Opinie o Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław w Poznań

Obywatel Nowy wpis

W sklepie zostałem potraktowany profesjonalne jak pralka dotarła do domu wyglądała inaczej niż w sklepie a obsługa transportu daje wiele do życzenia widać że Pan Bulaj nie patrzy na jakoś tylko na ilość nie polecam tej firmy

Agata Nowy wpis

Bardzo nie polecam sklep w miarę ale transport to przechodzi ludzkie pojęcie ci panowie nie powinni pracować na takim stanowisku nie polecam takiego traktowania klienta

Klient niedoszły

Zleciłem serwisowi tej firmy wymianę łożyska do pralki. Serwisant, który przyszedł dokonać wymiany w domu, wycenił usługę na 300zł za łożysko oraz do tego 200 złotych koszt wymiany. W internecie znalazłem inny serwis na końcu miasta, a serwisant tej innej firmy wycenił mi tą samą usługę na kwotę 250 złotych. W cenie 250 złotych mieszczą się: koszt dojazdu, koszt łożyska oraz koszt wymiany - czyli całkowity koszt usługi. Nie polecam firmy AGD BULAJ i ostrzegam przed nieuczciwymi serwisantami pracującymi w tej firmie.

Inna klientka Nowy wpis
@Klient niedoszły

(usunięte przez administratora) Ja zamówiłam naprawę pralki, podali mi super cenę (lepszą niż w innych serwisach), pralka działa już 2 lata i nic się z nią nie dzieje..

Klient Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w firmie agd bulaj Pralka naprawiona i działa idelnia! Polecam

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Puszka farby

właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) który ma chyba małegoi musi sobie go powiększać ogólnie szkoda życia i czasu na to miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław?

Kandydaci do pracy w Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław
  • Os. Przyjaźni 10W
    61-681 Poznań
  • NIP: 9720956180 REGON: 360085173

Agd Bulaj Gamalczyk Jarosław