Opinie o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. w Koszalin

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Bronka Mirka
@RRSap

Omijać z daleka! Firma dla Ukraińców tylko i wyłącznie. (usunięte przez administratora)nie szanuje pracowników , nie dba o pracownika. Tragedia. Auta zdezelowane(usunięte przez administratora) A jakość produktów jakie wozimy są naprawdę średniej jakości ale widocznie koszalinska gastronomia to akceptuje. (usunięte przez administratora)

Urszula Nowy wpis
@RRSap

A ile konkretnie płacą na recepcji?

Pracownik Nowy wpis
@Urszula

W firmie nie ma recepcji. To nie hotel. Ktoś pisze opinie nie znając struktury działalności .

Ciekawa, zainteresowana Nowy wpis

Witam, czy warto na dzień dzisiejszy składać papiery do tej firmy? Jaka stawka na początek, jakie godziny pracy? napiszcie coś co pomogłoby mi zdecydować ????

Urszula Nowy wpis
@Ciekawa, zainteresowana

Myślę, że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Napisz może jakie są Twoje oczekiwania względem pracy, a ktoś kto tam pracuje da Ci znać czy jest to możliwe w przypadku tej firmy. W ten sposób najszybciej moim zdaniem otrzymasz odpowiedź zwrotną :)

Obserwator

witam czy warto tam jeżdzić koszalin - warszawa - koszalin pozdrawiam

dramat!nie polecam !

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Zenek

Czy tak dobrze sie pracuje w firmie, że od dawna nikt nic nie pisał?

OBSERWATOR

Rozumiem, że kolega nie podał prawdziwego imienia. Problem w tym, że nikogo nie było w firmie na miesiąc czasu. Nie jest ważne czy ktoś podaje prawdziwe dane. Opinie powinien pozostawić rzetelną. Większość z was chyba nie wie ,że nikt w sieci nie jest anonimowy. Każde logowanie do sieci pozostawia ślad. Poza tym każdy akceptuje regulamin serwisu.

Ktoś

Myślisz że ktoś podał prawdziwe imię? ??? Śmieszne :) I według Ciebie to argument żeby skreślić negatywną opinię :)

obserwator

Ciekawe gdzie pracował Zbyszek? Takiego gościa u nas w firmie nie było. Ktoś wstawia nierzetelne opinie. Myślę ,że kolega z nocki ma jakieś problemy z własną psychiką.

Zbyszek

Pracowalem tam miesiac i ucieklem. Tragedia! Nie polecam

Nikt na nikogo nie kabluje prawdziwy pracowniku. Nie będziemy za ciebie pracować . Każdy ma swoje zadanie , które musi być wykonane.Jakim ty jesteś pracownikiem i ile pracujesz,skoro nie wiesz nic o premii. A kolego z nocki , za co wyleciałeś. Myślę ,że za kilkumiesięczną nieobecność w pracy. Oszustem i złodziejem jesteś ty, bo musieliśmy harować za ciebie.

obserwator

Ten portal to jakaś kpina. O firmie wypowiadają się osoby, które nie pracowały a już czują się pokrzywdzone.

Krzysiek

A juz prawie zlozylem tam papiery.

Jeżeli przedstawiacie opinie o firmie, to róbcie to rzetelnie. Firma "BAGNO "? Za każdą minutę w firmie zapłacone, pensja cała w terminie ,za godziny nocne dodatek, premia za sumienną pracę. Jeżeli ktoś nie chce pracować, kradnie ,kombinuje na paliwie ,przedstawia lewe zwolnienia, to jest firma nie dla niego. jol, jeżeli pracowałeś w agrolu to powinieneś wiedzieć, że szef nie odziedziczył firmy, tylko ją stworzył. Waszymi wypowiedziami obrażacie nas pracowników, którzy chcą pracować a nie kraść i kombinować.

Sebastian

Witam. Z tego co się dowiedziałem to przez cały czas poszukują pracowników. Zasięgnąłem trochę informacji o firmie i obraz tego pracodawcy jest skandaliczny. Zarobki są na bardzo niskim poziomie i aby cokolwiek zarobić trzeba "tyrać " po 10 a nawet i dłużej godzin codziennie od poniedziałku do soboty. Pozostaje jeden dzień przerwy i jeśli ktoś ma rodzinę to taka forma pracy jest nie do przyjęcia. Ja osobiście po tych informacjach dałem sobie spokój i za lepsze zarobki spokojnie można znaleźć pracę od poniedziałku do piątku w Koszalinie. Rynek pracy u nas w mieście się diametralnie zmienił ale ten pracodawca widać tego jeszcze nie zauważył. Krótko mówiąc - odradzam pracy w tej firmie. Są o niebo lepsze ofert pracy u innych pracodawców. Pozdrawiam

Wierny judasz

Masakra jak kazdy zły komentarz zaraz zostaje usunięty.

ati

panowie bo nie ma to jak kierowcy.... my jesteśmy jak do rany przyłóż ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. - Koszalin

• Jak się pracuje w Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.?

Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.
  • Mieszka I 22 D
    75-132 Koszalin

Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.