Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o. w Rumia

Gość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam . Wie ktoś może ile zarabia mechanik w puk na rękę ?

Alutka Nowy wpis

Witam, kiedyś widziałam ofertę dla sekretarki. Chciałam znaleźć coś aktualnego, bo rozglądam się za pracą po Rumii, ale nie udało mi się niestety. Nie wiecie gdzie teraz są dodawane ewentualne oferty na stanowiska biurowe?

Praca od 5,30 do 13,00 bez przerwy bez odpoczynku po 30 km dziennie

@Rumia

7,5 h? piszesz, że bez odpoczynku? to jak konkretnie w ujęciu procesowym to wygląda, właśnie od tej piątek do pierwszej? Chyba są jakieś momenty przestoju?

Rumia Nowy wpis
@Lidia

Brak przerwy dla ładowacza kierowca ma czas na kanapkę

Lo Nowy wpis
@Lidia

Twoja przerwa to marsz w kierunku następnej pergoli

KoLo

Firma??? Toż to nawet firma nie można nazwać!!! Standardy???Qurwa jakie standardy!!! Oszczędzają nawet na wodzie w upały rozdają pracownikom bidony żeby sobie czerpali z kranu.

@KoLo

I ci Ruscy czy też Ukraińcy nami żądza polakami

Ambitny
@KoLo

Nazwać to firmą nie można. Większość pracowników jest z Ukrainy, którzy mają w nosie tą robotę, robią tylko dlatego żeby zostać w PL jak najdłużej. :-) Rejony co chwilę dochodzą , śmieciarki wyłączają z obiegu a ludziom każą pracować po 2 rejony twierdząc że w 8 H się wyrobią. Co do nadgodzin ... Nie chcą płacić. Dlaczego ? Bo jeżeli pracownicy za długo będą pracować to nadgodzin nie będą im płacić. :-) Nie polecam Nikomu z Was pracować w tej firmie. Kierowcy odnoszą się wulgarnie do swoich ładowaczy. Czy to jest normalne ? Pytanie do Pana Prezesa .. kto się bardziej napracuje ? Kierowca który siedzi w kabinie czy Ładowacz który jak pada deszcz jest mokry, jak jest mróz jest zmarznięty , jak jest upał nie ma czasu taki ładowacz nawet napić się wody ? Podczas kiedy taki ładowacz ciężko pracuje , kierowca siedzi w kabinie , jak mu jest zimno włączy sobie ogrzewanie , jak za ciepło to klimatyzacje , taki kierowca nie moknie , napije się kiedy chce ... Więc ? Coś jest nie halo ?

@Ambitny

No z tym to akurat przykra sprawa ale jednak kierowca chyba nie ma w obowiązku czynności związanych z ładowaniem? To chyba zależy jedynie od jego dobrej woli czy pomoże czy nie? A co do wynagrodzenia za pracę to na rynku chyba i tak kierowca zawsze więcej zarobi od takiego ładowacza, co prezes ma na to poradzić? :(

@Ambitny

Prawda Pan kierowca z Oksywia z Grabówka ITP .TYLKO GDYNIA PRACUJE

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.?

Rumia

umowa zlecenie to są twoje umiejętności

Gdynianka

Czy ktoś się orientuje jak na imię ma kierowca śmieciarki jeździ po Chyloni, zawsze uśmiechnięty, nie pamiętam rejestracji J na końcu chyba.

Lidia

widziałam komentarz, gdzie jednego Pana za obsługę ktoś bardzo chwalił i w innym wątku coś o premiach i ciekawa jestem czy to także się jakoś łączy ze sobą? Za co konkretnie te premie są przyznawane lub przeciwnie odbierane? Pisali też o pracownikach z Ukrainy do dziś jest ich jeszcze więcej? Wpływa to jakoś na warunki zatrudnienia?

Mirek

Witam chciał bym pochwalić chłopaka co mma czarną firmowa koszulkę i na szyij ma tatuaż co jeździ po rumi , super fajnie wytłumaczył wsprawie pojemników i odpadów bio przyjemny i miły chłopak żeby firma takich zadrudniała polecam cieplutko

Zwykły pracownik

Ogólnie to do (usunięte przez administratora) firma, godziny zwykłe czy godziny nad liczbowe, trzeba samemu zapisywać bo dyspozytorzy zapomną zapisać w komputerze i jesteś stratny. Papieru w toalecie czy wody do picia w puku nie zobaczycie bo tych rzeczy poprostu nie ma. Kolejna kwestią jest bidon który możecie sobie na rejonie u mieszkańców uzupełniać bo 0,7 litra nie starczy Wam na cały dzień. Kolejna sprawa mechanicy albo ci podobi do mechaników. Umówiony jesteś na 6:10, przyjeżdżasz a te gamonie siedzą na kanapie kawka, papieros, gadanie w najlepsze, do auta podejdą jak skończą pieprzyć. BHP w puku, zacznijcie już płakać, buty made on China wytrzymują 3 miesiące a każą je nosić do 7 miesięcy, popękane, dziury, mokro w środku, ale ty noś (usunięte przez administratora)Rękawiczki hahaha, jedna para i koniec więcej nie dostaniesz. Dostajesz kartę do odbijania, odbijesz się za pięć minut siódma, zmiana na 7.30 bo przecież nie zdążysz dojść do ciężarówki. Auta nie umyjesz to po premi, źle odstawisz pojemniki, klient zadzwoni - zabierają premię. Skończysz swój rejon, czekasz w ciężarówce, dywanik u prezesa. W tej firmie każdy ma wszystko w (usunięte przez administratora) pracownik to lamus, a reszta to królowie. Dyspozytorzy układają trasy że nawet wysikać się nie da, to gdzie przerwa, a sami są po 20 razy dziennie przed budynkiem na papierosie. Firma puk powoli zaczyna robić się w (usunięte przez administratora), nie polecam zwykły pracownik komunalny.

Magdalena
@Zwykły pracownik

ale jeżeli sobie pilnujemy i zapisujemy wszystkie godziny oraz dni pracy, to normalnie dostaniemy i zostaniemy wypłaceni w pełni za to uczciwie? I w terminie?

Odpowiedź Puk
@Magdalena

Moja wyplata za miesiąc luty jaka wpłynęła na konto z firmy PUK łącznie z ciężko wypracowanymi nadgodzinami ( nie bylo ich za dużo al mimo wszystko) to UWAGA - 1763 zł i 23 gr Po miesiącu obiecują umowę o pracę ale po przepracowaniu miesięcznego okresu próbnego Pani A stwierdziła że przecież mogę jeszcze miesiąc przepracować na umowę zlecenie . Wybranym pracownikom każą robić po dwa rejony szukając oszczędności na unieruchomieniu śmieciarki bo paliwo jest za drogie mówiąc że q 8 h się wyrobisz gdzie 1 rejon ciężko wyrobić w tym czasie. Kierowca dostaje tel z biura z wiadomością że jeśli wykonasz za dużo nadgodzin i nie wyrobisz się w ciągu 8 godzin to nie zapłacą za więcej niż 8 godzin .pracując w ciągu miesiąca pracodawca nie zadbał o to aby pracownikowi dać ubrania robocze tylko musisz mieć swoje prywatne. O zwrocie za koszta prania itp można zapomnieć. Na rejonie nie ma czasu ani na siku ani zjeść a kiedy 0ada deszcz czy snieg to nikogo to nie interesuje kiedy jesteś całe 8h ma dworze. Jeśli zrobisz sobie zbyt długa przerwę tj o 15 min dostaniesz tel że Twoja przerwa jest za długa i zostanie to odciągnięte w pensji.

SkyLine

Bardzo zła firma. Nie radzę. Podwójne standardy. Pracownik może dobrze pracować, ale może zostać zwolniony bez powodu.

Były Pracownik
@SkyLine

Dokładnie tak robią i Ukrainy I Ruscy nas wyrzucają i zabraniają się wymalować a sami to robią gdzie jest równość i robią co chcą receptury potraw ujawniają brak mi słów

Czy firma PUK płaci za ewentualne nadgodziny ? Czy tylko na to co się z góry umawia?

Mirek

Kiedyś pracowałem w tej firmie i byłem bardzo zadowolony były, to lata inne jak są teraz.

Qwerty

Ktoś wie może kiedy kończy się rekrutacja oraz po ilu mniej więcej dniach dostaje się odpowiedź po wysłaniu cv?

Patiii12345

Ile czeka się na odpowiedź po dostarczeniu cv?

Wesi
@Patiii12345

Koło dwóch tygodni

Magdalena
@Wesi

To dość krótko. I za to chyba należy pochwalić Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi. @Wesi, zapewne sam tam pracujesz i dlatego liczę na pomoc z Twojej strony. Powiedz mi, jaki rodzaj umowy oferują tam nowym pracownikom? Od razu jest to umowa o pracę?

Wesi
@Magdalena

Miesiąc zlecenie po tem kwartalny a porem normalnie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.? Ktoś coś?

SOCZEK

A jest taki?

Tonik

Przestaliście być aktywni na forum, czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

Becia

Wiecie może jak ma na imię taki młody chłopa który jest kierowcą BIO ? Co każdy poniedziałek jest;)

Gabrysia

@x men to znaczy ze firma się rozwija, sprawując nowy sprzęt. A jak wyglada sprawa z premiami? Coś podnieśli?

x men
@Gabrysia

nie wiem jak z premiami ale wizerunkowo ok

Edward
@x men

A w ogóle poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Jestem ciekaw, czy firma potrafi zmotywować swoich pracowników do jeszcze bardziej wydajnej pracy.

Bolo

Najlepsza firma w Trójmieście

x men

Firma zrobiła ogromy przeskok z jelczy na many co znacząco wpłynęło na jej wizerunek oraz podniosło komfort pracy pracowników oby tak dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Dębogórska 148
    84-230 Rumia

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk w Rumi Sp. z o.o.