Opinie o Jula w Szczecin Andrzeja Struga

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jula. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula w Szczecin Andrzeja Struga

Cezary Nowy wpis

U nas na mieszka to porządek jest i ekipa sprzątająca zgrana. Na tym struga to jakiś żart. Nawet kebaba nie można sobie smacznie zjeść. Na struga kierownictwo to same wyrwigrosze i trąby jerychońskie. Nie polecam pracy tu.

Klient Nowy wpis

Te komentarze to nie do końca fejki bo jakieś ziarno prawdy w nich jest. Ochrona chodzi w przepoconych, śmierdzących ubraniach, folie i palety porozrzucane po całym sklepie, wszędzie jakiś kurz i (usunięte przez administratora) W kolejce czasami stoi się po 10-15 minut a na punkcie obsługi leżą jakieś oczy na sprężynie a jeden z pracowników naprawia buty zniecierpliwionemu klientowi

Klient Nowy wpis

Nie polecam firmy Jula struga. Pracownicy rzucają się winogronem i kiwi na hali sprzedaży. Jakby tego było mało jeżdżą paleciakami po sklepie mało co nie rozjeżdżając klientów. Ten sklep to istny małpi gaj. Chciałam aby jeden z pracowników otworzył mi schowek ogrodowy. Pracownik działu A z kontuzjowaną ręką powiedział że nie otworzy schowka bo jest w nim kupa. Skandal!

Krzysztof Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) raz wysłali nas na budowę nowego sklepu w Bułgarii - przez miesiąc dawali tylko wódkę i żurawinę, trzeba był pracować po 16h na dobę, nosiliśmy rękoma 3tonowe plify bo nie mieliśmy uprawnień na wózki bułgarskie

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji bardzo pozytywny, wysoka kultura osobista kierownika sklepu.

Pytanie o zainteresowanie danym stanowiskiem pracy .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Magazynie sprzedawca szewc

Nie dość że obsługuje magazyn, pok, kasy, klientów i montuje dekoracje świąteczne to jeszcze każą mi owijać cały sklep jakimiś owijkami na kolanach. A sklep oczywiście brudny bo ekipa sprzątająca znowu rozlała farbę na sklepie. Sklep jest tylko czysty jak ma przyjechać pompka z Warszawy.

Meec Tools

Polecam pracę, można połączyć przyjemne z pożytecznym - dźwiganie w pracy kilkutonowych betoniarek na plecach pomaga na mięśnie, w dodatku można pracować w szelkach dzięki czemu śledziona nie jest narażona na pęknięcie

Jakie są mocne strony pracodawcy Jula?

Żadne. Pracujesz za minimalną pensje a robisz wszystko. Całkowity brak szkoleń i perspektyw. Firma ma gdzieś rozwój pracowników a kierownik narzędzi hurtowo wynosi Ryobi ze sklepu.

Cezary

Nie polecam pracy, często chodząc między regałami można się potknąć o wypadnięte oczy na sprężynach, wszędzie rozlane rozpuszczalniki z winogronami i pachnie makrelą. Bałagan, nie to co u nas na Mieszka

Pracownica poku

Co chwilę jakieś zmiany na punkcie obsługi klienta ... Nauczysz się jednego a każą ci robić coś nowego. Raz klient zareklamował dziurawe buty to kazali mi je szyć. Dostałam wtedy posadę Szewc Plus. Ale nie wiązało się to z żadną podwyżka. Nie polecam.

Kasierka z oczodołem

Mam dość, kierownictwo zmusza mnie do siedzenia na kasie. Kiedyś jak byli Panowie z brodami i makrelami to siedzieli na kasie, mało tego przenosili plify na plecach i robili z nimi pompki, aby popisać się nam koleżankom. Było fajnie, nie to co teraz. Musimy robić kawę, naprawiać klimatyzacje w lato i ogrzewanie w zimę oraz obsługiwać klientów i rozładowywać dostawę. Żenada

klient z francji

nie polecam sklepu - obsługa znowu przychodzi na czarno do pracy…

Klient Jula

Ten sklep to już nie to samo co kiedyś, obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kiedyś jak się wchodziło to panowie podnosili regały, człowiek czuł się jak na zawodach kulturystycznych, teraz jedynie panowie całują się między regałami i udają że coś robią. W dodatku wszędzie porozrzucane pióra, prawdopodobnie gołębia. Nie polecam!

Mark Fisherman

Polecam sklep, często w ofercie promocyjnej napoje Tiger, które można potem dać osobie mierzącej nam kark w pracy

Blue Wear

Polecam karmniki ze sklepu Jula, ale odradzam kupowanie ziaren - wszystkim moim gołębiom powyrastały po nich olbrzymie, siwe wąsiska!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jula odbywa się również w języku angielskim?

Tłusty kark

Na rozmowie mówi się po angielsku i po szwedzku. A na hali sprzedaży obowiązuje całkowity zakaz mówienia po polsku.

Wiesława

W sklepie nie działa klimatyzacja, pracownicy chcą się czegoś napić ale na socjalu do picia jest tylko sok jabłkowy i denaturat. Nie idzie wytrzymać

Zimmerman

Pamiętam jak przy robieniu dostawy pękła mi śledziona - kazali mi mimo to wziąć plifę na plecy i zanieść ręcznie bo widlak się popsuł. Nie polecam

klient69

obsługa sklepu to dramat, pamietam jak półtora roku temu pracowali ludzie którym oczy wisiały na sprężynach z przeciążenia ale zawsze pomogli

Jebca kozoyebca

Klimatyzacji to ten sklep nie widział

Sylwek P (Bo RODO)

Dzień dobry, Czy w sklepie można kupić rozpuszczalnik nitro ? Czy można płacić blikiem ?

Aga
@Sylwek P (Bo RODO)

Można kupić ale blikiem nie można płacić jeszcze????

Zostaw merytoryczną opinię o Jula - Szczecin

• Jak się pracuje w Jula?

Zobacz opinie na temat firmy Jula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula?

Kandydaci do pracy w Jula napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula