Opinie o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

MamaWinternecie

Zaangażowanie nauczycieli w prowadzenie ciekawych zajęć może świadczyć o docenieniu przez pracodawcę. Dzieci opowiadają ile pomocy przynoszą Panie na zajęcia oraz jakie zajęcia wymyślała. Są tu od wielu lat więc to dobre przedszkole. Normalne bezpieczne

Rodzic Doremisia

Ciekawe zajęcia z języka angielskiego bogate w pomoce dydaktyczne jak to syn mówi angielskie zabawki. Wspaniałe ferie z atrakcjami. Plus to duży ogród oraz pełnowartościowe ciepłe posiłki. Panie miłe wesołe pomimo także kadry z Ukrainy wciąż otwarte serca.

Danuta
@Rodzic Doremisia

Zajęcia języka prowadzą osobne Panie anglistki? Czy jest to wmieszane w codzienne zajęcia z wychowawcą? A Panie z Ukrainki dobrze dogadują się z dzieciakami, nie ma bariery językowej?

Klient

Oglądałeś stronę przedszkola świeci starocia. Mój syn mówił że sale wyglądają zupełnie inaczej. Warto zadbać o aktualizację fotek ogrodu i sal do publikacji. Poza tym wszystko ok. Wesoło muzycznie. Mój syn ciągle śpiewa Krecik berecik,przyplynela rybka.

MamciaBruno

Bardzo dobre przedszkole. Dużo dobrego robią. Wycieczki, goście , atrakcje. Tradycje i wartości. Gazeta, internet, radio o nich wspominają to też jest mile. Syn lubi zajęcia z muzyki , z angielskiego. Ma jedną Panią która dużo robi.

Nauczyciel

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze,zgodnej z moimi oczekiwaniami. Wygląda jak standardowa tylko z tą różnicą,że tu widać,że dobór pracownika jest wybierany na podstawie umiejętności i doświadczenia. Co świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu w prowadzenie placówki.

Jakie skończyła pani studia? Jakie ma pani zainteresowania? Jakie posiada pani doświadczenie? Czego oczekuje pani od pracy?

Aga Deja mama Marysi

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż. Tak właśnie postępują wychowawcy i Pani dyrektor tej placówki Serdecznie polecam tę placówkę

Agnieszka Deja

Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.” Dokładnie tak jest w przedszkolu Kolorowe nutki u babci Ani

Pracownik2021

Bardzo nie ładnie jest szykanować kogoś na internecie z powodu swoich niezadowoleń po ustaniu współpracy. Jeśli dyrekcja nie chce z Tobą pracować to ma ku temu powód. Jeśli ty zmieniałaś pracę dobrze, że Ci lepiej. Po co drążony ten sam temat w kółko niezadowolonych desperatow? Czy wy nie widzicie ile klientów jest, ile dzieci,rodzicow zadowolonych? Od lat działa przedszkole i będzie działac bo tam jest wszystko wporządku! A przedstawienia były od lat robione i jakoś zawsze fajnie wychodziły bez osób z zewnątrz. Muzyka jest od samego rana. Angielski na wysokim poziomie. Porządek wszędzie. Jedzenie smaczne. Załoga zgrana. Pani Dyrektor dobrze kieruję ta instytucja. No ale niech każdy rzuca kamieniem... Najpierw w siebie! Bo przecież frustrację tutaj są ciągle tych samych pracowników. Aplikacja kontakt super. Wszyscy zdrowi i bez wypadków. Co chcieć więcej?

Dorota

Śmiało polecam Przedszkole Kolorowe Nutki. Mój synek uczęszcza do tego Przedszkola i przychodzi zadowolony, opowiada o pracach plastycznych które robił, śpiewa piosenki i mówi wierszyki. Widać, że Panie się starają, uśmiechają się i pomagają. Dzieci mają zajęcia dodatkowe, które są ciekawe i rozwijające. Muzyka rozbrzmiewa od rana

Dorota2
@Dorota

Zgadzam się w 100%,Doroto.Również polecam!!!

zadowolony rodzic
@Dorota2

Zgadzam się z Paniami. Nas rodziców cieszy ta aplikacja ,na której umieszczane są info z życia codziennego w przedszkolu. Dużo, bardzo dużo się dzieje DOBREGO:-).Mamy kontakt super szybki i bezpośredni z placówką przez platformę. (Wygodne to dla nas rodziców ).Kadra zgrana ,nie było jeszcze zamknięcia cowidowego.!!! POLECAMY ZDECYDOWANIE!!!

Bardzo zadowolony rodzic
@zadowolony rodzic

Najlepsze przedszkole w mieście! Co ja mówię w województwie! Polecam! Prawda, że wspaniały kontakt z wodzem przedszkola całą dobę! Aż żałuję że przedszkole jest otwarte tylko do 16.30. W imieniu rodziców dziękuję!!! Wodzu trzymaj tak dalej te rozbestwione towarzystwo!

Asd

Czas z tym miejscem zrobić porządek: 1 (usunięte przez administratora) na pracownikach 2 porcje jedzenia które kupują rodzice dzielone na kilkoro dzieci resztę dyrektorka bierze do domu 3 niezrównoważo(usunięte przez administratora)chicznie kobieta która "opiekuje się" dziećmi 4 pracownice leczące się u psychologów po odbytej tam pracy 5 wyłudzanie pieniędzy z miasta na dotacje do uczniów Do wszystkich kobiet które chcą się tam zatrudnić: TO BĘDZIE WASZ DUŻY BŁĄD KTÓRY BĘDZIE KOSZTOWAĆ UTRATĄ NERWÓW I ZDROWIA! TO MIEJSCE POWINNO BYĆ ZAMKNIĘTE A TĄ WARIATKĄ POWINNA SIĘ ZAJĄĆ PROKURATURA!!!

Arleta

Witam serdecznie czytam te wszystkie komentarze i nie wierzę. Pracowałam w przedszkolu.musialam odejść z przyczyn zdrowotnych. Z czystym sumieniem polecam nasze przedszkole. Opieka wspaniała, bezpieczeństwo. dużo zajęć. Nigdy w tym przedszkolu nie czułam się źle. Albo wykorzystywana w jakiś sposób. Dobry kontakt z panią dyrektor mam do dzisiaj. Posiłki duże smaczne. Bardzo polecam przedszkole!!!!

Wielka ściema
@Arleta

Witam serdecznie czytam ten komentarz i nie wierzę!!!! Z czystym sumieniem nie polecam tego (naszego) przedszkola! Opieka wspaniałe, bezpieczeństwo??? Brakuje nauczycieli bo nie chcą pracować w tym miejscu. A Ty twierdzisz, że bezpiecznie?? Dużo zajęć??? Jakich pytam?? Na dworzu?? W piaskownicy?? Bo praktycznie nic innego się nie dzieje! Nigdy w tym przedszkolu nie czułam się dobrze powinno być! Albo wykorzystywana w jakiś sposób? Przecież na każdym kroku trzeba wykonywać zachcianki pani dyrektor! Dobry kontakt z panią dyrektor? Fantazja Cię poniosła!

Bezpiecznie
@Arleta

Ja tylko w jednej kwestii.... Piszesz bezpiecznie? To odpowiedz mi kto jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo dziecka od godziny 16? Bo obserwując od dłuższego czasu po godzinie 16 nie ma żadnego nauczyciela. Odpowiesz?

Godziny
@Arleta

A jak masz takie zdanie to powiedz mi, o której w przedszkolu pojawia się pierwsza nauczycielka?? O 6.30 tak jak jest otwierane przedszkole??

rodzic kolorowych

Witam ,nasza córeczka w weekendy też chętnie poszła by do swojego przedszkola. Lubi swoje Panie, dużo opowiada z przejęciem i radoscią. Chodzi już 3 lata i ma swoją ukochaną Panią. My też cieszymy się że dziecko nasze ma miejsce w kolorowych nutkach. Zdecydowanie polecam!!!

Rodzic kolorowych 2
@rodzic kolorowych

Biedne dziecko niemajace w okolicy domu piaskownicy skoro tak chętnie chce chodzić do przedszkola.

Kolorowo mi

Szanowni Państwo jako rodzic byłego wychowanka tego przedszkola obserwujący rzetelnie i wnikliwie forum ponieważ uważam, że to przedszkole nie powinno istnieć zauważyłem następującą rzecz. Właśnie chciałem zobaczyć co się dzieje w przedszkolu, szukałem FB (nie znalazłem) oraz strony internetowej (znalazłem, ale kompletnie nic nie ma). Za to wyskoczyło mi przedszkole o tej samej nazwie KOLOROWE NUTKI ale w Sanoku. Proszę dla porównania obejrzeć sobie co dzieci robią w przedszkolu i jak to powinno wyglądać. Dla ułatwienia wrzucam link (usunięte przez administratora)

Koloroooowo miiii
@Kolorowo mi

W pełni się zgadzam z opinią. Szczere mówiąc wybierając rok temu przedszkole nie brałam pod uwagę czy ono jest muzyczne, artystyczne, sportowe czy inne. Ale uważam, że jeśli jest to przedszkole muzyczne to powinno to inaczej wyglądać. Co prawda byl okres gdzie były fantastyczne przedstawienia, występy nagrywane oczywiście że względów pandemii. O ile się nie mylę w tym roku nie było żadnego przedstawienia, przynajmniej żadnego filmu nie dostałam. Do niedawna była osobą realizująca się w tym i odpowiedzialna za artystyczny aspekt przedszkola. Ale w tej chwili jej chyba nie ma. Nie mnie jako matce to oceniać ale pani dyrektor powinna dbać o takie osoby i nie zwalniać z pracy. Oczywiście o tym przedszkolu można by opowiadać mnóstwo ale to nie czas i miejsce na takie rozpisywanie się.

Jak długo czekaliście na odzew z Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt? Oddzwaniają zawsze?

Abc

Zastanów się po co chcesz aby oddzwonili? Bardzo wysoki przemiał pracowników. Z taka wspaniała dyrektor i jej szalonymi pomysłami ludzie wytrzymują kilka dni, maksymalnie kilka tygodni. Lepiej szukaj innej pracy. Na tą placówkę szkoda czasu!!! Jeśli chcesz podam Ci kilka nawet kilkadziesiąt przypadków ludzi którzy w samym 2021 roku pracowali po kilka dni w tym miejscu.

Rodzic

Jako rodzic dziecka uczęszczającego do tego przedszkola, czuje się oszukany przez Panią Dyrektor i nauczycieli. Na zebraniu z rodzicami dnia 2.09 zostałem zapewniany na jakim to wysokim poziomie w tym przedszkolu jest prowadzona szeroko rozumianą muzyka. Dzieci miały grać na flażoletach, ukulele, pianinie, logorytmika chor i wiele wiele innych rzeczy. Zostałem zapewniony, że nauczyciel posiada jakieś specjalne certyfikaty, jest wspaniały.W praktyce wygląda to tak że po miesiącu jest już trzeci!!! nauczyciel. A z wyżej wymienionych obietnic praktycznie nie jest realizowana ani jedna pomimo ciągłego upominania się przez aplikację i ustnie. Drodzy rodzice nie dajcie się zwieść obietnicom pani dyrektor i innych pracowników.

Mama
@Rodzic

Twoje i moje dziecko chyba chodzą do różnych przedszkoli. Ja jestem bardzo zadowolona. Mój syn na flażolecie po miesiącu potrafi już zagrać proste melodie. Przedszkole tak jak nazwa wskazuje dba o rozwój muzyczny dzieci. Z całego serca polecam!

były rodzic
@Mama

I kolejna opinia pisana w odpowiedzi na prawdę jaką rodzice i byli pracownicy opisują na forum. Z opowiadań innych rodziców oraz pracowników słyszałam o tym jak pracownicy są nakłaniani do pisania pozytywnych opinii na temat przedszkola przez dyrektor. To potwierdzone informacje. Proszę nie wciskać kitu innym rodzicom oraz pracownikom. Na portalu gowork.pl rozpętała się zagorzała dyskusja na temat tego co się dzieje w zakresie kadry, jakie są warunki etc. Proszę aby każdy przekonał się samodzielnie, JA osobiście również odradzam zarówno rodzicom jak i nauczycielom, jednak proszę o to aby nie przebijać się w zakresie rozpisywania się na temat działalności tego miejsca ponieważ to i tak niczego nie wniesie. Ludzie jeżeli macie problem to idźcie z tym do prasy albo telewizji. Widać, że coś jest nie tak z tym miejscem ponieważ dyskusja na temat Przedszkola jest prowadzona tutaj jak i na innych forach tematycznych.

Robert

Dzień dobry, Jako rodzic którego dziecko uczęszczało do przedszkola muszę zwrócić uwagę na kilka zasadniczych kwestii. Negatywne opinie pisane są w pełni zgodne z prawdą. Zasada jest jedna: na każdą negatywną opinię pojawiają się skrajnie pozytywne co celowo ma podważać wiarygodność patologii jaka ma miejsce w tym miejscu. Należy powiedzieć, że atmosfera opiera się na kłamstwie, zastraszaniu i robieniu wielu rzeczy na pokaz. Słowo patologia oddaje całokształt relacji pomiedzy kadrą pracowniczą (dyrektor i jej córka) a pracownikami podrzędnymi. Moja kuzynka pracowała w tym miejscu i po kilku miesiącach musiała udać się na terapię psychologiczną. Kadra nie jest stała, a jedynie osoby, podatne na zachowania dyrektor zostają za dodatkową premią uznaniową, która ma być rekompensatą za przymykanie oczu na nielogiczne zachowania dyrektor. Posiłki za które płacą rodzice, są dzielone pomiędzy dzieci a dyrektor, która regularnie zabiera cześć z nich po wyjściu z pracy. W internecie znaleźć można wyniki kontroli, która wykazała oszustwa kadry zarządzającej polegające na pobieraniu dotacji z urzędu miasta - doskonały przykład miejsca, w którym kształci się nasze dzieci. Sam byłem świadkiem awantury, jaką urządziła dyrektor pewnej mamie - w domyśle matki jednej z dzieci. Z obserwacji zauważyłem, że była to osoba, której status materialny był nie najlepszy. Dyrektor krzyczała na nią przy otwartych drzwiach gabinetu, zarzucając niekatolicką postawę i opętanie przez siły nieczyste. Dramat!!!! Synek opowiadał o tym jak dyrektor faworyzuje własną wnuczkę, która uczęszcza do tego przedszkola. Dziecko terroryzuje inne w grupie, podczas zabaw wywyższa się, narzuca innym dzieciom własne zdanie i zabawy. Wychowawcy i opiekunowie nadskakują dzieciom rodziców o wyższym statusie materialnym, te z rodzin uboższych traktują gorzej, na wyraźny przykaz dyrektor. Bardzo interesującą kwestią jest ultrakatolickie usposobienie placówki. Dzieci są uczone w ortodoksyjnym przekonaniu wiary, a na stronie przedszkola oraz w statucie brakuje informacji o katolickim charakterze placówki. Jako rodzic 2 ki dzieci szczerze odradzam posłanie tam dziecka. Placówka jakim jest przedszkole powinna być instytucją nieskazitelną. Powyższe wpisy oraz powtarzające się opinie, rodziców i pracowników jasno potwierdzają ze tak nie jest. Dla wszystkich, którzy myślą o podjęciu pracy w tym miejscu, uczcie się na błędach innych osób i omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Również dla każdego rodzica, jeżeli zależy Wam na własnych pociachach nie posyłajcie dzieci do przedszkola Kolorowe Nutki.

Łukasz
@Robert

Zgadzam się z każdym napisanym przez Pana słowem, Pani dyrektor jest niezrównoważona psychicznie i nie powinna mieć żadnego kontaktu z dziećmi, nie potrafi pracować z osobami dorosłymi a tym bardziej z dziećmi. Uważa się za niewiadomo jaką chrześcijankę a tak na prawdę jest chora psychicznie, traktuje wszytkich z góry i bez żadnego poszanowania.

Skandal
@Robert

Zgadzam się w 200%. Nic dodać nic ująć. Jedynie uciekać z tego chorego miejsca. Dodam, żw jestem rodzicem, bo wcześniej pod moim komentarzem ktoś wziął mnie niesłusznie za pracownika. Po zmianie przedszkola moje dziecko wreszcie odzyskało dzieciństwo i wraca na normalne tory życia bez podziwiania kuriozalnych obrazów faworyzowania wnuczki dyrektorki, strachu i prusko-patokatolickich metod wychowawczych szanownej dyrektor i jej poddanych!!

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Bzdury

Ludzie weźcie się do pracy, a nie zajmujecie się bzdurami, plotkami które wyssane z palca krzywdzą innych. Jestem oburzona, wkurzona. Takim zachowaniem. Macie naprawdę chyba za dużo wolnego czasu , żeby pisać, mówić takie kłamstwa. W głowie mi się nie mieści, skąd Wy to bierzecie wyobraźnia widzę działa. Pamiętajcie internet was nie chroni:)

@Bzdury

W pełni zgadzam się. A moje , lubią to przedszkole. Polecam

Tur2
@Tur

Widzę, że TUR się uparł jakie fantastyczne to miejsce. Nie wierzcie w to. To miejsce jest tragiczne.

Beata

Praca w przedszkolu niestety zaliczana przeze mnie jako koszmar. Pracowałam tam przez 3 lata. Również byłam świadkiem mobbingu i przemocy że strony dyrektor w stosunku do pracowników. Chwilę przed kontrolami telefony, że za godzinę ktoś z sanepidu odwiedzi. Wielu pracowników po kontakcie i pracy w przedszkolu kontaktowało się z psychologiem w wyniku doznanej traumy. Atmosfera nienawiści i przemocy często, chociaż skrzętnie ukrywana. Uporczywe poniżanie, zastraszanie na porządku dziennym. Atmosfera bardzo negatywna, niestety przelewana również na dzieci. Jedzenie ok, jednak porcje faktycznie niewystarczające dla dzieci. Sprawą powinna zająć się prokuratura, jednak każdy kto mógłby coś na ten temat powiedzieć boi się zemsty ze strony dyrektor

@Beata

Pracuję w przedszkolu i bardzo sobie chwalę atmosferę tam panującą. Jak czytam taki komentarz, to zastanawiam się czy to na pewno o tym przedszkolu?! Może komuś się pomyliło...?I znowu kwestia obiadów dla dzieci...Porcje są jak najbardziej wystarczające, a nawet często za duże. Widzę ile codziennie jedzenia jest zmarnowanego na talerzach dzieci, którego nie są w stanie zjeść wszystkiego.

Tur

Pani Beato,miła i sympatyczna placówka i wielu tak uważa. Trudno się z tym nie zgodzić. Polecamy to cudowne miejsce

Tur2
@Tur

Miła i sympatyczna placówka??? Szczególnie pani dyrektor. Najmilsza i najsympatyczniejszą osoba w całym przedszkolu! Polecam! Wzór do naśladowania!

Czytam te komentarze i nie wierzę jak można tak oczerniać, pisać same kłamstwa! W przedszkolu jest bardzo dużo, smacznego jedzenia! Porcje ogromne, maluszki nie dają rady wszystkiego zjeść! Dzieci mają wspaniałą opiekę, na pewno są bardzo bezpieczne w tym miejscu. Przypominam, że do pracy przychodzi się pracować, a nie szukać problemów, których tak naprawdę nie ma. Pani Dyrektor stara się, aby w przedszkolu było miło, bezpiecznie, czysto. Rozmawiajmy, jeżeli coś nam nie pasuje, bo gadanie bzdur jest okropne. Niczego tutaj nie brakuje. Pamiętajcie, plotka może zniszczyć drugiego człowieka. Bardzo krzywdzące są te opinie.

Tur

Obraz przedszkola taki bardzo realny.W pełni się zgadzam,że super miejsce dla dzieci. Polecam.

Była

Masz sporo racji ale i też nie do końca. Kasa myślę że jedna z lepszych w tym zawodzie. Nikt nie patrzy na siebie wilkiem. Współpraca między pracownikami układa się naprawdę dobrze. Minusem są pomysły i zachowanie pewnej JEDNEJ osoby. L

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Kandydaci do pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 2
    85-075 Bydgoszcz