Opinie o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

O, super info, ale chętnie dowiem się więcej, dlaczego nie polecacie. Można prosić o detale, szczególnie, że interesuje mnie praca jako logopeda czy ktoś, kto animuje zabawy. Ile taka osoba może zarobić? Zatrudniają na UoP, czy inną umowę oferują?

Czyli w przedszkolu zmiany na plus, a Pani dyrektor wie co robi. A od strony pracowniczej oprócz katedry nauczycieli? Znalazłam ofertę dla pomocy w kuchni ale jest to tylko krótkie ogłoszenie. Jako taka pomoc ile średnio miesięcznie można zarobić, najniższa krajowa czy więcej? W jakich godzinach praca?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam . Zadań do wykonania jest bardzo dużo na tym stanowisku. Trzeba ogarnać sprzatanie , wydawanie posiłków, zmycie naczyń przed wlożeniem do zmywarki. Przygotowanie śniadań jak i deserku, ogród , Brak konkretnego wdrążenia do pracy. Praca w ,,biegu ,, bez jakiej kolwiek przerwy . Wszystko z zegarkiem w ręku.

Czy za te dodatkowe czynności jest chociaż dodatkowo płacone? Nie ma tu zatrudnionych Pań typowo do pomocy i do ogarniania tych czynności związanych z posiłkami? A praca na śniadanie lub obiad, wtedy kiedy jedzą dzieci?

Jak długo trwa proces awansu w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Xxx

Dużo zmian w ostatnim czasie. Według mnie wszystkie negatywne opinie o przedszkolu są nieaktualne. Nowa Pani Dyrektor odświeżyła tą placówkę, nauczycielki wydają się szczęśliwsze i bardziej chętne do pracy niż za czasów poprzedniczki. Myśle, że teraz będzie już tylko lepiej.

Nauczyciel

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze,zgodnej z moimi oczekiwaniami. Wygląda jak standardowa tylko z tą różnicą,że tu widać,że dobór pracownika jest wybierany na podstawie umiejętności i doświadczenia. Co świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu w prowadzenie placówki.

Jakie skończyła pani studia? Jakie ma pani zainteresowania? Jakie posiada pani doświadczenie? Czego oczekuje pani od pracy?

Bogusia

A ja właśnie szukam nowej pracy, bo się przeprowadzałam i dlatego tu weszłam, bo znalazłam od nich ofertę w necie na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. Pomimo tych komentarzy tutaj to i tak zadam pytanie od siebie, ponieważ napisali, że oferuję 25 godzin pracy w tygodniu. Dla mnie to trochę za mało, ale czy jest tu szansa na zwiększenie tej liczby np. po okresie próbnym? Czy jednak jak tyle proponują, to nie mają możliwości na wymiar godzinowy bliższy pełnego etatu?

Magda

Wracam po latach zobaczyć czy coś się zmieniło i patrząc na te wszystkie opinie nie wiem co myśleć. Obstawiam jednak, że nie za wiele. Ktoś zapytał pod moim komentarzem po co dodawałam swoją opinię z czasów, gdy tam pracowałam. W jakim celu? Żeby ostrzec innych, podzielić się moimi wrażeniami i moim smutkiem związanym z tym, że musiałam opuścić moja ukochaną wtedy grupę dzieci. Uwierzcie, że płakałam po nocach jeszcze długo, a nie miałam nawet szansy się z nimi pożegnać, bo w momencie złożenia wypowiedzenia zostałam zmuszona do opuszczenia terenu przedszkola. Nie mogłam jednak zostać i pozwolić na takie traktowanie mnie. Po latach podchodzę do sprawy z dystansem, ale nigdy nie zapomnę tego stresu codziennego i widoku płaczących pracowników na korytarzu. Oczywiście są też rzeczy, których mi brakuje. Uwielbiałam ogród przedszkolny, który tam był. Cudowny. Lubiłam nasze częste wyjścia do parku, do Filharmonii, festyny z rodzicami. Bywały dni, że atmosfera była super. Ale nie zdarzało się to często. Teraz wiem na sto procent, że w takiej atmosferze nie da się pracować i utrzymać przy dobrym zdrowiu psychicznym. Wiem, że po moim odejściu nadal była duża rotacja pracowników, co powinno zawsze zastanowić. Nie wiem jednak czy coś się zmieniło od tamtych czasów. Oby.

@Magda

A masz jeszcze kontakt z pracującymi z Tobą osobami? Jaki był powód tego płaczu współpracownika, o którym pisałaś, którego byłaś świadkiem? I czy znane są Ci powody rotacji, również po Twoim odejściu? Poza tym, chciałabym wiedzieć, jak teraz traktuje się pracowników?

S

Jest nowa dyrekcja - jest sporo zmian na plus.

K.R

Nieprawdą jest zła opinia o angliście. Dużo robi, dobrze uczy a mogę napisać bo uczy nie pierwsze moje dziecko. Może i unosi głos - ale kto by tego nie robił będąc samemu na grupie. Chyba w każdej grupie powinien być polski nauczyciel i jakąś pomoc na dwie sale. Trochę za dużo kadry z Ukrainy a anglista mówi coraz więcej po polsku - gdzie idea z przed lat te 4 polskie panie i tylko anglista od angielskiego. Dwie nauczycielki polskie to za mało. Nie liczę pani od terapii bo moje dziecko za nią nie przepada. Owszem dużo jest atrakcji i dbanie o czystość jedzenie. Nie ma wypadków. Ale moim zdaniem widząc zmęczona nauczycielkę polskiego i angielskiego przez brak kadry czy pomocy to zaraz też będą szukać lepszych warunków do pracy. Ile można dać z siebie 200.procent każdego dnia ? Warte zastanowienia.... Mój syn mówi mi kto z nim jest cały.dzien a i widać po zdjęciach kto wogole robi zajęcia ciekawe. Dyrektor jest konkretna i kontaktowa. Panie od sprzątania nie wypowiem się bo nie widuje. Pozdrawiam K.R.

Bogusia
@K.R

A z jakich powodów głównie unosi głos, żeby go wszyscy słyszeli? Dyrektor wymaga codziennie takiego zaangażowania czy jest to ze względu na obowiązki?

Xyz

Bardzo dziwna P. Dyrektor ( chociaż może i to za mało powiedziane). Ludzi ma za nic. Stworzyła sobie swój własny (usunięte przez administratora) a resztą ma tańczyć jak ona zagra. Szkoda, że przy tym nie szanuje ludzi. Budynek wygląda jakby miał się rozpaść, wszędzie smród starością. Kadra również z pozoru tylko miła, zwłaszcza anglistka wiecznie krzycząca na dzieci i obgadująca resztę ludzi. Wszystko pięknie opisane w internecie, w rezultacie nawet muzyka na którą to ponoć jest kładziony " TAK OGROMNY NACISK"wygląda tylko i wyłącznie w ten sposób że dzieciom jest puszczana dana piosenka i " róbta co chceta". Nie ma do się dzisiaj skoro tam na co dzień odbywa się (usunięte przez administratora). Strony brak na Facebooku? Bo było za dużo negatywnych opinii, ot cała tajemnica :) Omijać placówkę szerokim łukiem, mówię to jako rodzic, ale tyczy to się również osób szukających pracy.

Kb

Od początku mam dobre doświadczenie. Synek miał 2,5 roku gdy został przyjęty. Nie udało się do żłobka. Przyszedł z pieluchą, opieka byla cudowna. Owszem kilka Pan się zmienili, ale są różne sytuacje, więc rozumiem, że przez 5 lat coś się zmienia. Były chwilę trudne, ale były też rozmowy i udawało się znaleźć rozwiązanie. Co do wychowawców. Różni ludzie, różne style pracy i podejście do dzieci. Większość na piatkę z plusem. Ogromne zaangażowanie Pani wychowawczyni, wręcz kosmiczne!!! Bardzo dobre posiłki. Ja gotuję dobrze, A wciąż słyszę, że w przedszku było lepsze. Piękny budynek, cudowny ogród, mnóstwo różnych zajęć więc stymulacja dzieci wszechstronna. Zawsze można chcieć więcej, ale czy to zawsze znaczy lepiej? Jestem wdzięczna Kolorowym Nutką za przeprowadzenie mojego Dziecka z wczesnego dzieciństwa prosto do pierwszej klasy. Myślę, że będzie nam bardzo brakowało przedszkola. Pozostaną piękne wspomnienia i setki zdjęć, kilka cennych przyjaźni. KB

Ruda

Jedna osoba ostatnio mówiła tutaj, że oni ciągle szukają do pracy kogoś. Naprawdę? Bo ja przeglądałam oferty pracy i ostatnia to była z 2017 na nauczyciela wychowania przedszkolnego. To gdzie są te aktualne, o ile są faktycznie? I czy dali jakieś podwyżki zarobków, bo wtedy podali od 2000 złotych?

Xxl
@Ruda

Ostatnio była w czerwcu na Olx ,praca za rogiem,na pomoc kuchenna /woźna.

Agnieszka

Bardzo, bardzo specyficzne miejsce. Arogancka dyrektorka i zwłaszcza dwie nauczycielki. Zarówno rodzicom jak i nauczycielom ( ciągle szukają ludzi do pracy, od razu widać, że jest źle) NIE POLECAM.

Xxl-Rozmowa o pracę

Potwierdzę Pani Dyrektor jakąś chaotyczna 5 minut przed spotkaniem ,spotkanie odwołuje ,bo ona musi gdzieś pojechać i mam se poczekać 2h ,po 1h i 15 minutach dzwoni że mam NATYCHMIAST być po czym na nią jeszcze czekam 30 minut .To nie jest poważne podejście jeżeli chodzi o podjęcie pracy !!!Tylko lekceważący stosunek do ludzi .Nadmienie że nawet odpowiedzi czy tak czy nie nie dostałam od miesiąca .Jak zadzwoniłam to pani powiedziała i to jest śmieszne :mam otwarte akurat teraz okienko z bankiem ,jak będziemy zainteresowani to zadzwonimy .Pomimo że przez tel mówiłam że cały etat mnie interesuje to ona mi proponuje pół etatu .Strata czasu i pieniędzy na rozmowę która była mało konstruktywna pt .Bo my tu mamy ogród wie pani i co z tego?Rozmowa o pracę właśnie się w niej odbyła

Nadia
@Xxl-Rozmowa o pracę

Na jakie dokładnie stanowisko była rozmowa o pracę? Długo się czeka na sam pierwszy kontakt po wysłaniu CV? Skąd to pół etatu powiedzieli? Nie ma możliwości pracy na cały etat ?

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt jako Sprzedawca. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Izka

Nie widzę nigdzie informacji o żadnej rekrutacji. Czy w przedszkolu jest ciągle ten sam skład grona nauczycieli czy po prostu te rekrutacje są jakoś wewnętrznie przeprowadzane?

Iwona

Przedszkole Kolorowe Nutki u Babci Ani. Zacznę od początku. Szukając przedszkola dla naszego jedynego synka odwiedziłam kilka placówek w Bydgoszczy. Tylko w Kolorowych Nutkach poczułam dobrą energię. Zależało mi aby dzieci uczyły się w niedużych grupach. Aby przedszkole dysponowało ogrodem. Tutaj dzieci maja do swojej dyspozycji ogród z mnóstwem drzew, z wioską indiańską, piaskownicą zacienioną ogromnym dębem. O każdej porze roku ten cudowny ogród im towarzyszy. Latem cień drzew koi od upałów, wiosną dzieci sadzą kwiaty i warzywa, jesienią zbierają liście a zimą jeśli jest pogoda bawią się w śniegu. Przedszkole sąsiaduje dodatkowo z parkiem, który często odwiedzają. Każdy rodzic zapyta o kadrę pedagogiczna i dyrekcję. Bardzo życzliwi ludzie, przychylni, pomocni. Pani dyrektor rzeczowa, konkretna, słuchająca głosu rodzica. Jeśli pojawiają się jakieś kłopoty to Panie naprawdę pomagają w problemie. Trzeba się po prostu konsultować nie blokować. Kadra pedagogiczna naprawdę wspaniała. Nasza Pani Iwonka ma tyle pomysłów że niekiedy zastanawiam się skąd ona je bierze, przygotowuje dzieci nie tyle do szkoły co do życia. Dzieci maja zajęcia kulinarne tzw. „Francuski od kuchni”. Syn bardzo to lubi bo od małego gotujemy razem. Zajęcia z Panem Plastykiem też ciekawe. Prace inne niż te na co dzień z Paniami. Np. lepienie w glinie itp. Przedszkole sąsiaduje z Filharmonia Pomorską i dzieci raz w miesiącu chodzą na ciekawe dostosowane do ich wieku koncerty, przedstawienia. Syn miał kłopot z wymową litery „R”. Przedszkole ma Panią logopedę która rozwiązała nasz kłopot. Indywidualne, dodatkowo płatne spotkania odbywały się raz w tygodniu i „R” się pojawiło. Nie musieliśmy nigdzie jeździć. Syn jest w grupie” Happy Bells” z rozszerzonym językiem angielskim. Widzimy postępy i na tym polu. Syn jest alergikiem. Jeśli chodzi o posiłki to żaden problem. Catering obiadowy bierze alergie dzieci pod uwagę i dostarcza posiłek zamienny. Jedyny kłopot jaki był w przeszłości polegał na komunikacji. Chodzi o to, że placówka nie korzystała z aplikacji przedszkolnej. Obecnie tego problemu nie ma . Przedszkole zdecydowało się na aplikacje LiveKid dzięki której codzienne widzimy zdjęcia naszych pociech, co robiły podczas dnia. Widoczne jest tez menu tygodniowe. Pojawiaja się komunikaty dla rodziców, plany na miesiąc i na bieżąco cotygodniowe. To uporządkowało komunikacje między rodzicem a wychowawcą czy dyrekcją. W tym roku opuszczamy placówkę. Przed nami pierwsza klasa. Gdyby jednak czas mógł się zatrzymać to wiem, że moje dziecko w tym miejscu jest szczęśliwe. Chodzi do przedszkola z uśmiechem i wraca radosne. Z ręką na sercu polecam Państwu to miejsce. Wdzięczna mama Kacperka Kowalskiego ☺

Ola
@Iwona

Czy ktoś potrafi podać czesne za przedszkole zapowiada się bardzo dobrze jednak brak informacji.

Izabela

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Przedszkola Kolorowe Nutki w Bydgoszczy. Nauczyciele są bardzo zaangażowani, kreatywni i opiekuńczy, co sprawia, że dzieci chętnie uczą się nowych rzeczy i bawią się w grupie. Mają one dostęp do różnorodnych zajęć, takich jak muzyka, plastyka czy język angielski, co pozwala na wszechstronny rozwój. Serdecznie polecamy

Polecam

Przedszkola posiada stary skład od dawna - bardzo dobra anglistka z bogatym wachlarzem pomocy dydaktycznych oraz kreatywna i dużo atrakcji organizująca nauczycielka zerówki. Do składu dołączyły Panie z Ukrainy - sympatyczna anglistka robiąca fajna gimnastykę oraz pogodna i widać uzdolniona plastycznie druga Pani co jest z anglistka w grupie córki. Cieszy mnie to że jest tu porządek organizacyjny i bazuje na możliwościach i potencjale nauczycieli. Przyszły rok to zerówka a dzięki nauczycielce która na nich czeka wiem że córka podoła. Plusem jest ogród - dzieciaki uwielbiają podchody. Młodsze dziecko również tutaj zapisze bo jestem zadowolona. Jedyny minus to zamknięte w soboty- tak dziecko lubi przedszkole

@Polecam

Witam, a czy taki nauczyciel ma szanse na rozwój czy nawet awans w placówce? Czy jak ktoś nie lubi stać w miejscu to raczej powinien sobie wybrać inne przedszkole? Ciekawi mnie, jakie są opcje. Czy jest jakaś hierarchia nauczycieli, jeśli chodzi o stanowiska? Np. starszy, młodszy stażem?

Maja

Jeszcze takie pytanie w sprawie pracy sprzedawcy z ogłoszenia dla tych, którzy się uczą. Czy godziny pracy też są takie same, jak dla pracujących bez statusu studenta, oraz czy ten grafik jest wtedy bardziej elastyczny? Żeby móc go ustawić też pod zajęcia i egzaminy.

Kaba

Jestem bardzo zadowolona z pzedszkola Kolorowe Nutki u Babci Ani. Byly trudne momenty, ale wszystko udało się przegadać. Wychowawcy się starają, zajęcia są przeciekawe, jestem pod wrażeniem i aż żałuję, że moje dziecko niedługo opuści przedszkole. Sama będę płakać. Komunikacja bez zarzutu, posiłki też. Dziecko bardzo chwali. I dużo różnych propozycji rozwoju. Gratulacje dla całej Nutkowej ekipy. Oby się nie zmieniali!!!

Maja

W tym ogłoszeniu na sprzedawcę podali, że chętnie przyjmą osoby uczące się. Czy wtedy podana stawka jest większa czy taka sama, jeśli ktoś ma status studenta? Może ktoś będzie wiedział. I czy zdarzają się nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Kandydaci do pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 2
    85-075 Bydgoszcz