Opinie o Pos Systems Sp. z o.o. w Dębogórze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pos Systems Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pos Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pos Systems Sp. z o.o. w Dębogórze

Rene

Po tym wszystkim co powiedział hans g.o Polakach trzeba nie mieć honoru aby tam pracować.Co wy tam zatrudnieni macie w głowach?Myślę że wy luster w swoich domach nie macie.Kiedys też byłem zatrudniony w takiej firmie w Lubece.RZ Logistics.Szef także ponizal pracownikow.Szybko zakończyłem tam karierę.Ja to zrobiłem,nie właściciel.

Radek Nowy wpis

Nie mówcie że atmosfera tu taka kiepska i trudno się dogadać z szefem. Wolałbym wiedzieć czy coś się poprawiło bo miałem już takie niezbyt fajne doświadczenia w poprzedniej robocie i wolałbym tego nie powtarzać. No bo w końcu jak ludzie tu nadal pracują to chyba nie jest tak źle co?

Rene Nowy wpis

Oliwka Nowy wpis

Jaki wyrok masz na myśli, o co chodzi? nie wiem jaka miałaby być jego treść ale czy wynikają z niej jakieś bezpośrednie zmiany w warunkach zatrudnienia? w ostatnim czasie co jeszcze na nie wpływało?

To przecież ta "słynna" firma - @Pos Systems Sp. z o.o. - tego niemiaszka Hansa Gielena, który zamienił ją w (usunięte przez administratora)Poniewiera on tymi swoimi pracownikami-niewolnikami poniżając , wyzywając i szkalująć na różne sposoby. Harówka w tym jego (usunięte przez administratora)jest oczywiście straszna za minimalną krajową pensję i często trzeba zostawać po godzinach robiąc za darmo ( a jak ktoś nie zostanie to go zwolnią ). TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD TEJ POŻAL SIĘ BOŻE FIRMY !!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pos Systems Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Odradzam

Szkoda Państwa czasu od pozwania do sądu właściciela nic się nie zmieniło wręcz jest gorzej obraza wszystkich rzuca wszystkim co ma pod ręka a jego przyyyduupas Marta M jeszcze gorsza od niego

aktualny pracownik
@Odradzam

ty Krystian weź już skończ dodawać te swoje fałszywe opinie i obelgi bo to już się robi nudne i tylko pokazuje jaki jesteś żałosny. Wszyscy w firmie wiedzą że to ty i wszyscy maja z ciebie beke. Zostales zwolniony i tymi swoimi wpisami tylko pokazujesz ze mieli rację. Znajdź sobie prace i skup sie na czyms konkretnym, bo chyba dostaleś jakiejś psyychozy na ich punkcie.

Zbigniew
@aktualny pracownik

Dobra dobra. Zamiast zgadywać, kto co tu pisze podaj lepiej jaka kasa dla kogoś, kto zaczyna tu pracę. Bez nadgodzin, bo nie wiem, czy są płacone?

Byly
@Zbigniew

Możesz dostać więcej, po prostu siedisz cicho jsk Cie szef i Marta chora psychicznie rządna władzy wyzywa. Będziesz nierobem, non stop teksty witamy w Polsce, kraju nieudaczników a ta wielka polka M ze wsi mu przytakuje. Przekleństwa wyzwiska. Racja, nie ważne kto pisze komentarze ważne, że ilość osób, która odeszła w ciągu roku liczona jest w Dziesiątkach. Zostali Ci bez perspektyw.

Teresa
@Byly

i ilu jest tych, których klasyfikujesz na osoby bez perspektyw? ciekawa jestem aktualnego poziomu zatrudnienia prawie na pół roku po opisaniu sytuacji w firmie w ten sposób. czy wprowadzono coś nowego w tym okresie lub cos faktycznie uległo zmianie?

Nic się nie zmienilo

Odradzam bez zmian w tej firmie mieszają człowieka z błotem nadgodzin nie płaca https:(usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Nic się nie zmienilo

w sensie, że brak kasy za nadgodziny? ja bym nie chodził na żadne nadgodziny w takim razie, można tak? a co z ciuchami roboczymi i socjalem, by ludziom chciało się tu robić?

Ruszcie głowami

Marta M i Pan wielki szef z pasja do obrażania Polaków nic się tam nie zmienia nic ludzie zastraszeni nikt nawet słowa nie zabierze bo się boja https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/skandaliczny-wyrok-w-gdansku-natalia-nitek-plazynska-ma

Anna Jezuit

Uwazam ze firma jest w porzadku,pracownicy maja ok,a zazdrosc ludzka jest ogromna.Dokuczanie i spiskowanie w Polsce jest na porzadku dziennym. (usunięte przez administratora)Daj Boze wszystkim takie warunki pracy jakie maja pracownicy w POS.

Zawisza czarny
@Anna Jezuit

(usunięte przez administratora) ty tak serio?

Bor
@Anna Jezuit

Pani Aniu proszę napić się zimnej wody!

@Bor

Twoja wypowiedź sugeruje, że nie zgadzasz się z tym, co napisała Ania we swoim wpisie. Oczywiście masz prawo do swojego zdania, ale ja nie ukrywam, że chętnie je poznam. Może zadam pytanie wprost. Czy Twoim zdaniem warto jest w ogóle aplikować do pracy w firmie Pos Systems?

Zabawne
@Anna Jezuit

Co ty za głupoty opowiadasz warunki pracy …(usunięte przez administratora)

Magda
@Anna Jezuit

Każdy ocenia według siebie.

Teresa
@Magda

No tak, co racja to racja ale jednak przydałoby się, żeby opinia była jak najbardziej rzetelna co nie? Bo Ty to jak się co do tego wszystkiego tak właściwie odnosisz?

Hahaha
@Anna Jezuit

Co za głupoty piszesz wytrzymaj tam chociaż jeden dzien

Stuknij się w główkę
@Anna Jezuit

Żałosne chyba sami sobie to napisaliście … wszystkim takie warunki ? (usunięte przez administratora) to jest hipokryci

Danuta
@Stuknij się w główkę

To jakie w takim razie są te warunki w firmie? Warto rekrutowac, czy jednak nie bardzo? Dobrze zrozumiałam? Fajnie jakbyś napisał jakieś konkrety :(

Gabriela

A napiszesz coś o warunkach finansowych? Dobre? Wypłacane na czas?

Hehe
@Gabriela

Najniższa krajowa to dobre? Co chwile prowadzą rekrutacje idź przekonaj się sama

Mateusz

Firma okropna. Nikomu nie polecam. Na produkcji bałagan, zawsze spóźniona produkcja. Żadnych ubrań wszyscy pracują we własnych ubraniach. Brak dokumentacji technicznej. Za nadgodziny nie płacą, ale musisz zostawać się i pomagać, bo mogą zwolnić. W biurze cięgła rotacja, żadko kto wytrzymuje więcej niż 3 miesiąca.(usunięte przez administratora)

Prawdziwy Mateusz
@Mateusz

Nie ma nic gorszego od komentarzy osób zwolnionych za swoje lenistwo i oszukiwanie. Podszywanie się pod uczciwie pracujących kolegów z pracy chcąc im zaszkodzić, to już szczyt bezczelności. W firmie pracuje 40 osób bardzo zadowolonych z warunków pracy i z wynagrodzenia. Ciekawe czy osoby dodające fałszywe komentarze chociaż przez chwilę zastanawiają się jak bardzo szkodzom tym, którzy pracują jak trzeba i którzy mają na utrzymaniu rodziny? Ja nie dam złego słowa o firmie powiedzieć, pracuję w niej od lat, jestem zadowolony i żadnych problemów nie mam.

Smutne
@Prawdziwy Mateusz

Chyba Pracodawca sam siebie wybiela ile ludzi odchodzi bo ma was dosyć (usunięte przez administratora)zero szacunku dla ludzi nie zazdrość nie na szkodę firmę lecz prawda o firmie jest taka ze nigdzie nie ma tak złych warunków

Hahaha
@Prawdziwy Mateusz

Co ty za głupoty wypisujesz człowieku zwykły (usunięte przez administratora) nie byłeś tam nie przeżyłeś tego nie widziałeś jak hans rzucam wszystkim co ma podjęła wiec daruj sobie takie glupoty

Michu

Praca OK, firma też - zwłaszcza jak ktoś robi to, co do niego należy.

Nie

Nic nie mam dobrego do powiedzenia o tej firmie. Nie ma sensu się rozpisywać.

Hanna
@Nie

warto napisac, ja bym chciala i te zle rzeczy przeczytac, bo zamierzalam sie tutaj zatrudnic.i byly tu juz opinie, ale dla mnie kazda sie liczy, kazda jest jak najbardziej istotna

Anna Jezuit

Ta Pani ,ktora zrobila nagonke na firme POS ,szantazowala i niszczyla inne firmy majac za plecami wladze PIS !!!Jeszcze sie Pan nie przekonal ????

Nagonke?
@Anna Jezuit

Jaka nagonke nagranie filmik tez podrobila jak Prezes cudownie mowi o swoich pracownikach czy Polakach??

Bożena

Pracuję w firmie od zeszłego roku i właśnie (pomyślnie) zakończyłam okres próbny. Jestem bardzo zadowolona. Projekty ciągle się zmieniają = praca na produkcji nie jest nudna.

Dominika
@Bożena

no i co zaproponowali ci w ramach przedłużenia umowy? pochwal się proszę :)

Dariusz
@Bożena

Na okresie próbnym miałaś umowę o prace czy zlecenie i jaki ten czas ?

Zabawne
@Bożena

Pracuje tam i jakoś się nie poznaliśmy hmmm bardzo ciekawe (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Pos Systems Sp. z o.o.?

Magdalena

W biurach smart casual, produkcja i magazyn stroje spełniające standardowe wymogi BHP.

Anna Jezuit

Co ma piernik do wiatraka ? W pracy trzeba pracowac ,dzisiaj niema (usunięte przez administratora),jak praca nie pasuje to mozna sie zawsze zwolnic .Najlepiej przekonac sie samemu,nie sluchac glupich plotek ! Tak dlugo jak PIS jest przy wladzy tak beda pluli .Prawda i tak wyjdzie na swiatlo dzienne.

Bardzo śmieszne
@Anna Jezuit

Ogarnij się kobieto i przestań bronić ludzi którzy gardzą swoimi pracownikami

Insider

Odradzam każdemu pracę w tym miejscu. (usunięte przez administratora) Finanse to nie wszystko, lepiej znaleźć spokojne miejsce gdzie szanują pracownika.

Edyta Polka

Dla zasady

pytanie

Czy to ta firma w ktorej (usunięte przez administratora)

Polak mały
@pytanie

tak, to ta

Luis
@Polak mały

Czy (usunięte przez administratora) nadal tam pracuje? Czy duza jest rotacja pracownikow?

Jeżeli jeszcze ktoś tam pracuje to powinien znaleźć sobie lepszą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Pos Systems Sp. z o.o. - Dębogórze

• Jak się pracuje w Pos Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pos Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pos Systems Sp. z o.o.?

Pos Systems Sp. z o.o.
  • Partyzantów 14