Joker

Herby

Opinie o Joker

dampewr

Jedna wielka pomyłka ,nie polecam zakupów w tym sklepie ,późniejszy serwis nie istnieje ,wszystko do sprowadzenia i ceny o zawrót głowy

Iwona

@Anna rozumiem, że dobrze wspominasz swoją pracę w Joker. Piszesz, że pracowałaś przy taśmie produkcyjnej. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej pracy? Czy jest to praca w systemie zmianowym, czy też są stałe godziny pracy.

Anna

W zeszłym roku miałam okazje pracować w Jokerze przy taśmie produkcyjne i jeżeli faktyczne chce się zarobić to można, praca nie jest ciężka, wynagrodzenie ok, zawsze wypłacane w terminie. Ogólnie polecam.

Iwona

Bardzo chętnie poznamy Wasze opinie na temat pracy w firmie. Jakie są plusy pracy w Joker? Za co cenisz swoją pracę?

Darek

Nędzna prezesina potrafi do kogoś mówić o wzajemnym szacunku tylko jak poruszyć problem rejestracji to jest mowa do obrazu nie warto pytać o pracę jak iw przetwórni tak i na produkcji okien firma w firmie

waldek

O @hgf kiedy było takie ogłoszenie bo intensywnie szukam tego w sieci ale nic znaleźć nie mogę? Słyszałem od kolegi, że wbrew pozorom nie jest to naprawdę zła praca trzeba się starać to wynagrodzenie jest ok

Niech ujawnią sie wszyscy własciciele tej przetwórni...wtedy wszystko będzie jasne: )

Feliks 296

Nie radzę również dokonywać jakichkolwiek zakupów w tej Firmie ! W marcu kupiłem u nich traktorek MTD niby miało być tanio, gdyż przedsezonowo - okazało się iż identyczny obecnie (Lipiec)w sklepie w Rybniku kosztuje 1000zł -słownie Tysiąc mniej ! Miał być gotowy do eksploatacji ale za regulację obrotów w serwisie MTD musiałem dodatkowo zapłacić !Nie mówiąc o innych naciągniętych sprawach. Po prostu potrafią ludzi nabierać - wręcz oszukiwać, rozumiem 100 ale nie 1100 zł !

lol

Czy warto podejmować tam pracę i jak jest płacone, niech ktoś da znać

Ksena

No słyszałam juz od wielu osób,że ten prezesik,to wyzyskiwacz

Dziadek

że też ludzie są tacy naiwni i nabijają kieszenie takim oszustom

Kania

Zgadza się,a właściciel,to wilk w owczej skórze.Chętnie rejestruje ludzi z grupą,bo dostaje na nich dotacje i skubie ich,gdyż nie otzrymują wszystkiego,co im sie należy.Kiedys miałam tę nieprzyjemność pracować tam jakis czas.Nie polecam

pracownica

(usunięte przez administratora) (4zł/h)

Zostaw opinię o Joker - Herby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joker