Opinie o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Magda

Czytając te wszystkie pozytywne opinie pojawiające się w odpowiedzi na negatywne, pisane przez byłych pracowników, nie sposób dostrzec, że są sztuczne i z prawdą się mijają. Sama byłam świadkiem zmuszania (w najlepszym przypadku w zamian za premię) do pisania pozytywnych opinii o przedszkolu. Nie mogę napisać, że w Kolorowych Nutkach wszystko jest straszne. Ogród jest fajny, piaskownica duża, dookoła trawa, rośliny (o które dbają dzieci), stoliczki, dla młodszych dzieci huśtawki, różne kąciki tematyczne. Zdecydowanie to było moje ulubione miejsce. Obiady faktycznie były dzielone na wiele dzieci. Pamiętam kotlety dzielone na 6 przedszkolaków na obiad i 3 pączki na całą (około 20osobową) grupę z okazji Tłustego Czwartku, w ramach podwieczorku. Jeśli chodzi o sale, nie mogę powiedzieć, że były brudne. Niestety jakość i wiek mebli (nie mówiąc o wyglądzie) pozostawialy wiele do życzenia. Wyposażenie nie było najgorsze, choć często brakowało czy to farbek czy nawet białych kartek do rysowania. Na gazetki trzeba było przynosić swoje materiały, a jeśli zalaminowało się je w przedszkolu (używając prywatnych folii, ale laminatora przedszkolnego) stawały się własnością p.dyrektor i wędrowały do piwnicy. Używanie laminatora i prądu przedszkolnego, a następnie próba zabrania do domu swoich zalaminowanych pomocy uznawana była za kradzież (o czym oznajmiano krzykiem przy dzieciach). I teraz dochodzimy do sedna. Krzyk, brak szacunku, totalny mobbing, doprowadzanie do płaczu, wyśmiewanie, ciągła i bezpodstawna krytyka - to codzienność Kolorowych Nutek kilka miesięcy temu. Pracowałam tam dwa lata i przeżyłam ogromną traumę zakończoną depresją i brakiem wiary w siebie. Kadra była cudowna, dziewczyny zdolne, kreatywne, ambitne, ale... zastraszone. Nie lubię gdy ktoś narzuca mi swoje zdanie i wymaga ode mnie przysłowiowego całowania po stopach, w ogóle nie biorąc pod uwagę moich uczuć, mojego zdania i pomysłów. Rzucanie wszystkiego co się akurat i latanie za panią dyrektor na każde jej skinienie, każde żądanie nie należy do obowiązków pracownika. Szacunek należy się każdemu człowiekowi, niezależnie od jego wieku, pozycji czy doświadczenia, o czym pani dyrektor wyraźnie nie ma pojęcia. Dzieci uczą się przez obssrwację, a czego uczą się obserwując krzyczącą na zapłakane nauczycielki panią dyrektor? Na pewno nie szacunku do drugiego człowieka. Po dwóch latach tam i zapewnień, że nie nadaję się na nauczycielkę przeżyłam szok, gdy trafiłam do innego przedszkola. Bałam się odejść z Kolorowych Nutek, myślałam, że w innych przedszkolach tez jest taka atmosfera strachu o mobbingu... odżyłam, gdy zaczęłam pracę w przedszkolu z dyrekcją, która docenia pracowników, a krytykę przekazuje w sposób konstruktywny, ale przede wszystkim, z dyrekcją, która stara się wprowadzić atmosferę sprzyjącą efektywnej pracy. Bez strachu, mobbingu, tysiąca dodatkowych zadań, bez płaczu i wymiotów ze stresu, bez codziennego przerażenia na myśl o tym, co dzisiaj pani dyrektor wymyśli. Tak teraz wygląda moja praca, zupełnie inaczej niż w Korowych Nutkach. Czuję się ważnym i docenianym pracownikiem, który może być sobą i popełniać błędy, a nie zwykłym niewolnikiem (opłacanym co prawda, ale wcale nie tak dobrze). Jesli ktoś ma ochotę na mobbing i poniżanie to może rozważyć pracę tam, pozostałym odradzam. Dodam jedynie, że żal mi tamtejszych nauczycielek, kilka z nich poznałam pracując tam i wiem, że takiej kadry ze świecą szukają inne dyrekcje. A w Kolorowych Nutkach się tego nie docenia.

Opinia

Nie wiem skąd się biorą opinie, że jest brudno i że mało jedzenia. Przedszkole jest bardzo zadbane. O ogród dbają wszyscy, o porządek również. Każda sala jest ładnie urządzona estetycznie. Jak się wchodzi czuć czystość. Nie ma nigdy niezmiecionej podłogi. Nie spotkałam też kurzu. Dziecko jest najedzone a nawet mówi, że dokładki zostają. Uwielbia podwieczorki i bajki po zupie. Nie ma w ogrodzie zielska, zmieniana jest roślinność, schody są zawsze czyste. Załoga widać, że jest zgrana. Są tam nauczyciele co pracują kilka lat bardzo uśmiechnięte i sympatyczne Panie. Ogrodzenie budynku zadbane. Okna są uszczelnione, grzejniki ciepłe. Pozdrawiam miło wspominam to miejsce!

Polecam innym rodzicom!

Atutem tego miejsca jest stała kadra od paru lat. Dochodzą do tego nowe Panie, które są zmienne, ale można zauważyć, że spora część załogi to te same nauczycielki od kilku lat. Piękny duży i dobrze wykorzystany ogród. Monitorowane wejście, bramka na domofon. Jedzenie smaczne i można dokładki. Syn szybko zaadoptował się w nowym miejscu i użytkuje już przedszkole parę lat. Trudno w tych czasach o dobrych i stałych pracowników z nienaruszoną opinią o bezpieczeństwie i dyscyplinie w opiece. Polecam to miejsce. A te komentarze, że dyrektor wie o rodzicach czy jest wymagająca - to chyba dobrze mieć rękę na pulsie tym bardziej, że na świecie mnóstwo złego się dzieje.

Czytam te komentarze i nie wierzę jak można tak oczerniać, pisać same kłamstwa! W przedszkolu jest bardzo dużo, smacznego jedzenia! Porcje ogromne, maluszki nie dają rady wszystkiego zjeść! Dzieci mają wspaniałą opiekę, na pewno są bardzo bezpieczne w tym miejscu. Przypominam, że do pracy przychodzi się pracować, a nie szukać problemów, których tak naprawdę nie ma. Pani Dyrektor stara się, aby w przedszkolu było miło, bezpiecznie, czysto. Rozmawiajmy, jeżeli coś nam nie pasuje, bo gadanie bzdur jest okropne. Niczego tutaj nie brakuje. Pamiętajcie, plotka może zniszczyć drugiego człowieka. Bardzo krzywdzące są te opinie.

rodzic kolorowych Nowy wpis
Klient

Witam ,nasza córeczka w weekendy też chętnie poszła by do swojego przedszkola. Lubi swoje Panie, dużo opowiada z przejęciem i radoscią. Chodzi już 3 lata i ma swoją ukochaną Panią. My też cieszymy się że dziecko nasze ma miejsce w kolorowych nutkach. Zdecydowanie polecam!!!

Rodzic kolorowych 2 Nowy wpis
@rodzic kolorowych

Biedne dziecko niemajace w okolicy domu piaskownicy skoro tak chętnie chce chodzić do przedszkola.

Kolorowo mi Nowy wpis
Klient

Szanowni Państwo jako rodzic byłego wychowanka tego przedszkola obserwujący rzetelnie i wnikliwie forum ponieważ uważam, że to przedszkole nie powinno istnieć zauważyłem następującą rzecz. Właśnie chciałem zobaczyć co się dzieje w przedszkolu, szukałem FB (nie znalazłem) oraz strony internetowej (znalazłem, ale kompletnie nic nie ma). Za to wyskoczyło mi przedszkole o tej samej nazwie KOLOROWE NUTKI ale w Sanoku. Proszę dla porównania obejrzeć sobie co dzieci robią w przedszkolu i jak to powinno wyglądać. Dla ułatwienia wrzucam link (usunięte przez administratora)

Koloroooowo miiii Nowy wpis
@Kolorowo mi

W pełni się zgadzam z opinią. Szczere mówiąc wybierając rok temu przedszkole nie brałam pod uwagę czy ono jest muzyczne, artystyczne, sportowe czy inne. Ale uważam, że jeśli jest to przedszkole muzyczne to powinno to inaczej wyglądać. Co prawda byl okres gdzie były fantastyczne przedstawienia, występy nagrywane oczywiście że względów pandemii. O ile się nie mylę w tym roku nie było żadnego przedstawienia, przynajmniej żadnego filmu nie dostałam. Do niedawna była osobą realizująca się w tym i odpowiedzialna za artystyczny aspekt przedszkola. Ale w tej chwili jej chyba nie ma. Nie mnie jako matce to oceniać ale pani dyrektor powinna dbać o takie osoby i nie zwalniać z pracy. Oczywiście o tym przedszkolu można by opowiadać mnóstwo ale to nie czas i miejsce na takie rozpisywanie się.

Dorota
Klient

Śmiało polecam Przedszkole Kolorowe Nutki. Mój synek uczęszcza do tego Przedszkola i przychodzi zadowolony, opowiada o pracach plastycznych które robił, śpiewa piosenki i mówi wierszyki. Widać, że Panie się starają, uśmiechają się i pomagają. Dzieci mają zajęcia dodatkowe, które są ciekawe i rozwijające. Muzyka rozbrzmiewa od rana

Arleta

Witam serdecznie czytam te wszystkie komentarze i nie wierzę. Pracowałam w przedszkolu.musialam odejść z przyczyn zdrowotnych. Z czystym sumieniem polecam nasze przedszkole. Opieka wspaniała, bezpieczeństwo. dużo zajęć. Nigdy w tym przedszkolu nie czułam się źle. Albo wykorzystywana w jakiś sposób. Dobry kontakt z panią dyrektor mam do dzisiaj. Posiłki duże smaczne. Bardzo polecam przedszkole!!!!

Wielka ściema
@Arleta

Witam serdecznie czytam ten komentarz i nie wierzę!!!! Z czystym sumieniem nie polecam tego (naszego) przedszkola! Opieka wspaniałe, bezpieczeństwo??? Brakuje nauczycieli bo nie chcą pracować w tym miejscu. A Ty twierdzisz, że bezpiecznie?? Dużo zajęć??? Jakich pytam?? Na dworzu?? W piaskownicy?? Bo praktycznie nic innego się nie dzieje! Nigdy w tym przedszkolu nie czułam się dobrze powinno być! Albo wykorzystywana w jakiś sposób? Przecież na każdym kroku trzeba wykonywać zachcianki pani dyrektor! Dobry kontakt z panią dyrektor? Fantazja Cię poniosła!

logo firmy Customer Service Representative with German (m/f/d)
TELUS International Europe
(519 opinii)
logo firmy Magazynier
MALTEX
(108 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kucharz kuchni włoskiej/cuoco italiano
Roberto Bussani Pizza i Gitara
(2 opinie)
logo firmy Pracownik Ochrony MWiK Bydgoszcz
Bydgoszcz
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4161 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jak długo czekaliście na odzew z Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt? Oddzwaniają zawsze?

Abc
@Pytanie

Zastanów się po co chcesz aby oddzwonili? Bardzo wysoki przemiał pracowników. Z taka wspaniała dyrektor i jej szalonymi pomysłami ludzie wytrzymują kilka dni, maksymalnie kilka tygodni. Lepiej szukaj innej pracy. Na tą placówkę szkoda czasu!!! Jeśli chcesz podam Ci kilka nawet kilkadziesiąt przypadków ludzi którzy w samym 2021 roku pracowali po kilka dni w tym miejscu.

Rodzic
Klient

Jako rodzic dziecka uczęszczającego do tego przedszkola, czuje się oszukany przez Panią Dyrektor i nauczycieli. Na zebraniu z rodzicami dnia 2.09 zostałem zapewniany na jakim to wysokim poziomie w tym przedszkolu jest prowadzona szeroko rozumianą muzyka. Dzieci miały grać na flażoletach, ukulele, pianinie, logorytmika chor i wiele wiele innych rzeczy. Zostałem zapewniony, że nauczyciel posiada jakieś specjalne certyfikaty, jest wspaniały.W praktyce wygląda to tak że po miesiącu jest już trzeci!!! nauczyciel. A z wyżej wymienionych obietnic praktycznie nie jest realizowana ani jedna pomimo ciągłego upominania się przez aplikację i ustnie. Drodzy rodzice nie dajcie się zwieść obietnicom pani dyrektor i innych pracowników.

Mama
@Rodzic

Twoje i moje dziecko chyba chodzą do różnych przedszkoli. Ja jestem bardzo zadowolona. Mój syn na flażolecie po miesiącu potrafi już zagrać proste melodie. Przedszkole tak jak nazwa wskazuje dba o rozwój muzyczny dzieci. Z całego serca polecam!

były rodzic
@Mama

I kolejna opinia pisana w odpowiedzi na prawdę jaką rodzice i byli pracownicy opisują na forum. Z opowiadań innych rodziców oraz pracowników słyszałam o tym jak pracownicy są nakłaniani do pisania pozytywnych opinii na temat przedszkola przez dyrektor. To potwierdzone informacje. Proszę nie wciskać kitu innym rodzicom oraz pracownikom. Na portalu gowork.pl rozpętała się zagorzała dyskusja na temat tego co się dzieje w zakresie kadry, jakie są warunki etc. Proszę aby każdy przekonał się samodzielnie, JA osobiście również odradzam zarówno rodzicom jak i nauczycielom, jednak proszę o to aby nie przebijać się w zakresie rozpisywania się na temat działalności tego miejsca ponieważ to i tak niczego nie wniesie. Ludzie jeżeli macie problem to idźcie z tym do prasy albo telewizji. Widać, że coś jest nie tak z tym miejscem ponieważ dyskusja na temat Przedszkola jest prowadzona tutaj jak i na innych forach tematycznych.

Robert

Dzień dobry, Jako rodzic którego dziecko uczęszczało do przedszkola muszę zwrócić uwagę na kilka zasadniczych kwestii. Negatywne opinie pisane są w pełni zgodne z prawdą. Zasada jest jedna: na każdą negatywną opinię pojawiają się skrajnie pozytywne co celowo ma podważać wiarygodność patologii jaka ma miejsce w tym miejscu. Należy powiedzieć, że atmosfera opiera się na kłamstwie, zastraszaniu i robieniu wielu rzeczy na pokaz. Słowo patologia oddaje całokształt relacji pomiedzy kadrą pracowniczą (dyrektor i jej córka) a pracownikami podrzędnymi. Moja kuzynka pracowała w tym miejscu i po kilku miesiącach musiała udać się na terapię psychologiczną. Kadra nie jest stała, a jedynie osoby, podatne na zachowania dyrektor zostają za dodatkową premią uznaniową, która ma być rekompensatą za przymykanie oczu na nielogiczne zachowania dyrektor. Posiłki za które płacą rodzice, są dzielone pomiędzy dzieci a dyrektor, która regularnie zabiera cześć z nich po wyjściu z pracy. W internecie znaleźć można wyniki kontroli, która wykazała oszustwa kadry zarządzającej polegające na pobieraniu dotacji z urzędu miasta - doskonały przykład miejsca, w którym kształci się nasze dzieci. Sam byłem świadkiem awantury, jaką urządziła dyrektor pewnej mamie - w domyśle matki jednej z dzieci. Z obserwacji zauważyłem, że była to osoba, której status materialny był nie najlepszy. Dyrektor krzyczała na nią przy otwartych drzwiach gabinetu, zarzucając niekatolicką postawę i opętanie przez siły nieczyste. Dramat!!!! Synek opowiadał o tym jak dyrektor faworyzuje własną wnuczkę, która uczęszcza do tego przedszkola. Dziecko terroryzuje inne w grupie, podczas zabaw wywyższa się, narzuca innym dzieciom własne zdanie i zabawy. Wychowawcy i opiekunowie nadskakują dzieciom rodziców o wyższym statusie materialnym, te z rodzin uboższych traktują gorzej, na wyraźny przykaz dyrektor. Bardzo interesującą kwestią jest ultrakatolickie usposobienie placówki. Dzieci są uczone w ortodoksyjnym przekonaniu wiary, a na stronie przedszkola oraz w statucie brakuje informacji o katolickim charakterze placówki. Jako rodzic 2 ki dzieci szczerze odradzam posłanie tam dziecka. Placówka jakim jest przedszkole powinna być instytucją nieskazitelną. Powyższe wpisy oraz powtarzające się opinie, rodziców i pracowników jasno potwierdzają ze tak nie jest. Dla wszystkich, którzy myślą o podjęciu pracy w tym miejscu, uczcie się na błędach innych osób i omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Również dla każdego rodzica, jeżeli zależy Wam na własnych pociachach nie posyłajcie dzieci do przedszkola Kolorowe Nutki.

Łukasz
@Robert

Zgadzam się z każdym napisanym przez Pana słowem, Pani dyrektor jest niezrównoważona psychicznie i nie powinna mieć żadnego kontaktu z dziećmi, nie potrafi pracować z osobami dorosłymi a tym bardziej z dziećmi. Uważa się za niewiadomo jaką chrześcijankę a tak na prawdę jest chora psychicznie, traktuje wszytkich z góry i bez żadnego poszanowania.

Skandal
@Robert

Zgadzam się w 200%. Nic dodać nic ująć. Jedynie uciekać z tego chorego miejsca. Dodam, żw jestem rodzicem, bo wcześniej pod moim komentarzem ktoś wziął mnie niesłusznie za pracownika. Po zmianie przedszkola moje dziecko wreszcie odzyskało dzieciństwo i wraca na normalne tory życia bez podziwiania kuriozalnych obrazów faworyzowania wnuczki dyrektorki, strachu i prusko-patokatolickich metod wychowawczych szanownej dyrektor i jej poddanych!!

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Bzdury

Ludzie weźcie się do pracy, a nie zajmujecie się bzdurami, plotkami które wyssane z palca krzywdzą innych. Jestem oburzona, wkurzona. Takim zachowaniem. Macie naprawdę chyba za dużo wolnego czasu , żeby pisać, mówić takie kłamstwa. W głowie mi się nie mieści, skąd Wy to bierzecie wyobraźnia widzę działa. Pamiętajcie internet was nie chroni:)

@Bzdury

W pełni zgadzam się. A moje , lubią to przedszkole. Polecam

Tur2
@Tur

Widzę, że TUR się uparł jakie fantastyczne to miejsce. Nie wierzcie w to. To miejsce jest tragiczne.

Beata
 Problem

Praca w przedszkolu niestety zaliczana przeze mnie jako koszmar. Pracowałam tam przez 3 lata. Również byłam świadkiem mobbingu i przemocy że strony dyrektor w stosunku do pracowników. Chwilę przed kontrolami telefony, że za godzinę ktoś z sanepidu odwiedzi. Wielu pracowników po kontakcie i pracy w przedszkolu kontaktowało się z psychologiem w wyniku doznanej traumy. Atmosfera nienawiści i przemocy często, chociaż skrzętnie ukrywana. Uporczywe poniżanie, zastraszanie na porządku dziennym. Atmosfera bardzo negatywna, niestety przelewana również na dzieci. Jedzenie ok, jednak porcje faktycznie niewystarczające dla dzieci. Sprawą powinna zająć się prokuratura, jednak każdy kto mógłby coś na ten temat powiedzieć boi się zemsty ze strony dyrektor

@Beata

Pracuję w przedszkolu i bardzo sobie chwalę atmosferę tam panującą. Jak czytam taki komentarz, to zastanawiam się czy to na pewno o tym przedszkolu?! Może komuś się pomyliło...?I znowu kwestia obiadów dla dzieci...Porcje są jak najbardziej wystarczające, a nawet często za duże. Widzę ile codziennie jedzenia jest zmarnowanego na talerzach dzieci, którego nie są w stanie zjeść wszystkiego.

@Pracownik

Pani Beato,miła i sympatyczna placówka i wielu tak uważa. Trudno się z tym nie zgodzić. Polecamy to cudowne miejsce

Tur2
@Tur

Miła i sympatyczna placówka??? Szczególnie pani dyrektor. Najmilsza i najsympatyczniejszą osoba w całym przedszkolu! Polecam! Wzór do naśladowania!

@Pracownik

Obraz przedszkola taki bardzo realny.W pełni się zgadzam,że super miejsce dla dzieci. Polecam.

Była

Masz sporo racji ale i też nie do końca. Kasa myślę że jedna z lepszych w tym zawodzie. Nikt nie patrzy na siebie wilkiem. Współpraca między pracownikami układa się naprawdę dobrze. Minusem są pomysły i zachowanie pewnej JEDNEJ osoby. L

Mama
Klient

Dziecko przychodzi z przedszkola teraz bardzo wesołe, martwiliśmy się z mężem wcześniej czemu był smutny i nie bardzo chciał tam chodzić. Teraz jakby się zmieniło. Nie mówi już że jest głodne. Pani pomaga w jedzeniu w ubieraniu się i jest bardzo śmieszna i wesoła. Może kadra zmieniła się na lepsze. Dziękujemy.

@Mama

Cześć,moje też zadowolone i radosne.Jest super i polecam.

Adam
@Mama

Chyba była.pracownica bo wszystkie wesole osoby odchodzą. Zostały smutne twarze.

O.

Pracowałam w przedszkolu trzy miesiące. Odeszłam bo znalazłam pracę bliższą moich zainteresowań i wykształceniu. Gdyby nie to, to pewnie zostałabym w Nutkach dłużej. Uważam że niektóre z poniższych negatywnych opinii są bardzo przesadzone. Owszem, Pani Dyrektor bardzo wymagająca i często w sposób stanowczy i dość szorstki przekazuje polecenia i uwagi nauczycielom. W moim przypadku były to jednak zawsze rozmowy konkretne, kulturalne i z zachowaniem szacunku do pracownika. Nigdy nie doświadczyłam szykanowania, wyśmiewania, zastraszania a tym bardziej mobbingu. Przedszkole bardzo przyjazne dzieciom, duży nacisk kładziony jest na naukę języków obcych, angielskiego i francuskiego. Dzieci mają ciekawe zajęcia muzyczne, częste teatrzyki w języku angielskim, zajęcia kulinarne. Może trochę zbyt mało gier i zabawek logicznych dla dzieci oraz pomocy naukowych do zajęć grupowych, przez co czasem nauczyciel musi sam przygotowywać. Kadra bardzo sympatyczna, dziewczyny bardzo kompetentne i chętne do pomocy. Przedszkole czyste i zadbane.

@O.

Starania całej kadry są dostrzegalne i dla nas rodziców. Zadbane i z sercem prowadzone przedszkole .Polecam i waszym dzieciom .

Niedawny klient
Klient

Jestem mamą na szczęście byłego już wychowanka tej instytucji. Opinia chciałam się podzielić wcześniej ale bałam się, że odbije się to na moim dziecku. Ta instytucja (przechowalnia dzieci), bo trudno to nazwać przedszkolem ma niewiele do zaoferowania. Dzieci praktycznie cały dzień spędzają na dworze. Panie zmieniają się jak rękawiczki (w ostatnim roku edukacji wychowawczyń było ok. 5, sama się pogubiłam kto jest wychowawca). Kontakt z wychowawcą tragiczny, chcąc uzyskać informacje o dziecku trzeba zadzwonić do pani dyrektor a nie do wychowawczyni, która powinna wiedzieć najwięcej poniewaz to ona najwięcej czasu spędza z dzieckiem. Pani dyrektor ma swój świat. Wszystko jest dobrze póki nie sprzeciwiamy się jej zdaniu. Jest arogancka, opryskliwa, nie kulturalna, pokazuje swoją wyższość, nie dba o klienta a wręcz traktuje go jak poddanego. O przedszkolu można pisać wiele ale szkoda nerwow i wspomnień. Jedynym plusem przedszkola jest odległość od mojego domu. Na szczęście dziecko jest już szczęśliwe w szkole. Cieszę się że nie mam już kontaktu z tym przedszkolem. Największemu wrogowi bym go nie poleciła.

Kolorowo
Klient

Kadra to zgrany kreatywny zespół. Dyrekcja dba całym sercem o przedszkole. Kadra sprzątająca ma środki czystości i działa zawsze. Nauczyciele się rozwijają są stali od lat. Moja 2 dzieci bardzo lubi panie i przedszkole. Dzieci mają dobre wyżywienie. Są dokładki. W aktualnej sytuacji nie ma mowy że poniższe opinie to prawda. Nie wierzę że tak było bo klientów jest dużo przedszkole ma 4 grupy pełna liczebność. Dyrekcja jest komunikatywna i widać że to pasja. Ludzie tam są zapracowani i efekt jest piękny. Przedszkole to duża konkurencja dla innych pewnie stąd zazdrosne opinie. Wszytko się zmienia rozwija i naprawdę tam jest fajna atmosfera. Czekamy też na powrót pan z macierzyńskiego. Pozdrawiamy grupy przedszkolne

@Kolorowo

Od samego wejścia widać , że kolorowo,miło witajaca pani, a i dzieciaki radosne.Przedszkole widac,że tworzą ludzie z pasją. Polecam.

Opinia

@Opinia

Opinia jak wiele innych pisana niezgodnie ze stanem faktycznym. Wszystko robione na pokaz.

Pracownica
@Były pracownik

Zapewniam że stan jest faktyczny, realny i niestety droga Pani boli odejście i nie możesz się pogodzić ze dajemy sobie radę chyba. Jest fajnie i będzie bo szanujemy to co mamy. Pracujemy i naprawdę widać efekty czystości edukacji i zadbania. Zniesławiaj sobie swoje imię bo to świadczy o tobie. Kto tu pracuje i jest klientem wie że jest spoko

@Były pracownik

A skąd były pracownik może wiedzieć jaki jest stan faktyczny?! Może faktycznie ktoś żałuje, że już tutaj nie pracuje;) Wkładamy dużo pracy w funkcjonowanie tego przedszkola i za takie "mądre opinie" osób z konkurencyjnych przedszkoli serdecznie dziękujemy;)!

@Opinia

I tak też widzimy jako rodzice,Nasze dzieciaki chętnie opowiadają o swoim przedszkolu o swoich paniach,które uwielbiają. Polecam,dobre miejsce i dla waszych dzieci.

@Pracownica

Pewnie,że widać wasze starania, gołym okiem. Polecam ,świetne miejsce dla dzieciaków.

@Pracownik

Zgadzam się również z tą opinią . Ludzie pracują widac z dużą pasją w przedszkolu Kolorowe Nutki. Również POLECAM.

Ile jest zmian w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Słońce
Klient

Najgorsze przedszkole jakie może być dzieci traktuje się na lepszych i gorszych.Oczywiscie dzieci gorsze są traktowane jak najgorszy sort wieczne pretensje wychowawcy albo pani dyrektor z którą jest masakryczny kontakt .Pani dyrektor ma swój świat.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt odbywa się również w języku angielskim?

O.
@Pytanie

Ja miałam rozmowę w lutym, w języku polskim

Renata
@O.

Hej, mogę się wtrącić w Waszą konwersację? Jestem ciekawa jak wygląda rekrutacja w Kolorowych Nutkach, a skoro wspomniałaś, że miałaś rozmowę to może napiszesz mi coś na ten temat? :) Jak ona wyglądała? Po jakim czasie dowiedziałaś się o przyjęciu do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt - Bydgoszcz

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ignacego Paderewskiego 2
    85-075 Bydgoszcz
  • NIP: 5541013301 REGON: 090540210

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt