KAS Artykuły Biurowe

Gdynia

Opinie o KAS Artykuły Biurowe

Na szczęście to już były

Na twoim miejscu nawet bym się nie interesował tą ofertą chyba że koniecznie potrzebujesz pracy/pieniędzy.... 1/2 etatu i 1000 zł brutto czyli na cały etat 2000 zł brutto licząc netto 1400 zł + jakieś grosze bo tyle ci zaproponuje szanowny "prezes" niby na początek ale szczerze śmiem wątpić czy będziesz zarabiał po roku/latach pracy coś więcej.... Co do atmosfery panującej tam na magazynie nie mogę złego słowa powiedzieć na ludzi bo są bardzo w porządku, a jeśli chodzi o inne działy firmy no cóż tu większość też jest w porządku pomogą jeśli potrzeba i pogadać też można ale co innego pracownicy a co innego "kierownictwo" oraz osoby "wyżej" bo pozostawia to wiele do życzenia ba są to krótko mówiąc osoby nie poważne.... Z mojej strony krótko mówiąc jeśli szukasz czegoś na dłużej i na poważnie to nie polecam szczerze szkoda twojego czasu . Pozdrawiam

K.

Witam odświeżam temat szukają magazyniera na 1/2 etatu. Jak z pracą atmosfera wypłata na czas?

diako

zastnawiam się jak wyglad au nich praca teraz, ale wydaje mi się, ze spokojnie można u nich zarobić do 4000 zł, tak średnio no i chodzi mi o prace w biurze jednak.

obecna

Z reguly ci co są "byli" lub "niedoszli" zazwyczaj sa niezadowoleni. Zapraszamy wszystkich ciekawych . pozdrawiam

byly

A kto tam pracuje pow.10lat-tylko Ci co nie znaja sie na innej robociei przewaznie nie z Gdyni. wlasciciel jest skapy do tego stopnia ze jak szybko sie zwolnilem to potracil mi za ubranie robocze bo tlumaczyl sie ze we mnie zainwestowal.Pracowalem jeszcze na hutniczej przed przenosinami ale brak elementarnej wiedzy wsrod zalogi mnie porazil

Zakupowiec

w tej firmie ponad połowa pracownikow pracuje dłużej niż 10 lat. Ja jestem bardzo zadowolona pracodawca jest uczciwy i wszystko dzieje sie zgodnie z założeniami.Polecam!

ex niedoszły

Kierownik jest niepoważną i nie dojrzałą osoba. Jednego dnia mówi co innego drugiego zmienia zdanie argumentując to... no właśnie, szkoda pisać. Pan chyba jest schizofrenikiem. Stawki śmieszne, umowy... właśnie kobinacja alpejska, aby ominac jak najwecej przepisow, praw nie masz

handlowiec
@ex niedoszły 23.12.2013 14:40

Niestety kolega ma rację, trzymać się z dala od tej firmy. Pracowałem i nie polecam, właściciel niestety zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze.

Zostaw opinię o KAS Artykuły Biurowe - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAS Artykuły Biurowe