Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska

Grudziądz

Opinie o Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska

legin
użytkownik zarejestrowany

No ale nie można się do niego w żaden sposób przyczepić, syn mojej siostry uczęszcza do tego przedszkola i jest bardzo zadowolony, często chwali się co tam ciekawego robią, na pewno przedszkole warte polecenia @mama90, wiele uczą dzieci mimo iż są małe

rodzic

W przedszkolu panie są świetne, jednak właścicielka p. Magda jest tak słodka i tak wchodzi w "tyłek" rodzicom że szok. Tak fałszywej osoby nie widziałem nigdy.

ala
@rodzic 17.06.2015, 21:07

to spójrz w lustro

Kłapouchy
@ala 22.02.2017, 14:10
to spójrz w lustro

A wiesz, że "rodzic| napisał tę opinię 2015-06-17 21:07 ? Gratuluję reakcji! Zdobywasz nagrodę złotego szpadla za wykopalisko archeologiczne! A Puchatek rządzi! Pani Madzia jest de best!

zapracowanamama

Przedszkole Puchatek zasługuje na bardzo dobrą ocenę głównie za sprawą pani dyrektor. Pani Magda jest młodą osobą ale budowala firmę od podstaw i zna się doskonale na rzeczy. Bardzo podoba mi się to, że codziennie jest obecna na zajęciach i pomaga zintegrować nowe dzieci. Przy tym jest bardzo sympatyczna, ale i rzeczowa. W każdej chwili gotowa do rozmowy z rodzicem bez audiencji, które zdarzają się w publicznych przedszkolach.

rodzic

W każdym przedszkolu jest czas na oglądanie bajek. Moja córka chodzi do tego przedszkola i nigdy nie powiem złego słowa ! nie słyszałam też nigdy pretensji. owszem zdarzały się informacje o gorszym zachowaniu dziecka. Ale każdy nauczyciel powinien informować rodzica o takich sytuacjach. Dziecko zrobiło dużo postępów ! Moim zdaniem Panie radzą sobie rewelacyjnie! Co chwilkę mówi nowe wierszyki czy też śpiewa piosenki. Polecam to przedszkole jeżeli stawiacie na rozwój dziecka!

gość
@rodzic 23.07.2014, 15:54

Czasem nie rodzice rezygnują z przedszkola lecz przedszkole żegna się z rodzicami. Dzieciaczki nie są złe...no ale jeśli sami rodzice nie radzą sobie z własnym dzieckiem... to cóż wymagać więcej

ppp

"Przedszkole" Puchatek jest jedną wielką porażka!!!! Panie nie radzace sobie z dziećmi. Codziennie wchodząc do przedszkola dzieciaczki oglądają bajki i tak samo jest gdy się dziecko odbiera. Gdy dziecko troszkę gorzej się zachowuje są wielkie skargi i pretensje. Szefowa przedszkola Pani Magda opowiada innym rodzicom o innych dzieciach jakie to one są nie dobre i złe. Szczerze odradzam i jeśli kochasz swoje dziecko to z całego serca doradzam rozejrzeć się za innym przedszkolem

Zostaw opinię o Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne PUCHATEK Magdalena Demange-Laskowska