Opinie o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie www.osmo.pl Krystyna Zawidniak o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

srosmo

Kiedys pracowalem w tej firmie, ostatnio znajomy pracuje ij ak narazie nic dobrego nie mozna powiedziec. WYSCIG SZCZURO0W LICZY SIE TYLKO SPRZEDAZ I WCISKANIE KLIENTOM NA CHAMA !

zibi260

witam, sprawa jest w prokuraturze przeciwko firmie osmo(usunięte przez administratora)

Bystr

Pracowałam tam w biurze przy tel w 2011- 2013 roku - przez ponad 2 lata - gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania nadal bym tam pracowała podobały mi się nagrody i nie za 50 zł jak teraz w firmie a za kilkaset a roczne ponad tys aż chciało się angażować w rozmowy z kentami - co prawda koleżki źle paczyły jak miałam dobre efekty w pracy bo im nagrody gorsze zostawały ale co robić zazdrościły i juz

BOG

a ja ostatnio dostałem nowe świeżo z salonu autko firmowe Hyundaiu i10

Czy po rozmowie w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
snd

I jak z ta praca, jakies nowe opoinie sa? bo widze,z e sa ogloszenia u prace u nich jako serwisant, chcialem sie czegos wiecej dowiedziec

Juzek z OZ

(usunięte przez administratora) "Wszystko wiedzący szef" stara się pomóc, wytłumaczyć ale do zakutego łba raczej nic nie dociera, stąd takie zarobki.

HahaHaa

Jeżeli chcesz zarabiać 700-800 zł a twój szef wszystko wiedzący ma być twoim nauczycielem to tylko życzyć powodzenia bo ja raczej za tak smieszne pieniądze nie opłace mieszkania kpina czasy komuny sie komus tu przypomnialy

BoYleR

Stanowczo odradzam szkoda słow praca beznadziejna

najcul

sory nie odbierac osobiscie :)

Umawiają się z dzieckiem przez telefon na spotkanie i każą zapłacić za przyjazd choć żaden dorosły na to się nie zgodził .Jak można brać pod uwagę słowa dziecka !!!!!

jare

Pracuje tam od 9 lat ostatnio dostałem jako nagrodę za wnyki w pracy TV Plasma 43"" wcześniej pracowałem w Gastronomi i nigdzie nie dostałem nic oprócz obiadu więc nie mam na co narzekać

najcul
@jare

lizus :(

JSALIS

Reklamacje uznali bez najmniejszych problemów

To co jest tam sprzedawane nie spełnia parametrów jakie są podawane przez obsługę . Dodatkowo nie są w stanie przyznać się do błędów w przesyłaniu informacji na temat sprzedawanych przez nich artykułów . Sprzedają chińszczyznę i mówią że to najwyższej jakości sprzęt . Akwaryści nie kupujcie tam filtrów - szkoda ryb !!!

Zawiedziona
@Marcin

Kupiłam w OSMO z Bytomia filtry do wody musiałam zapłacić również za dojazd z Bytomia do Łodzi , po czym okazało się że w filtrach są groźne bakterie coli, złożyłam reklamację ale również za zabranie filtrów musiałam zapłacić.Po rozpatrzeniu reklamacji znów dowiedziałam się że za ponowny dojazd i montaż muszę zapłacić w związku z czym nie przyjęłam przesyłki i zarządałam zwrotu pieniędzy za filtry a oni przesyłki nie przyjęli i oddali do utylizacji!!!Ta firma to jakaś masakra zero poszanowania dla klienta!!!Po prostu dno jakich mało !!!

gancarzjozef1@wp.pl

dzisiaj 10-04-2012, wysłałem reklamację na wylewkę do zakupionej osmozy RO7 wylewka uszkodzona kapie z niej woda ciekawie mnie jak szybko zostanie usunięta awaria po otrzymaniu NAPISZĘ JAK TO WYGLĄDAŁO O TEGO SPRZEDAWCĘ

Janina

mam juz ponad 78lat polecam ceny o połowę tańsze niż konkurencja a do tego atesty higieniczne PZH www.osmo.pl krystyna zawidniak

Ciekawa
@Janina

No tylko pogratulować :) 78-latka i pisze na kompie hehehe Ciekawe kto w to uwierzy :) Kobieto ogarnij się :) :)

Kupujący

Uwaga! Ostrzegam wszystkich zainteresowanych zakupem u tego sprzedawcy. Parametry sprzętu,,który sprzedaje są niezgodne z rzeczywistoscią. naciaga na dużą kasę, a później unika odpowiedzialności z tytułu gwarancji, zasłaniając się prawnikami. Nie reaguje na złożone reklamacje. Nie polecam ,stanowczo odradzam

zgadnijcie kto

Sprzedawanie chińskiego śmiecia przez telefon. (usunięte przez administratora) Polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak - Bytom

• Jak się pracuje w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

Zobacz opinie na temat firmy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

www.osmo.pl Krystyna Zawidniak
  • ul. Karola Miarki 3 lok. 1