Opinie o R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek w Rumia

Albert Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy prawi już 6 miesięcy jestem bardzo zadowolony z pracy oraz atmosfery jaka panuje w firmie. Polecam firmę i oczywiście Szefa Pana Romana.

Zbigniew B Nowy wpis

Zawsze będę miał o Panu Romanie bardzo dobre zdanie bardzo mi pomógł kiedy byłem w ciężkim momencie życia i zawsze był dla mnie wsparciem a ja starałem się być dobrym pracownikiem i taka sytuacja trwa nadal ja mogę liczyć na Szefa a Szef na mnie .

Andrzej Nowy wpis

Jestem nowym pracownikiem w firmie Pana Romana i miłe zaskoczenie nie ma chamstwa można z szefem porozmawiać i powiedzieć co nie jest ok i co należy poprawić w poprzedniej firmie jak chciałem w dobrej wierze cos powiedzieć to mnie zwolnili w 5 min. W końcu znalazłem dobra firmę i dobrą pracę .

patrycja

Najlepszy szef,, najprzystojniejszy facet w okolicy ...

Zofia
@patrycja

A czy poza wyglądem jest też dobrym szefem, wspierającym swoich pracowników?

Magda Nowy wpis
@Zofia

Najlepszy szef lepszejszego nie ma :)))

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
Nikodem

Wszystko w najlepszym porządku potwierdzam powyższe opinie , od siebie dodam tylko, że można sie dogadać w każdej kwestii , obowiązuje ogólna zasada bądź w porządku to i w stosunku do Ciebie też będzie ok . Fakt , ze ściemniaczy w firmie nie brakuje ...ale nie chce donosić :)) Polecam wszystkim z czystym sumieniem firmę.

Julia
@Nikodem

Miłe słowa, a czy możesz opowiedzieć, czy też w kwestii podwyżek i premii próbowałeś się dogadać? Czy w tej kwestii też szef wykazuje postawę 'bycia w porządku'?

Bialy
@Julia

W tej kwestii negocjacjie trwały ale kompromis został osiągnięty. Warto podkreślić,że wszystko sie odbywało w spokojnej atmosferze i z poszanowaniem drugiej strony:)

Katarzyna
@Bialy

Kompromis? Wyniku nie poznamy? ;p Ale ogólnie to spoko, że dało radę cokolwiek ugadać. A są jakieś inne drażliwe tematy tutaj, których nie warto poruszać czy raczej gra w otwarte karty?

Leszek

Pracuje prawie rok i złego słowa nie mogę powiedzieć , robię swoje i nikt się mnie nie trzepia , szef facet na poziomie a nie żaden burak i bufon jak w innych firmach

Łukasz

Firma i osoba Szefa godna polecenia .

Eryk

@Andrzej a z innymi pracownikami jak jest? Też okej ?

@Eryk

Oczywiście wszystko jest jak w najlepszym porządku :))

Czy ktoś z Was pracuje w firmie R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek w mieście Rumia i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na nowe info. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

mayki

Wszystko ok, polecam super

Nie mogę napisać nic złego chociaż pracuje już ponad 2 lata , wszystko funkcjonuje tak jak powinno , nie ma się do czego przyczepić z szefem można zawsze porozmawiać o wszystkim normalny gość .

Staszek

Dużo zmieniło się w firmie od momentu kiedy pandemia zaczęła nas ograniczać?

Pana Romana poznałem ok 2 lat temu , bardzo sympatyczny człowiek jako pracodawca bardzo wymagający ale sprawiedliwie traktuje ludzi a co najważniejsze nie wywyższa się , facet na poziomie ciężko teraz o takich ludzi. Dotrzymuje słowa. Serdecznie Pozdrawiam Andrzej były pracownik

Firma bardzo dobra , zadnych minusów

Bardzo dobry pracodawca , konkretny i na temat...dobry Szef

Zostaw merytoryczną opinię o R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek - Rumia

• Jak się pracuje w R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek?

Zobacz opinie na temat firmy R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

R.S. Office Roman Szklarekroman Szklarek
  • Dębogórska 134E lok. 5