Opinie o Krzysztof Adamik Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Joker-Bis Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna w Wręczyca Wielka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Adamik Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Joker-Bis Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Adamik Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Joker-Bis Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Adamik Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Joker-Bis Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna w Wręczyca Wielka

yanodeeti Nowy wpis

W dniu27 05 21 żona zamówiła traktor kosiarkę MTD Minirider 76 za kwotę 7090 złPodczas składania zamówienia sprzeda W dniu 28 05 21 nastąpiła dostawa przez kuriera małej paczki z sześcioma butelkami oleju, Kurier pobrał 962 zł i przekazał paczkę następna przesyłka nastąpiła w dniu 32 05 21 i był to właśnie traktor kurier pobrał 6400 zł i przekazał paczkę w paczce była informacja, że fakturę mogę ściągnąć ze strony internetowej JokerGrup.Po ściągnięciu faktury okazało się, że zapłaciłem za 9 butelek oleju i dwa filtry w małej paczce było tylko 6 butelek brakowało 3 butelki oleju i dwa filtry. W dniu następnym usiłowałem zgłosic brak pod stacjonarny nr. telefonu ale zgłaszała się portiernia i próbowano połączyć mnie ze sklepem ale tam nie odbierano telefonów. Zgłosiłem braki na adres e mail i po kilku próbach otrzymałem informację, żę 3 butelki oleju zostały wlane do silnika. Silnik został zalany fabrycznie jedną butelką oleju firma taką informację otrzymałem od MTD Poland na temat filtrów brak informacji . Po uruchomieniu i wyłączeniu silnika drugi raz nie mogłem uruchomić zmierzyłem stan naładowania akumulatora stwierdziłem '0' słownie zero. Kupiłem ładowarkę i ładowałem przez 12 godzin silnik uruchomiłem ale po wyłączeniu sytuacja powtórzyła się zgłosiłem to do sprzedawcy z żądaniem wymiany w ramach rękoimi ale znów brak kontaktu i odpowiedzi zgłosiłem ten fakt do MTD Poland i uzyskałem informację, że ten akumulator nie nadaje się do tego sprzętu. Tę informację przekazałem do JokerGrup. Reakcja firmy polegała na informacji, że taki akumulator został zamontowany w fabryce czemu zaprzecza Kierownik servisu MTD Poland. Odradzam zakupy w tej firmie bo zapłaciłem za oleje i filtry których nie zamawiałem. Ukradziono mi 3 butelki oleju i 2 filtry, podmieniono akumulator. W sumie zapłaciłem 161 zł za nie dostarczone towary. Oraz odmawiają wymiany akumulatora który ma pojemność 7 Ah a powinien mieć 16 według MTD Poland. Pisząc tę opinię dopiero zaczynam walkę z firmą JokerGrup

Pawelkorzen8

Banda krętaczy 8 miesiecy walczę z nimi o wymianę kosiarki na nową w ramach gwarancji a oni za każdym razem zadają ode mnie czegoś innego a to dać im opinie z serwisu a to kazać producentowi żeby zadzwonił do nici dobrze ze to polak a nie chińczyk. Nie wyobrażam sobie żeby właściciel auta toyota dzwonił do Japonii o wydanie nowedo auta bo starego nie da się naprawić szukają problemów tam gdzie ich nie ma. Co za firma (usunięte przez administratora) i tyle szczerze nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Adamik Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Joker-Bis Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna - Wręczyca Wielka

• Mickiewicza 35a
    42-130 Wręczyca Wielka