Vortumnus

Lisów

Opinie o Vortumnus

alli

Kupiłam niedawno ich powidło śliwkowe. Była w nich pestka. Zniszczyłam 2 zęby, pękły, naprawa będzie bardzo duźo kosztowała, trzeba odbudować zęby, bo wszystko strzeliło i się poprzesuwało. Zresztą pestka wbiła się w 1 ząb i trzeba będzie ją wyciągnąć.Tragedia, juź nigdy nie kupię ich powidła. Teraz czekają mnie bolesne wizyty u dentysty, znieczulenia.

marek
użytkownik zarejestrowany

poszukują tez cukiernika @Pracownik może na tym stanowisku będą lepsze pieniądze? A na umowę o pracę można liczyć, bo nie ukrywam na niej mi szczególnie zależy

Tak jak ktoś wyżej napisał szefostwo nie szanuje pracownika, co do płacy na sezonie jak i po jest najniższa krajowa a nawet czasami gorzej

Zainteresowana

A co ze średnią płacą za sezon?

Praca może i fajna ale szefostwo beznadziejne, nie szanuje pracownika

Zostaw opinię o Vortumnus - Lisów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vortumnus