Opinie o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w Myszków

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

REKO

Każdy pracownik w naszej firmie jest traktowany z szacunkiem jak również do każdego podchodzimy indywidualnie.

@REKO

To fajnie. Czyli można się zwrócić do przełożonego jak się ma problemy pracy i jest od razu reakcja? To ważnie żeby sprawy nie były zamiatane pod dywan. Tu tak nie jest?

Stef
@Jakub

Jestem pracownikiem Reko mogę powiedzieć że prezes wporzadku Kierownik Mariusz fantastycznych facet swój chłop Można z nim porozmawiac o wszystkim Problemy , wszelkie uwagi są brane poważnie i rozwiązywane. Polecam pracę w Reko.

@Stef

Skoro rozwiązują problemy to spoko a tak z ciekawości jakich można potencjalnych się spodziewać po zatrudnieniu? Z czym najczęściej ludzie mają jakiś problem?

@Stef

Miło nam widzieć pozytywne opinie a w szczególności od pracowników naszej firmy. Za opinię dziękujemy. Jak "Stef" się ujawni to prezes podziękuje osobiście.

@Małgorzata

Tak jak w każdym zakładzie pracy tak i w naszym mogą się pojawić problemy, raczej występują one w komunikacji międzyludzkiej. Nie ma typowych problemów do określenia. Jeśli się pojawiają staramy się je rozwiązywać.

Małgorzata

No skoro tak twierdzisz to czemu nie zgłaszasz?

Bożena
@Małgorzata

A szkoda, bo zależy mi na tej pracy. Wystarczy uczciwie płacić.

@Bożena

Nigdy nikt w mojej firmie nie otrzymał zaniżonego ani opóźnionego wynagrodzenia. Jeżeli którykolwiek pracownik ma jakiekolwiek uwagi do wypłaconej kwoty zawsze może się zwrócić bezpośrednio i niezwłocznie mnie z poważaniem Jakub Ciupiński

Bożena
@Jakub

Z całym szacunkiem Panie Jakubie. Nie zwróciłam się do Pana, ponieważ bałam się stracić pracę (może niesłusznie), o którą ciężko w naszej małej miejscowości. Kiedy weszły wielkie zmiany w przepisach, udałam się z dokumentacją do radcy prawnego, żeby zwyczajnie dowiedzieć się jak to wpłynie na moje finanse. Wówczas dowiedziałam się jak powinna wyglądać prawidłowo naliczona moja wypłata. Nie będę tutaj o tym się rozpisywać się szczegółach. Przykro mi, że tutaj na forum piszę o tym, ale nie widziałam innej możliwości.

@Bożena

1. W ciągu ostatniego roku nie pracowała u Nas osoba o imieniu Bożena. Gdyby miała Pani/Pan odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem przynajmniej miałbym możliwość zweryfikowania treści które Pani formułuje na tym forum. 2. Kimkolwiek Pan/Pani jest gratuluje postawy odejścia z pracy "o którą ciężko w naszej małej miejscowości" zamiast udania się bezpośrednio do działu kard/ewentualnie do szefa w celu wyjaśnienia Pani/Pana wątpliwości. Jakub Ciupiński

REKO

Wszystko zależne jest od zajmowanego stanowiska w strukturze naszej firmy.

@REKO

A na których można na nie śmiało liczyć?

Dorota

Hej, jak pracuje się w Reko jako pracownik produkcji? :) Czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia i atmosfery pracy? Czy zespół jest fajny i zgrany? Czego na tym polu można się spodziewać? Jak oceniacie poziom stresu?

Szczery do bólu...
@Dorota

Witam. Kilka dni pracowałem w firmie Reko na hali produkującej granulat. Ogólnie-nie jest tragicznie.....można wytrzymać. Ludzie z produkcji ok. Główny brygadzista Mariusz- osoba kompetentna,posiadająca ogromną wiedzę w temacie produkcyjnym a także mechanicznym. Natomiast pozostała dwójka brygadzistów to już inna bajka...Arek jest młodym pracownikiem i dopiero poznającym fach brygadzistą- dużo chęci,pracowity tylko potrzebuje czasu. Natomias Pan Mateusz to człowiek który.....hm.....Napisałbym tak-"przerost formy nad treścią". Jak to mówią ludzie doświadczeni życiowo...człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka niekoniecznie...Na szczęście to tylko jednostka w tym sporyn zakładzie. Jeśli masz chęci do pracy i oczywiście siłę to spoko polecam.Acha jeszcze szef- młody,energiczny,grzeczny...Spoko gość!

@Szczery do bólu...

Wszystkie uwagi i opinie są dla nas cenne za co bardzo dziękujemy , a uwagi krytyczne są analizowane i jeżeli się potwierdzają spotykają się z naszą reakcją.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Zbigniew Ziobro

Witam Chciałem zakomunikować że pracownicy Państwa firmy zabierając rzeczy w miejscowości Wysoka koło Zawiercia nie mieli na sobie maseczek ochronnych stwarzając tym zagrożenie epidemiologiczne.

Johnny
@Zbigniew Ziobro

Ach...ta Pani Kasia z biura....paluszki lizać...

@Johnny

Mielibyśmy komentarz, ale byłby poniżej naszego poziomu...

Czy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

REKO

Sprawa indywidualna, ale możliwa. Zależne od uzasadnienia i decyzji prezesa.

Zainteresowana

Witam czy są przyjęcia do firmy i jak wygląda praca na produkcji Jaka stawka czy dodatek za noce jest Dziękuję za odpowiedź

@Zainteresowana

Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem dobrych pracowników. Praca polega na obsłudze prostych maszyny na produkcji oraz załadunku folii na taśmę produkcyjną. Odnośnie wynagrodzenia najlepiej skontaktować się z nami osobiście. Dodatek za pracę w godzinach nocnych jest zgodny z Kodeksem Pracy. Nasza odpowiedź jest dopiero dziś, ponieważ z dniem dzisiejszym rozpoczynamy reagowanie na wpisy na tym portalu. Dziękujemy za zainteresowanie.

Izabela
@REKO

A jak wygląda w takim razie rekrutacja tych dobrych pracowników? :) Wymagane sa jakieś dodatkowe umiejętności/kursy?

@Izabela

Dzień dobry, Nie są wymagane żadne dodatkowe kursy, natomiast dobry pracownik dla nas to pracownik sumienny, dokładny i zaangażowany.

Justyna
@REKO

I w jaki sposób weryfikujecie czy pracownik posiada te trzy cechy :-) ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Trotyl

Nie ma żadnej rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli masz siłę i chęci do pracy to zaczynasz pracę.

Jola
@Trotyl

A jak wygląda praca dla kobiety na produkcji

@Jola

A jak ma wyglądać? Obawiasz się, że może być jakaś niebezpieczna? Ogólnie jak tutaj aktualnie z pilnowaniem bhp? Są szkolenia przypominające może?

Morda

Żadnych, ewentualnie ile czasu jesteś poświęcić na pracę w ciągu doby;) zależy co chcesz robić?

@Morda

W sensie tu miało być "ile czasu jesteś w stanie poświęcić", tak? A ile trzeba? ;)

REKO

Pytania dotyczą praktyki zawodowej, posiadanego doświadczenia oraz oczekiwań od przyszłego pracodawcy.

Czy w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

REKO

Jeżeli podejmiemy współpracę to zawieramy umowę o pracę.

@REKO

Pięknie zostało to zrymowane. ;) Czyli na okresie próbnym pewnie też uop można się spodziewać. A na jaki okres czasu?

Obserwator

Może by szef przyjrzał trzeźwości swoich pracowników w czasie pracy czy to nie istotne!?

Zbyszek
@Obserwator

Kto pije w robocie?

Tadeusz
@Zbyszek

A wszyscy rowno walą.

Bolo

Jak wiekszosc spoleczenstwa w tym kraju

Mirek
@Bolo

Przypominam że jesteśmy na forum reko i piszemy o pracownikach tej firmy a nie o całym kraju poza tym nie gadaj gupot że w połowie zakładów pracy w Polsce pije się w godzinach pracy wszystko zależy od szefa jaką renomę sobie wyrobi kogo zatrudnia

Max
@Mirek

Sama jesteś jak "renoma". Skad wiesz kogo szef zatrudnia? Byleś\aś-widziałas? A ja sadze ze to ty piszac to jesteś pod wplywem alkoholu. Wiem,konkurecja zrobi wszystko aby utrudnic funkcionowanie firmy.

Bogdan
@Max

A co Ty sądzisz o pracy w Reko? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jak często zdarzają się tu awanse? Widzę że udzielasz się w tym temacie, więc pewnie wiesz coś na ten temat.. :) Czekam na odpowiedź! :D

Max
@Bogdan

Jakiego rozwoju zawodowego? O czym ty piszesz? Widzę,ze realia firmy są Tobie obce...

Czy na przedstawiciela handlowego trzeba mieć ukończone studia?

Firma P.H.U. Reko Jakub Ciupiński, wystawiła ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego. Wyraziłem wstępne zainteresowanie. Po dwóch miesiącach zadzwoniła do mnie pracownica firmy, która nie umiała się nawet przedstawić. Pani ta nie znała żadnych szczegółów na temat pracy, jedynie zaprosiła na rozmowę. Dojazd na spotkanie - 55 km w jedną stronę. W tej sytuacji postanowiłem poszukać dodatkowych informacji, tak aby nie ryzykować kosztów dojazdu i utraty czasu. Zadzwoniłem na telefon właściciela firmy, który jest udostępniony na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Właściciel nie odebrał, ale po kilkunastu minutach oddzwonił. Nie wykrztusił z siebie nawet standardowego powitania, w rodzaju: "dzień dobry". Powiedział tylko: "dzwonił Pan do mnie". Przedstawiłem się i poprosiłem o dodatkowe informacje na temat stanowiska pracy. W odpowiedzi właściciel... przerwał połączenie. Sądziłem, że to jakaś usterka techniczna, więc zadzwoniłem ponownie. Tym razem właściciel w ogóle nie odebrał. W rezultacie zrezygnowałem z udziału w spotkaniu. Potencjalnym kandydatom do pracy, zalecam wstępne zebranie informacji o firmie i stanowisku, na które aplikują. Może będziecie mieli szczęście i właściciel okaże Wam większy szacunek, niż mojej skromnej osobie.

@pracownik jakie to konsekwencje ?

Niestety wyzysk i brak szacunku dla ludzi bezpłatne nadgodzinny oraz ciągłe szantażowanie pracownika "konsekwencjami". Nie polecam. Najniższa krajowa zero premii. Ludzie nastawieni na "wyżyłowanie" pracowników oraz klientów

lider

za min krajowa czyli 2600 brutto nikt tu robil nie bedzie bo takie ogloszenie pojawilo sie na pracuj.pl

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński - Myszków

• Jak się pracuje w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Reko Jakub Ciupiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

P.H.U. Reko Jakub Ciupiński
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Pawła Ii 104
    42-300 Myszków