłopczyku przesadziłeś.Sam bedziesz pracował i zasuwał wkoncu ambitny koń jestes kariera ciekawe jak daleko dojdziesz i gdzie trzymasz palecw którym dupsku łajzo jedna.

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Zainteresuj się problemami które są teraz w firmie anie zajmujesz się głupotami.Smieszny jesteś zawiodleś nasze oczekiwania jesteś bo jesteś i nic z tego nie wynika.Slaby transfer z ciebie jest.

Tak1Nie

Jak tam z pracą w firmie Poczta Polska w mieście Gdynia? Niestety komentarzy nowych brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poczta Polska