Opinie o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

baner wywiady
Iwona
Inne

Przedszkole Kolorowe Nutki u Babci Ani. Zacznę od początku. Szukając przedszkola dla naszego jedynego synka odwiedziłam kilka placówek w Bydgoszczy. Tylko w Kolorowych Nutkach poczułam dobrą energię. Zależało mi aby dzieci uczyły się w niedużych grupach. Aby przedszkole dysponowało ogrodem. Tutaj dzieci maja do swojej dyspozycji ogród z mnóstwem drzew, z wioską indiańską, piaskownicą zacienioną ogromnym dębem. O każdej porze roku ten cudowny ogród im towarzyszy. Latem cień drzew koi od upałów, wiosną dzieci sadzą kwiaty i warzywa, jesienią zbierają liście a zimą jeśli jest pogoda bawią się w śniegu. Przedszkole sąsiaduje dodatkowo z parkiem, który często odwiedzają. Każdy rodzic zapyta o kadrę pedagogiczna i dyrekcję. Bardzo życzliwi ludzie, przychylni, pomocni. Pani dyrektor rzeczowa, konkretna, słuchająca głosu rodzica. Jeśli pojawiają się jakieś kłopoty to Panie naprawdę pomagają w problemie. Trzeba się po prostu konsultować nie blokować. Kadra pedagogiczna naprawdę wspaniała. Nasza Pani Iwonka ma tyle pomysłów że niekiedy zastanawiam się skąd ona je bierze, przygotowuje dzieci nie tyle do szkoły co do życia. Dzieci maja zajęcia kulinarne tzw. „Francuski od kuchni”. Syn bardzo to lubi bo od małego gotujemy razem. Zajęcia z Panem Plastykiem też ciekawe. Prace inne niż te na co dzień z Paniami. Np. lepienie w glinie itp. Przedszkole sąsiaduje z Filharmonia Pomorską i dzieci raz w miesiącu chodzą na ciekawe dostosowane do ich wieku koncerty, przedstawienia. Syn miał kłopot z wymową litery „R”. Przedszkole ma Panią logopedę która rozwiązała nasz kłopot. Indywidualne, dodatkowo płatne spotkania odbywały się raz w tygodniu i „R” się pojawiło. Nie musieliśmy nigdzie jeździć. Syn jest w grupie” Happy Bells” z rozszerzonym językiem angielskim. Widzimy postępy i na tym polu. Syn jest alergikiem. Jeśli chodzi o posiłki to żaden problem. Catering obiadowy bierze alergie dzieci pod uwagę i dostarcza posiłek zamienny. Jedyny kłopot jaki był w przeszłości polegał na komunikacji. Chodzi o to, że placówka nie korzystała z aplikacji przedszkolnej. Obecnie tego problemu nie ma . Przedszkole zdecydowało się na aplikacje LiveKid dzięki której codzienne widzimy zdjęcia naszych pociech, co robiły podczas dnia. Widoczne jest tez menu tygodniowe. Pojawiaja się komunikaty dla rodziców, plany na miesiąc i na bieżąco cotygodniowe. To uporządkowało komunikacje między rodzicem a wychowawcą czy dyrekcją. W tym roku opuszczamy placówkę. Przed nami pierwsza klasa. Gdyby jednak czas mógł się zatrzymać to wiem, że moje dziecko w tym miejscu jest szczęśliwe. Chodzi do przedszkola z uśmiechem i wraca radosne. Z ręką na sercu polecam Państwu to miejsce. Wdzięczna mama Kacperka Kowalskiego ☺

Ola
Były pracownik
@Iwona

Czy ktoś potrafi podać czesne za przedszkole zapowiada się bardzo dobrze jednak brak informacji.

Magda Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Wracam po latach zobaczyć czy coś się zmieniło i patrząc na te wszystkie opinie nie wiem co myśleć. Obstawiam jednak, że nie za wiele. Ktoś zapytał pod moim komentarzem po co dodawałam swoją opinię z czasów, gdy tam pracowałam. W jakim celu? Żeby ostrzec innych, podzielić się moimi wrażeniami i moim smutkiem związanym z tym, że musiałam opuścić moja ukochaną wtedy grupę dzieci. Uwierzcie, że płakałam po nocach jeszcze długo, a nie miałam nawet szansy się z nimi pożegnać, bo w momencie złożenia wypowiedzenia zostałam zmuszona do opuszczenia terenu przedszkola. Nie mogłam jednak zostać i pozwolić na takie traktowanie mnie. Po latach podchodzę do sprawy z dystansem, ale nigdy nie zapomnę tego stresu codziennego i widoku płaczących pracowników na korytarzu. Oczywiście są też rzeczy, których mi brakuje. Uwielbiałam ogród przedszkolny, który tam był. Cudowny. Lubiłam nasze częste wyjścia do parku, do Filharmonii, festyny z rodzicami. Bywały dni, że atmosfera była super. Ale nie zdarzało się to często. Teraz wiem na sto procent, że w takiej atmosferze nie da się pracować i utrzymać przy dobrym zdrowiu psychicznym. Wiem, że po moim odejściu nadal była duża rotacja pracowników, co powinno zawsze zastanowić. Nie wiem jednak czy coś się zmieniło od tamtych czasów. Oby.

G Nowy wpis
Inne
@Magda

A masz jeszcze kontakt z pracującymi z Tobą osobami? Jaki był powód tego płaczu współpracownika, o którym pisałaś, którego byłaś świadkiem? I czy znane są Ci powody rotacji, również po Twoim odejściu? Poza tym, chciałabym wiedzieć, jak teraz traktuje się pracowników?

K.R Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Nieprawdą jest zła opinia o angliście. Dużo robi, dobrze uczy a mogę napisać bo uczy nie pierwsze moje dziecko. Może i unosi głos - ale kto by tego nie robił będąc samemu na grupie. Chyba w każdej grupie powinien być polski nauczyciel i jakąś pomoc na dwie sale. Trochę za dużo kadry z Ukrainy a anglista mówi coraz więcej po polsku - gdzie idea z przed lat te 4 polskie panie i tylko anglista od angielskiego. Dwie nauczycielki polskie to za mało. Nie liczę pani od terapii bo moje dziecko za nią nie przepada. Owszem dużo jest atrakcji i dbanie o czystość jedzenie. Nie ma wypadków. Ale moim zdaniem widząc zmęczona nauczycielkę polskiego i angielskiego przez brak kadry czy pomocy to zaraz też będą szukać lepszych warunków do pracy. Ile można dać z siebie 200.procent każdego dnia ? Warte zastanowienia.... Mój syn mówi mi kto z nim jest cały.dzien a i widać po zdjęciach kto wogole robi zajęcia ciekawe. Dyrektor jest konkretna i kontaktowa. Panie od sprzątania nie wypowiem się bo nie widuje. Pozdrawiam K.R.

Bogusia Nowy wpis
Inne
@K.R

A z jakich powodów głównie unosi głos, żeby go wszyscy słyszeli? Dyrektor wymaga codziennie takiego zaangażowania czy jest to ze względu na obowiązki?

Xyz
Pracownik
 Pytanie

Bardzo dziwna P. Dyrektor ( chociaż może i to za mało powiedziane). Ludzi ma za nic. Stworzyła sobie swój własny (usunięte przez administratora) a resztą ma tańczyć jak ona zagra. Szkoda, że przy tym nie szanuje ludzi. Budynek wygląda jakby miał się rozpaść, wszędzie smród starością. Kadra również z pozoru tylko miła, zwłaszcza anglistka wiecznie krzycząca na dzieci i obgadująca resztę ludzi. Wszystko pięknie opisane w internecie, w rezultacie nawet muzyka na którą to ponoć jest kładziony " TAK OGROMNY NACISK"wygląda tylko i wyłącznie w ten sposób że dzieciom jest puszczana dana piosenka i " róbta co chceta". Nie ma do się dzisiaj skoro tam na co dzień odbywa się (usunięte przez administratora). Strony brak na Facebooku? Bo było za dużo negatywnych opinii, ot cała tajemnica :) Omijać placówkę szerokim łukiem, mówię to jako rodzic, ale tyczy to się również osób szukających pracy.

Kb
Inne
 Pytanie

Od początku mam dobre doświadczenie. Synek miał 2,5 roku gdy został przyjęty. Nie udało się do żłobka. Przyszedł z pieluchą, opieka byla cudowna. Owszem kilka Pan się zmienili, ale są różne sytuacje, więc rozumiem, że przez 5 lat coś się zmienia. Były chwilę trudne, ale były też rozmowy i udawało się znaleźć rozwiązanie. Co do wychowawców. Różni ludzie, różne style pracy i podejście do dzieci. Większość na piatkę z plusem. Ogromne zaangażowanie Pani wychowawczyni, wręcz kosmiczne!!! Bardzo dobre posiłki. Ja gotuję dobrze, A wciąż słyszę, że w przedszku było lepsze. Piękny budynek, cudowny ogród, mnóstwo różnych zajęć więc stymulacja dzieci wszechstronna. Zawsze można chcieć więcej, ale czy to zawsze znaczy lepiej? Jestem wdzięczna Kolorowym Nutką za przeprowadzenie mojego Dziecka z wczesnego dzieciństwa prosto do pierwszej klasy. Myślę, że będzie nam bardzo brakowało przedszkola. Pozostaną piękne wspomnienia i setki zdjęć, kilka cennych przyjaźni. KB

Nauczyciel
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze,zgodnej z moimi oczekiwaniami. Wygląda jak standardowa tylko z tą różnicą,że tu widać,że dobór pracownika jest wybierany na podstawie umiejętności i doświadczenia. Co świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu w prowadzenie placówki.

Pytania

Jakie skończyła pani studia? Jakie ma pani zainteresowania? Jakie posiada pani doświadczenie? Czego oczekuje pani od pracy?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Nauczyciel Historii
Mielec
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel język migowy PJM
Katowice
Szkoła Policealna GoWork
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ruda
Inne

Jedna osoba ostatnio mówiła tutaj, że oni ciągle szukają do pracy kogoś. Naprawdę? Bo ja przeglądałam oferty pracy i ostatnia to była z 2017 na nauczyciela wychowania przedszkolnego. To gdzie są te aktualne, o ile są faktycznie? I czy dali jakieś podwyżki zarobków, bo wtedy podali od 2000 złotych?

Xxl
Kandydat
@Ruda

Ostatnio była w czerwcu na Olx ,praca za rogiem,na pomoc kuchenna /woźna.

Agnieszka
Inne

Bardzo, bardzo specyficzne miejsce. Arogancka dyrektorka i zwłaszcza dwie nauczycielki. Zarówno rodzicom jak i nauczycielom ( ciągle szukają ludzi do pracy, od razu widać, że jest źle) NIE POLECAM.

Xxl-Rozmowa o pracę
Inne
 Pytanie

Potwierdzę Pani Dyrektor jakąś chaotyczna 5 minut przed spotkaniem ,spotkanie odwołuje ,bo ona musi gdzieś pojechać i mam se poczekać 2h ,po 1h i 15 minutach dzwoni że mam NATYCHMIAST być po czym na nią jeszcze czekam 30 minut .To nie jest poważne podejście jeżeli chodzi o podjęcie pracy !!!Tylko lekceważący stosunek do ludzi .Nadmienie że nawet odpowiedzi czy tak czy nie nie dostałam od miesiąca .Jak zadzwoniłam to pani powiedziała i to jest śmieszne :mam otwarte akurat teraz okienko z bankiem ,jak będziemy zainteresowani to zadzwonimy .Pomimo że przez tel mówiłam że cały etat mnie interesuje to ona mi proponuje pół etatu .Strata czasu i pieniędzy na rozmowę która była mało konstruktywna pt .Bo my tu mamy ogród wie pani i co z tego?Rozmowa o pracę właśnie się w niej odbyła

Nadia
Inne
@Xxl-Rozmowa o pracę

Na jakie dokładnie stanowisko była rozmowa o pracę? Długo się czeka na sam pierwszy kontakt po wysłaniu CV? Skąd to pół etatu powiedzieli? Nie ma możliwości pracy na cały etat ?

Administrator

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt jako Sprzedawca. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Izka
Inne

Nie widzę nigdzie informacji o żadnej rekrutacji. Czy w przedszkolu jest ciągle ten sam skład grona nauczycieli czy po prostu te rekrutacje są jakoś wewnętrznie przeprowadzane?

Iwona
Inne

Przedszkole Kolorowe Nutki u Babci Ani. Zacznę od początku. Szukając przedszkola dla naszego jedynego synka odwiedziłam kilka placówek w Bydgoszczy. Tylko w Kolorowych Nutkach poczułam dobrą energię. Zależało mi aby dzieci uczyły się w niedużych grupach. Aby przedszkole dysponowało ogrodem. Tutaj dzieci maja do swojej dyspozycji ogród z mnóstwem drzew, z wioską indiańską, piaskownicą zacienioną ogromnym dębem. O każdej porze roku ten cudowny ogród im towarzyszy. Latem cień drzew koi od upałów, wiosną dzieci sadzą kwiaty i warzywa, jesienią zbierają liście a zimą jeśli jest pogoda bawią się w śniegu. Przedszkole sąsiaduje dodatkowo z parkiem, który często odwiedzają. Każdy rodzic zapyta o kadrę pedagogiczna i dyrekcję. Bardzo życzliwi ludzie, przychylni, pomocni. Pani dyrektor rzeczowa, konkretna, słuchająca głosu rodzica. Jeśli pojawiają się jakieś kłopoty to Panie naprawdę pomagają w problemie. Trzeba się po prostu konsultować nie blokować. Kadra pedagogiczna naprawdę wspaniała. Nasza Pani Iwonka ma tyle pomysłów że niekiedy zastanawiam się skąd ona je bierze, przygotowuje dzieci nie tyle do szkoły co do życia. Dzieci maja zajęcia kulinarne tzw. „Francuski od kuchni”. Syn bardzo to lubi bo od małego gotujemy razem. Zajęcia z Panem Plastykiem też ciekawe. Prace inne niż te na co dzień z Paniami. Np. lepienie w glinie itp. Przedszkole sąsiaduje z Filharmonia Pomorską i dzieci raz w miesiącu chodzą na ciekawe dostosowane do ich wieku koncerty, przedstawienia. Syn miał kłopot z wymową litery „R”. Przedszkole ma Panią logopedę która rozwiązała nasz kłopot. Indywidualne, dodatkowo płatne spotkania odbywały się raz w tygodniu i „R” się pojawiło. Nie musieliśmy nigdzie jeździć. Syn jest w grupie” Happy Bells” z rozszerzonym językiem angielskim. Widzimy postępy i na tym polu. Syn jest alergikiem. Jeśli chodzi o posiłki to żaden problem. Catering obiadowy bierze alergie dzieci pod uwagę i dostarcza posiłek zamienny. Jedyny kłopot jaki był w przeszłości polegał na komunikacji. Chodzi o to, że placówka nie korzystała z aplikacji przedszkolnej. Obecnie tego problemu nie ma . Przedszkole zdecydowało się na aplikacje LiveKid dzięki której codzienne widzimy zdjęcia naszych pociech, co robiły podczas dnia. Widoczne jest tez menu tygodniowe. Pojawiaja się komunikaty dla rodziców, plany na miesiąc i na bieżąco cotygodniowe. To uporządkowało komunikacje między rodzicem a wychowawcą czy dyrekcją. W tym roku opuszczamy placówkę. Przed nami pierwsza klasa. Gdyby jednak czas mógł się zatrzymać to wiem, że moje dziecko w tym miejscu jest szczęśliwe. Chodzi do przedszkola z uśmiechem i wraca radosne. Z ręką na sercu polecam Państwu to miejsce. Wdzięczna mama Kacperka Kowalskiego ☺

Ola
Były pracownik
@Iwona

Czy ktoś potrafi podać czesne za przedszkole zapowiada się bardzo dobrze jednak brak informacji.

Izabela
Inne

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Przedszkola Kolorowe Nutki w Bydgoszczy. Nauczyciele są bardzo zaangażowani, kreatywni i opiekuńczy, co sprawia, że dzieci chętnie uczą się nowych rzeczy i bawią się w grupie. Mają one dostęp do różnorodnych zajęć, takich jak muzyka, plastyka czy język angielski, co pozwala na wszechstronny rozwój. Serdecznie polecamy

Polecam
Inne

Przedszkola posiada stary skład od dawna - bardzo dobra anglistka z bogatym wachlarzem pomocy dydaktycznych oraz kreatywna i dużo atrakcji organizująca nauczycielka zerówki. Do składu dołączyły Panie z Ukrainy - sympatyczna anglistka robiąca fajna gimnastykę oraz pogodna i widać uzdolniona plastycznie druga Pani co jest z anglistka w grupie córki. Cieszy mnie to że jest tu porządek organizacyjny i bazuje na możliwościach i potencjale nauczycieli. Przyszły rok to zerówka a dzięki nauczycielce która na nich czeka wiem że córka podoła. Plusem jest ogród - dzieciaki uwielbiają podchody. Młodsze dziecko również tutaj zapisze bo jestem zadowolona. Jedyny minus to zamknięte w soboty- tak dziecko lubi przedszkole

Maja
Inne
@Polecam

Witam, a czy taki nauczyciel ma szanse na rozwój czy nawet awans w placówce? Czy jak ktoś nie lubi stać w miejscu to raczej powinien sobie wybrać inne przedszkole? Ciekawi mnie, jakie są opcje. Czy jest jakaś hierarchia nauczycieli, jeśli chodzi o stanowiska? Np. starszy, młodszy stażem?

Maja
Inne

Jeszcze takie pytanie w sprawie pracy sprzedawcy z ogłoszenia dla tych, którzy się uczą. Czy godziny pracy też są takie same, jak dla pracujących bez statusu studenta, oraz czy ten grafik jest wtedy bardziej elastyczny? Żeby móc go ustawić też pod zajęcia i egzaminy.

Kaba
Inne

Jestem bardzo zadowolona z pzedszkola Kolorowe Nutki u Babci Ani. Byly trudne momenty, ale wszystko udało się przegadać. Wychowawcy się starają, zajęcia są przeciekawe, jestem pod wrażeniem i aż żałuję, że moje dziecko niedługo opuści przedszkole. Sama będę płakać. Komunikacja bez zarzutu, posiłki też. Dziecko bardzo chwali. I dużo różnych propozycji rozwoju. Gratulacje dla całej Nutkowej ekipy. Oby się nie zmieniali!!!

Maja
Inne

W tym ogłoszeniu na sprzedawcę podali, że chętnie przyjmą osoby uczące się. Czy wtedy podana stawka jest większa czy taka sama, jeśli ktoś ma status studenta? Może ktoś będzie wiedział. I czy zdarzają się nadgodziny?

MamaWinternecie
Inne

Zaangażowanie nauczycieli w prowadzenie ciekawych zajęć może świadczyć o docenieniu przez pracodawcę. Dzieci opowiadają ile pomocy przynoszą Panie na zajęcia oraz jakie zajęcia wymyślała. Są tu od wielu lat więc to dobre przedszkole. Normalne bezpieczne

Rodzic Doremisia
Inne

Ciekawe zajęcia z języka angielskiego bogate w pomoce dydaktyczne jak to syn mówi angielskie zabawki. Wspaniałe ferie z atrakcjami. Plus to duży ogród oraz pełnowartościowe ciepłe posiłki. Panie miłe wesołe pomimo także kadry z Ukrainy wciąż otwarte serca.

Danuta
Inne
@Rodzic Doremisia

Zajęcia języka prowadzą osobne Panie anglistki? Czy jest to wmieszane w codzienne zajęcia z wychowawcą? A Panie z Ukrainki dobrze dogadują się z dzieciakami, nie ma bariery językowej?

Klient
Inne

Oglądałeś stronę przedszkola świeci starocia. Mój syn mówił że sale wyglądają zupełnie inaczej. Warto zadbać o aktualizację fotek ogrodu i sal do publikacji. Poza tym wszystko ok. Wesoło muzycznie. Mój syn ciągle śpiewa Krecik berecik,przyplynela rybka.

MamciaBruno
Inne

Bardzo dobre przedszkole. Dużo dobrego robią. Wycieczki, goście , atrakcje. Tradycje i wartości. Gazeta, internet, radio o nich wspominają to też jest mile. Syn lubi zajęcia z muzyki , z angielskiego. Ma jedną Panią która dużo robi.

Aga Deja mama Marysi
Inne

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż. Tak właśnie postępują wychowawcy i Pani dyrektor tej placówki Serdecznie polecam tę placówkę

1

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

  Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

  Kandydaci do pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ignacego Paderewskiego 2
  85-075 Bydgoszcz
 • NIP: 5541013301 REGON: 090540210
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt
Przejdź do nowych opinii