Opinie o Kapitał Michał Śliwiński w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kapitał Michał Śliwiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kapitał Michał Śliwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kapitał Michał Śliwiński w Chełm

mia

Nie polecam pracy tutaj. Brak poszanowania dla człowieka. Usłyszysz masę obelg, a jak nie zrobisz planu to od razu Cię zwolnią. Rządząca tam Moniczka to straszna osoba - karma wraca ! Ciągła rotacja pracowników.

Wiecie może, czy w Kapitał Michał Śliwiński szukają chętnych na staż?

mia

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kapitał Michał Śliwiński?

Ktos Nowy wpis

Banalnych. Ale nie radzę iść na rozmowę, strata czasu. Najgorszy pracodawca. Poczytaj komentarze, same mówią za siebie

Czy urlop w Kapitał Michał Śliwiński jest płatny 100%?

Re: Pytanie Nowy wpis

Tak, urlop jest płatny w 100%.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kapitał Michał Śliwiński? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Getin Włodawa

witam czy ten pracodawca ma również oddział we Włodawie? Dostałam informację, że bardzo często są zmieniani pracownicy w tym banku co jest przyczyną? Jakieś info o Włodawie?

@Getin Włodawa

Tak, jest oddzial we Włodawie. Ogłoszenia o pracę są ponawiane cały czas od ubiegłego roku co mówi samo przez siebie a osób szukających pracy jest dużo w naszym mieście , a wiem bo sam szukam pracy we Włodawie.

Re: Getin Włodawa
@Getin Włodawa

Ta strona powinna nazywać się goodbye work. Niczego się tutaj nie można dowiedzieć.

Halina

Witam, czy pandemia oraz różne obostrzenia miały jakiś wpływ na pracę w Kapitał Michał Śliwiński oraz pracowników? Zastanawiam się czy dało się to w jakiś sposób odczuć. Napiszcie proszę jak wygląda obecnie sytuacja w firmie w tych trudnych czasach na rynku pracy.

Ktos
@Halina

Ja zostałam zatrudniona podczas pandemii, miałam szkolenie on line, kilka razy tylko byłam w placówce i na tej podstawie kierownicy stwierdzili że nie nadaje się do pracy (mając doświadczenie w bankowości) , że nie mam wiedzy itp gdzie wcale jej osobiście nie sprawdzali a wszystkie testy były zdawane na poziomie 90-100%. Dodam, że zostałam zwolniona 2 dni przed zakończeniem szkolenia także stracony czas na naukę i w między czasie mogłam mieć znaleźć inną lepsza pracę. Z całego serca odradzam.

@Halina@@@@
@Ktos

Szkoda, że nie ma tutaj informacji, że za każdy dzień szkolenia miała Halina zapłacone.

Xxx
@@Halina@@@@

Jaki to ma związek z poprzednim pytaniem? Była zatrudniona to miała zapłacone, żadna łaska, odpowiedziała na zadane pytanie, a odczucia ma takie jak opisała.

Re:Halina
@Halina

Obostrzenia związane z pandemią na początku były uciążliwe, a teraz już się przyzwyczailiśmy. Obecnie jest limit osób w placówce, pleksy, maseczki, dezynfekcja i brak godzin dla seniorów.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kapitał Michał Śliwiński?

Jaro

Laptop, telefon i długopis.

Szczęśliwy niepracujący

Zdecydowanie odradzam!! To jak traktują człowieka jest gorsze od traktowania śmiecia na chodniku. Zero poszanowania. Człowiek się stara, uczy wszystkiego na bieżąco a oni zarzucają że nic nie umiesz, że się nie nadajesz. I nie ważne że trenerzy mają w zapiskach aktywna, nie ważne że wszystkie testy zdane w terminie na dobrym poziomie.. trzeba człowieka zwolnić w trakcie szkolenia.. bo co ? Bo się nie nadaje! Odetchnęłam z ulgą jak ,,szanowny,, P. Michał dał mi wypowiedzenie bo z tak fałszywymi ludźmi nie chciałabym pracować. Monika tak samo, mówi jedno a potem zapomina a ja dostaję (usunięte przez administratora) za to. (usunięte przez administratora) totalne. Pracowałam już w innym banku wcześniej, tam człowiek liczył się z drugim człowiekiem a tutaj nic. A procedury ? Mają je gdzieś.. jedna osoba na oddziale ? A co gdyby był włam ? Kto za to odpowie ? Zarzucają pracownikowi że źle robi a nie popatrzą na siebie. No ale, pewnie pieniądze z UP się wzięło za zatrudnienie bezrobotnego, albo znalazła się osoba znajoma na to miejsce to ty wywalasz. Uciekać gdzie pieprz rośnie !!!

cccc

zależy

@polecam. A dlaczego to nie jest praca dla ciebie?

Polecam.

Pracowałam u Michała pod rok i nigdy nie miałam lepszego pracodawcy. Praca niestety okazała się nie dla mnie, mimo wsparcia i nauki jaką otrzymałam. Można wyciągnąć ładną premię, jak ciężko się pracuje, a imprezy integracyjne, które Szef funduje są rewelacyjne. Plany, wyniki są - taka branża, ale można jak się chce. Niestety trzeba się mocno na (usunięte przez administratora) i tak w kółko. Także jak najbardziej polecam!!!

Norbi

Firma jest świetnym pracodawcą ale wiadomo nawet najlepsi mają swoich hejterów!

do Norbi
@Norbi

Hahaha ???????????? ale się uśmiałam. Chyba tam nie pracowałeś. Bądź jesteś jedną z dwóch osób... fanów.

Norbi
@do Norbi

Dwóch fanów..... ciekawe. Z tego co wiem, to są tam osoby, które pracują od kilku lat. Są też takie jak Ty, które mają żal do całego świata, że ktoś tak szybko się na nich poznał i w porę się pożegnał.

@Norbi

Pracodawca tak ale atmosfera pracy masakryczna.

@Norbi

Pracodawca to tylko nazwa, reszta to kamery

Stokrotka

??? Co do czego. A gdyby wpis był o godzinie 12 to co? Czy godzina wpisu coś zmienia?

Stokrotka2
@Stokrotka

Jest taka strona jak żal.pl i może tam trzeba się udać, a nie tu spamować.

Jakie wartości są cenione w Kapitał Michał Śliwiński?

Stokrotka

Hmmm, przede wszystkim wyniki. Dalszy plan to: Kultura osobista, aparycja, spryt, odporność na duży stres, samonauka I zero sprzeciwu na poniżanie.

Norbi@
@Stokrotka

Przede wszystkim zaangażowanie, chęć do pracy, odporność na stres, bo praca nie jest łatwa i umiejętność pracy w zespole. Nieakceptowane są: lenistwo, ciągłe jęczenie i szukanie wymówek.

@Norbi@

W tej firmie nie ma zespołu. Każdy ma plan sprzedażowy wiec o czym mowa.

Czy Kapitał Michał Śliwiński zapewnia kartę multisportu?

Nie, żadne dodatki.

Zuzanna
@Trzy

@Trzy A jak z wynagrodzeniem? Może ono rekompensuje brak benefitów? Napisz.

@Zuzanna

Podstawa kiepska, prowizja jest od sprzedaży. Bardzo trudno ją uzyskać

Nic nie zapewnia.

mak

Ponoć w Chełmie bardzo duża rotacja pracowników. Ktoś może się wypowiedzieć?

@mak

Bez przerwy rotacja. Zero szacunku do pracownika. Tylko liczą się wyniki, nie masz to aut. Starzy pracownicy nic nie pomagają tylko czekają jak popełnisz błąd żeby(usunięte przez administratora)tam nie ma żadnego zespołu. Szef zna się ale w teorii. Menadzerka tylko roluje klientow i zabiera pracownikom. Karze się wykazać a sama nie zdobywa nowych.

Jaka atmosfera jest między działami w Kapitał Michał Śliwiński?

Pytanie 2

O jakie działy chodzi?

Nie polecam

Nie polecam pracy u p Michała. Źle traktuje ludzi, obiecuje gruszki na wierzbie a później jak orzychodzi co do czego to umywa ręce. Nie rozumiem ludzi którzy polecają prace u tego Pana. Wymagania same a nic od siebie w zamian nigdy nie miałam gorszego pracodawcy

abc

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi! Dwu twarzowy gość mówi jedno robi drugie. Odradzam!

Stokrotka

Ponieważ ostatnio ktoś zapytał mnie o pracodawcę i o te złe opinie, które słyszał. Postanowiłam się wypowiedzieć. Też kilka lat temu tam pracowałam i napiszę, że trochę prawdy jest w jednym i drugim. Bo jak się ciężko pracuje i po pracy również dzwoni to faktycznie można wziąć ładne premię. Jednak jak już sprzedaż nie idzie co czasem od nas nie zależy dostajemy odrazu zjebkę. Nie daj Boże podpadniecie Monice to możecie pożegnać się z pracą tam. Dzisiaj takie czasy. Także jeśli postanowicie tu przyjść to powodzenia.

POLECAJĄCY !!!
@Stokrotka

Cześć Stokrotka :) , baju baju będziesz w raju :) , to co piszesz nie spina się chronologicznie :) . Myślę , że już pora zakończyć te "Opowieści z Narnii" :)

Niepolecam
@POLECAJĄCY !!!

Chyba tę opinię polecające ???? to bajki dla naiwnych!

Polecająca

Jeśli chodzi firmę Kapitał Michał Śliwiński to jest to firma jak najbardziej godna polecenia. Owszem praca nie jest łatwa, ale jak ktoś chce pracować, uczyć się i dobrze zarabiać to ta firma to gwaranuje. A jeśli chodzi o pracodawcę Michała Śliwińskiego to jest to człowiek pełen spokoju, nigdy nie podnosi głosu, jest wręcz człowiekiem bez nerwów. Dba o swoich pracowników i wręcz traktuje każdego pracownika jak członka rodziny, jest wyrozumiały i zawsze można liczyć na jego pomoc. Podobnie Pani Monika która jest dyrektorem zarządzającym tej firmy jest osobą przede wszystkim kompetentną, znającą się na swojej pracy. Jest osobą wyrozumiałą i jednocześnie wymagającą co tylko świadczy o tym , że świetnie potrafi zarządzać firmą i dbać o to żeby wszystko w firmie grało. Dba o pracowników i zawsze w każdej sytuacji można liczyć na pomoc z jej strony. Także jak najbardziej polecam firmę Kapitał Michał Śliwiński.

Niepolecam
@Polecająca

To chyba Pani Monika pisała. Kto pracował ten wie że nic z powyższego nie jest prawdą. A rotacja u niego jest non stop. Kto nie podpasuje odrazu dostaje wypowiedzenie lub na końcu okresu mówi najpierw, że przedłuży po czym zmienia zdanie bez podania przyczyny

!!!!! POLECAM !!!!!!
@Niepolecam

Zawsze jest tak , że osoby , którym nie przedłużono umowy o pracę maja żal do pracodawcy , ale są też osoby , które pracują u Michała kilka lat i są zadowolone . Zarówno Monika jak i Michał wymagają tylko tego , na co umawiają się przy zatrudnieniu. Może warto się zastanowić nad sobą , dlaczego tak często zmieniam pracę ? tak sobie lawiruję co kilka miesięcy między kolejnymi zakładami pracy ? to też wina Michała ? Bardzo łatwo jest krytykować i oceniać innych , ale trochę samokrytyki nie zaszkodzi.

@Niepolecam

Madziu pomyliłaś się, niestety nie ja napisałam ten komentarz. Michał wszystko Ci wyjaśnił i to dwukrotnie, a jeżeli potrzebujesz wyjaśnień również ode mnie, to chętnie spotkam się z Tobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Kapitał Michał Śliwiński - Chełm

• Jak się pracuje w Kapitał Michał Śliwiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kapitał Michał Śliwiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kapitał Michał Śliwiński?

Kapitał Michał Śliwiński
  • Łowiecka 29