Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Andrzej Brzyski Bio-Concept Plus?

Zibi Nowy wpis

Powiedzcie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników i na jakie zarobki można liczyć?

Pracownik Nowy wpis
@Zibi

Około 15 tys miesięcznie zarobki netto

Farmer

(usunięte przez administratora) Nie wyplaca pieniedzy. Owoce bierze kasy nie placi. Kretacz

Barbara
@Farmer

Cześć @Farmer, jesteś stałym dostawcą owoców do Bio-Concept Plus? Jak umawiałeś się z właścicielem odnośnie płatności? To sytuacja jednorazowa?

Farmer
@Barbara

Duzo ludzi tak zrobil. Sprawa w sadzie. Jesli sie chcesz dolaczyc to zapraszam

Tomasz
Klient
@Farmer

Mi też nie wypłacił pieniędzy z roku 2019 do tej pory list wysłany z prośbą zapłaty to odesłać z powrotem i jak dzwoni się do niego to nie odbiera

Sławomir
@Tomasz

Minęło sporo czasu od 2019 roku, zgłaszałeś gdzieś tę sprawę? Czy Twój przypadek jest odosobniony, czy może jednak więcej osób spotkało się z taką sytuacją? Liczę że powiesz coś więcej na ten temat.

Farmer Nowy wpis
Klient
@Sławomir

Sprawa wygrana jest nakaz zaplaty, odwowal sie od wyroku ale kwestia czasu. Ludzie nie dajcie sie robic w bambuko...! Naglasniajcie zlodzieja. Andrzej Brzyski to (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Andrzej Brzyski Bio-Concept Plus?

On
@Pytanie

Odpisc... Brzyski to (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rolnik

bardzo dobra firma szef rzetelny są czasami delikatne poślizgi z płatnosciami ale jestem w stanie to wybaczyć ponieważ zawsze wypłaca ustaloną wczesniej kwote za towar. (usunięte przez administratora)

rolnik

nie polecam tego człowieka niesłowny towar wzięty pieniędzy nie ma telefonów nie odbiera zero kontaktu

Jeden komentarz może wszystko zmienić. Wyraź swoją opinię o firmie Andrzej Brzyski Bio-Concept Plus w miejscowości Sieniawa i pokaż osobom szukającym w niej pracy jakim jest pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Brzyski Bio-Concept Plus - Sieniawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej Brzyski Bio-Concept Plus
0/5 Na podstawie 0 ocen.