PHU REC ROBERT CYWIŃSKI

Toruń

Opinie o PHU REC ROBERT CYWIŃSKI

Olo

Panowie i Panie, po wizycie PROSZE POPRZEGLĄDĆ opony,zapasy,felgi itp. Za rękę nie złapałem- szkoda- ale ożenili mi zapas i wkładkę plastikową heh i nie wiem co jeszcze bo troche czasu mieli- NIE ZOSTAWIAĆ AUT SAMOPAS.

żenada

To jakaś paranoja. Ci "zawodowcy" ogłaszają się jako naprawa i serwis klimatyzacji, a nawet nie umieją nic porządnie zrobić. Nie potrafią zidentyfikować problemu, są opieszali. A w ostateczności po nabiciu klimatyzacja ucieka! I znów nie wiedzą dlaczego. Ignorancja klienta i debilne podejście do roboty. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o PHU REC ROBERT CYWIŃSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU REC ROBERT CYWIŃSKI