Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk

Słupsk

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk

Damian Zakrzewski

Mój synek ma własnie szkonczyl edukacjew tej zerówce. Dyrekcja i Panie nauczyczycielki bardzo mile, kompetentne wysoko wykfalifikowane ponoc jedna z Pań, ktora uczy angielskiego nie tylko jest po kierunku w tej dziedzinie ale także po anglistyce . Zawsze jest czas nie tylko na zabawe i na nauke ale takze na usamodzoielnienie sie dziecka. Dzieci zajmuja pierwsze miejsca w licznych konkursach. Mój synek jak zaczynal edukacje w tym przedszkolu nie potrafił ani sie ubrac ani zawiązać butów zawsze robil jakieś chimery i fochy. A teraz patrzcie jaki samodzielny. Szczegolnie bylem w szoku jak przyszedł do domu i potrafił liczyc do stu. A babci nawet potrafil zaśpiewać piosenke po angielsku zaledwie po kilku miesiacach. Teraz jak juz chodzi do szkoly na lekcjach jest prymusem jesteśmy dumni z naszego malca.

kasia
użytkownik zarejestrowany

Hej, a czy nie szukaja tu teraz osób po pedagogice, bo słyszałam, ze dostac sie trudno - wszystko poobstawiane.

mama M

Jestem szczęśliwa że moje dziecko uczęszcza do tej zerówki. Poziom nauki i kultura jest naprawdę na zaszczytnym poziomie. Dziecko uwielbia tam przebywać i mimo tego że jest leniuszkiem szybko wchłania wiedze .

mama

Super przedszkole. Dzieciaki rozśpiewane, radosne, wybawione. Nauczycielki zainteresowane dziećmi, wykorzystują ciekawe formy zabawy. Dzieci nabywają dużo nowej wiedzy, rozwijają swoje zainteresowania i zdolności. Syn w sobotę pyta, czy pójdzie do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!!

mama

Ja jestem bardzo zadowolona zresztą jak każdy rodzić z którym zamieniłam słowo. Mój syn potrafi liczyć do 100, zna alfabet i zwroty po angielsku , choć jest naprawdę leniwym i rozwydrzonym dzieckiem . Wielki szacunek dla opiekunów i dyrekcji za cierpliwość, uprzejmość i wyrozumiałość. Wszystko odbywa się poprzez zabawę. Jest dużo atrakcji dla dzieci, ogólnopolskich konkursów i spotkań. Przyprowadzając i odbierając syna na buzi każdego dziecka jest uśmiech :) Warunki higieniczne są wzorowe, każde dziecko ma swój podpisany regał na swoje przedmioty typu kubek, pastę do zębów, ręcznik.... POLECAM .

gina

Akademia maluchów to nie jest przedszkole, tylko szkoła!!!Niekompetentna dyrekcja, która kładzie zbyt duży nacisk na zajęcia edukacyjne, zapominając o potrzebie swobodnej zabawy. Dzieci są przemęczone i znudzone ciągłymi zajęciami, które na każdym etapie i w każdej godzinie są kontrolowane. Wszystko dzieje się tam pod dyktando pani dyrektor, która nie kieruje się dobrem dziecka lecz tym, by potrafiło ono czytać i pisać. Nauczyciele muszą ściśle trzymać się scenariuszy, nie dyskutować i pilnować by dzieci były cicho (bo przeszkadza to panu dyrektorowi, który przecież mieszka w tym samym budynku) i za dużo się same nie bawiły. Choć grupy są nieliczne, to nie ma realnie i fizycznie jakiejkolwiek osoby do pomocy, nawet w młodszej grupie (choć jako taka jest zatrudniona). Przestrzeganie warunków higienicznych to absurd, bo dzieci piją z plastikowych jednorazowych kubeczków, które są wielokrotnie myte i znów używane. A mydło w łazienkach nie zabija żadnych bakterii, bo jest zwykłe z reala, powoduje wręcz alergie. O współpracy nauczycieli z rodzicami też można zapomnieć, bo wszystko rozstrzygane jest przez dyrekcję. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko było ciągle zmęczone, a zabawa była dla niego nagrodą, to proponuję właśnie to przedszkole.

SEBABA KAYZER
@gina 16.11.2013, 16:09
Akademia maluchów to nie jest przedszkole, tylko szkoła!!!Niekompetentna dyrekcja, która kładzie zbyt duży nacisk na zajęcia ed...

Odezwala się tzw" matka" rozwydrzonego bachora który pewnie robi w galoty, która na dodatek nie rozróznia szkoły od przedszkola radze sobie sprawdzic w google.pl tam gdzie sa obrazki jezeli wie co to takiego.

Damian Sz
@gina 16.11.2013, 16:09
Akademia maluchów to nie jest przedszkole, tylko szkoła!!!Niekompetentna dyrekcja, która kładzie zbyt duży nacisk na zajęcia ed...

Odezwala sie matka rozwydrzonego bachora ktory robi w galoty.

Zostaw opinię o Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Maluchów" Janusz Wilk