Opinie o Anna Sendor Sendi w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anna Sendor Sendi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Sendor Sendi o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Sendor Sendi w Kraków

wojtek Nowy wpis

Jezdze od poczatku tego roku, pracuje mi sie dobrze, kasa na czas, czasem są dłuższe trasy ale placa premie za kilometry i mozna wysjc calkiem dobrze stawkow.

Tomasz Nowy wpis

Ja też zadowolony pracuje juz pare lat i kasa zawsze sie zgadza bez problemow.

Rysiu Nowy wpis

czytając te opinie mam wrażenie, ze pracuje zupelnie innej firmie. Wypłata zawsze po zjechaniu na baze. Przy samochodach nic Cię nie interesuje oprócz pospszatania szoferki. Wszytko robione w serwisach. Auta mają max 2 lata czy busy czy duże. Mycie samochodów i tankowanie robia jusz ludzie zatrudnieni na bazie. Maja prosta zasade. Chcesz jezdzic i nie lecisz z nimi w kulki to wszystko z nimi zalatwisz.

Uk Nowy wpis

Potwierdzam pracowałem na dużym miałem stłuczkę za granicą gość kazał mi sobie radzić pokleić auto taśma i zjechać do kraju kpina poza tym chora spedycja ciągle poganiają traktują jak (usunięte przez administratora) kierowca nic ci się nie należy masz dojechać na czas a jak to zrobić jak zawsze jesteś spóźniony

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Anna Sendor Sendi. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik biurowy z językiem francuskim?
Sokół

Nie polecam pracy u tego pana w przypadku stłuczki zostawi kierowcę w innym kraju bez grosza

SENDI
@Sokół

Panie Tomaszu, może warto było by jeszcze dodać że spowodował Pan wypadek pod wpływem alkoholu w drugim dniu pracy. Nie mogliśmy pozwolić aby następnego dnia kontynuował jazdę ponieważ Pana zachowanie wskazywało że jest Pan pod wpływem alkoholu.

Sokół
@SENDI

Mam nagraną rozmowę jakie (usunięte przez administratora)jesteście przez telefon. Zostawiacie kierowcę 1500 km od domu bez pieniędzy na powrót

Dramat
@SENDI

po 1500km latwo o wypadek jazda od rana do nocy jak na drugi dzien

Czy Anna Sendor Sendi zatrudnia studentów?

Były

Na dużych ponoć chwala ale mają kilka busów robiłem w tym (usunięte przez administratora)2 wyjazdy w 3 tygodnie 15000 do 18000tysiecy km głównie Francją weekend do 2000km stawka śmieszna 270zl jak dawali ogłoszenia podawali nazwę firmy już tego nie robią odradzam wyzysk po 3h spania twierdzą że jesteś wypoczty(zdążają się czasem przerwy8h) od kiedy się zwolniłem 5miesiecy temu na olx widziałem już 6 ofert pracy na to stanowisko(a ilu nie widziałem nie wiem) jedyny plus w tym transdziadzie że nie trzeba było jeździć i prosić o własne pieniądze po mordowni i urlop wypłacili . Dziś mam 320zl dzien do 100€za przeładunki i robię max12500na 3 tygodnie Benlux Wlochy wszystko autostradami. Szkoda czasu tu marnować i zdrowia na rozmowie oglądnij auto jakie Ci dadzą i zerknij do kurnika proponuję wstrzymać oddech można się zwymiotować a i jakąś sztywna skarpeta też się znajdzie między fotelami włącznie z kiepami. Trzeba być masochistą żeby w tej firmie usiąść na busa. Napisałem ta opinie z własnego doświadczenia i dla nowych kandydatów bo rotacja jest zbyt duża i szkoda mi ludzi. Szanujmy się!!!

SENDI
@Były

Szanowny Panie Jakubie Rozumiem, że ciężko pogodzić się Panu ze zwolnieniem, ale prosimy nie wprowadzać potencjalnych przyszłych pracowników w błąd. Pańskie zarzuty mają się nijak do rzeczywistości, a firma SENDI to obecnie ponad 30 kierowców, nieposzlakowana opinia i najczęściej długoletnia współpraca z naszymi pracownikami. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę owocnych poszukiwań satysfakcjonującej pracy.

Ktoś aplikuje do firmy Anna Sendor Sendi w mieście Kraków? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Jak wygląda praca u nich w firmie Anna Sendor Sendi w mieście Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Sendor Sendi - Kraków

• Jak się pracuje w Anna Sendor Sendi?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Sendor Sendi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Sendor Sendi?

Anna Sendor Sendi
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wyciąska 11
    31-988 Kraków