Opinie o Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski w Gdynia

Emi Nowy wpis

Pracowałam w firmie glantz na obiekcie bimet, jakiś czas temu i nawet dobrze mi się tam pracowało, koleżanki z pracy też były ok.Zawsze przyjeżdżaliśmy do pracy na 6 rano kończyliśmy o 13tej.Kierownik wówczas był ok.pozdrawiam jeśli czyta. Gdy z przyczyn osobistych musiałam wyprowadzić się poza gdańsk, koło Tczewa wtedy zaczynałam pracę ok 7:20ale zostawałam dłużej godzinę i wszystko grało. No i czar z pracą prysł naszego Pana kierownika jakimś cudem przenieśli i dano nam innego, no i temu się nie podobało że zaczynam pracę po7, bo powinnam o 6 i nic do tego chłopa nie docierało, a nie byłam w pracy leserem, zawsze zrobiłam co do mnie należało.A przepraszam pierwszy bus w sąsiedniej wiosce był po 5 a pociąg ze Tczewa przed 6 to jak ja miałam mu to zrobić. I do tej pory bym tam pracowała bo lubiłam tych ludzi. Tylko że zawsze znajdzie się taki małpiszon, że coś mu się nie spodoba(nie pozdrawiam tego pana) I zwolnił mnie.

Anna Nowy wpis

O proszę, widzę, że od jakiegoś czasu szukają sprzątaczki tutaj. 35 godzin w tygodniu od 3 tys brutto. Może nie brzmi super, ale zawsze coś... Ale jak tutaj aktualnie na takim stanowisku się pracuje w firmie? Czy podchodzą do Pań sprzątających z szacunkiem? Bo niestety ludzie są różni i wolę się upewnić...

Tamka Nowy wpis

Firma jest jak najbardziej w porządku i doceniają tych ludzi którzy przychodzą tutaj żeby pracować ale jeśli trafią się ludzie którzy uważają że są nie wiadomo kim i Próbują rządzić sami a są tylko pracownikami albo co tylko są zatrudnieni i zaraz zwolnienie wymyślają różne choroby żeby tylko nie przyjść do pracy to już takiego kogoś się nie ceni wiadomo ludzie przychodzą do pracy z różnymi schorzeniami z grupami Ale niektórzy próbują kombinować naprawdę chorować a kombinować jest różnica w firmie można się dogadać i nie jest źle Ja pracuję to już 6 lat jestem zadowolona

nagana wagowe patologia kapo. Nowy wpis

najslabsze ogniwo to wagowe i (usunięte przez administratora)nie szanuja ludzi wogle mysla z3 je czysi ale wstana i zobacza ze zeczywiscie jak wr juz do polski bedzie kara wina jest szegostwa ze ppzwalaja na takie traktowanie ludzi szmacenie ich poniewieranie takie psoby nie ppwinmy byc wogle na takim stanowisku jak nie pptrafia pos?snpwac sxefpstwa pracuy i przede wszystkim ludzi a jal tak dalej beda traktowac lud?i jak szmatu w polu to nik tam nie przujedzie wydaje sie tym wagpwum.nierobm ze wsz moga ale tam a w polsce beda juz nie dlugo wiec czakamy z utesknieniem bedzie kara zq takie traktowanie ludzi w polu takie ospby odrazu aut i do polski spowrotem.bo psuja remome calej firmy ludzie nie chca ram.jechac przez takie traktowsnie co to swinie a nie ludzie? najg jest to ze to sa polki (usunięte przez administratora) nieroby kapo (usunięte przez administratora) ale tylko tam tu sa zerem. brsk wuchowania dyrekcja powinna zwolnic takie hamskie osoby ktore nie szanuja firmy i robia taka zla oponie ludzie robia wpisy odradzaja wyjazd fo glantz przez takie osoby wlasnie jak te wagowe po podstawowce napewno bo jsk robic niechca to patologia chca sie slizgac na koms kto ciezlo pracuje ludzie im.musza nazbierac truskawek zeby nieroby wagowe moaly wyplate i jeszcze nie pptrafoa uszanowac ludzi prosze szefostwo o przyjrzenie sie takim.pracownikom co traktuks ludxo ksk zwierzeta bo to zutuje na calolsxtalt osisgnirc i firmy nie pplecam przez te psnie wagowe wyjszdu do glantz i jak tsk dalej bedzue w polu brak szacunku poniewieranie ludzmi to msm.lekatstwo na to tszeba bedzie co tydzien wysylac wxzystkie mozliwe kontrole co tydzien jak jest (usunięte przez administratora)o wagowe kappo jak sie nie zmieni traktowsnie ludzi w polu to bedziemy wysylac co tydzien rozne katrole bo tal byc nie moze takiej patologi ludzie to nie sa zwierzeta a wagowe nie sa ponad prawem. bedziemy katrolowac zmiany pozdrawismy serdecznie dyrekcje myslimy ze sprawa zostanie pozytywnie rozpats ona i nie tszeba bedzie inmych srodkow wprawic w ruch z powazaniem pani aniu niech pani sie tumi wagowymi zajmie bo psuja cala remome firmie i zan srednia i odstrasxwja ludzi ze nie beda przyj niedlugo dp glantz do pracy bo jest 100 innyvh miejsc gdzie mozna poj i nap beda tam ludzi szanowac w polu a nie tak jak tu

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzątaczka/sprzątacz w firmie Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Danuta

Obecnie firma Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowskinie ma żadnych aktualnych ogłoszeń o pracę w internecie. Może wiecie, czy jest możliwość aplikowania do tej firmy w inny sposób, np. poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą przez e-mail? Na jaką umowę można liczyć w tej firmie? Jakie zarobki oferuje pracodawca? Polecacie pracę w tej firmie?

Może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie?Jakie zarobki są możliwe do wypracowania?

Niepelnosprawna

Firma niepr,zyjazna ludziom niepełnosprawnym Kieruje sprawę do rzecznika ds. niepełnosprawnych przy wojewodzie gdańskim.

Hanna

@Tamka, dziękuję za odpowiedź, czy premia jest przyznawana jedynie za zastępstwa w firmie GLANTZ? Osoby, które w ciągu miesiąca nie mają żadnych zastępstw mają również szansę np. na jakąś mniejszą premię? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Zachęcam do dalszej aktywności w wątku.

@Hanna

Premia za zastępstwa jest. Akw jak chiszusz uczciwie pracujesz nie bierzesz zwolnień co 5 minut tez potrafia docenić

Mirosław

Ktoś z Was ma informację o tym, czy firma GLANTZ poszukuje obecnie pracowników? Na oficjalnej stronie internetowej firmy brakuje informacji na ten temat, dlatego zastanawia mnie, czy są w ogóle jakieś przyjęcia? @Małgosia, może Ty wiesz coś na ten temat? Często dochodzi do rotacji wśród zatrudnionych pracowników? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Małgosia

Fajna firma ja już jakiś czas pracuję i nie narzekam można się dogadać z prezesami

Hanna

@Tamka a w jaki sposób GLANTZ docenia uczciwych i pracowitych pracowników? Czy można spodziewać się nagród finansowych, czy pracownik zyskuje inne benefity? Jak wygląda grafik w pracy - można liczyć na elastyczne godziny pracy?

@Hanna

Tak sa premie i nagrody dla tych uczciwych co chca pracowac. Trzeba s sprzątac a nie zajmowac sie internetem obgadywaniem innych lawirowaniem .

@Hanna

Glantz II szuka l ludzi do pracy . Ja pracuje już 2Lata w tej firmie. Jestem zadowolona nie narzekam . Wykonuje swoje zadania czasrm zastępstwo sie trafi i za to jest premia. Bardzo dobrze mi sie pracuje

Hanna

@Tamka To bardzo uczciwe ze trony tego pracodawcy. Jak długo już pracujesz w GLANTZ? Może wiesz, czy poszukują teraz nowych pracowników? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, ponieważ uwagi w niej zawarte mogą pomóc osobą zainteresowanym tą firmą.

Tamka

Glantz II super firma . Nie wydziwiajcie ludzie tylko pracujcie i robcie to co do Was nalezy bo niektorzy przychodzą do firmy zatrudniani sa i zamiast pracować lawiruja obgaduja chodza w kratke i chca potem premię za co?sa zwalniani i pisza takie klamliwe opinie. Firma Glantz ceni uczciwych pracowitych ludzi jest dobra firmą

jolka

Gangsta, tak jak wyzej pisali, atmosfera jest tu bardzo dobra, pytanie jakie masz oczekwiania, bo Glantz działa w branży sprzatającej, a nie sa to najlepiej opłacane stanowiska. 2000 zł na start to stawka uczciwa tutaj.

Gangsta

Witam. Warto się zatrudnić w tej firmie? wyplaty są na czas? nie ma wyzyskiwania?proszę o opinie

Barosz D

Jestem nowym pracownikiem tej firmy. dokładnie znam sytuację, w 2011 r. firma Glantz została zamknięta i otworzona nowa GLANTZ II. Faktem jest złe traktowanie ludzi przez jednego z dwóch prezesów, między innymi dlatego spółka została zamknięta. Nadal jest prężnie działającą rodzinną firmą . Dobra atmosfera widoczna jest już na samym wejściu. stanowczo polecam

Beata

Firma Już nie istnieje , ale mam ogromny sentyment... Dobre środki czystości , przystępni ludzie . Dzisiaj już nie ma takich firm... GLANTZ - u wróć

slonik

delicja - 2011-12-17 13:38:14 BANDA [usunięte przez moderatora] Ta firma jako ZPCH ludzi traktuje jak śmieci"koni do roboty" całkowity wyzysk,wykorzystują do maximum ludzi niepełnosprawnych.Za te nędzne 1000zł muszą pracować ponad swoje siły od 7 do 8 godz.Pan [usunięte przez moderatora] ucina ludziom wynagrodzenie na zlecenie a "prezesi"[usunięte przez moderatora] tacy sami, np.przyjechał jeden w sygnecie maniona udaje maczo i ,że zwiększy wynagrodzenie np.jedna pani za 14 pokoi hotelowych dostaje 200złnetto płacze robi bo nie ma wyjścia,następna ma 40 pokoi dostaje 800 zł netto.Ponoć to ludzie Świadków Jahwe Zostawiam to bez komentarzazgadzam sie Pan [usunięte przez moderatora] trzyma palec w (usunięte przez administratora) prezesowi [usunięte przez moderatora] i kabluje na pracowników razem z główna księgową [usunięte przez moderatora] i Córeczka prezesa. znam ich od podszewki ale i tez mieli fajnych pracowników z którymi szło się dogadać ale pozwalniali

Jola
@slonik

Nie zgadzam się z tym. To mała firma , pracuję w niej już pare lat. Kadra jest profesjonalna i dba o ludzi. Kiedy trzeba to ;doradzą , pomogą. Praca jak praca - za darmo nikt nic nie daje.

delicja

BANDA [usunięte przez moderatora] Ta firma jako ZPCH ludzi traktuje jak śmieci"koni do roboty" całkowity wyzysk,wykorzystują do maximum ludzi niepełnosprawnych.Za te nędzne 1000zł muszą pracować ponad swoje siły od 7 do 8 godz.Pan [usunięte przez moderatora] ucina ludziom wynagrodzenie na zlecenie a "prezesi"[usunięte przez moderatora]i tacy sami, np.przyjechał jeden w sygnecie maniona udaje maczo i ,że zwiększy wynagrodzenie np.jedna pani za 14 pokoi hotelowych dostaje 200złnetto płacze robi bo nie ma wyjścia,następna ma 40 pokoi dostaje 800 zł netto.Ponoć to ludzie Świadków Jahwe Zostawiam to bez komentarza

Zostaw merytoryczną opinię o Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski - Gdynia

• Jak się pracuje w Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski?

Glantz II sp.j. B.Palkowska A.Palkowski
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Jana Z Kolna 12
    81-351 Gdynia