Opinie o P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA w Dąbrowa Górnicza

Swoja opinia mnie tu ściągnąłeś, bo po Dąbrowie patrzę. na tej branży to i tak się nie znam, ale piszesz tylko o Właścicielu chyba? To działalność 1-osobowa, skoro bez wsparcia?

Sami Nowy wpis

Chciałabym tylko przestrzeń wszystkie osoby przed tym panem... Na zwrot zaliczki czekam już dwa miesiące, nie odbiera telefonu, przekłada terminy, i ciągle jakieś wykrety.Jest nielojalny, nieslowny, nieuczciwe, bez skrupułów..

Czy P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA zatrudnia studentów?

Eliza

Zgadzam się z negatywnymi opiniami o p. Ogarku, wcisnął mi wielki kocioł kondensacyjny i wielki zasobnik, które wcale nie były potrzebne w takiej wielkości, potwierdzili to inni instalatorzy i profesjonalny serwis z Katowic, rury ze spalinami poprowadził w byłym kanale spalinowym, bez żadnego zabezpieczenia. Po 3 latach instalacja w kominie była utopiona w sadzy, rury rozszczelniły się i piec nie chciał działać, ciągle wyrzucał błąd. Wezwany do awarii p. Ogarek, szukał przyczyn wszędzie tylko nie w kominie. Nie przywiózł ze sobą żadnych mierników. Wszelkimi sposobami chciał udowodnić, że wina jest po mojej stronie - a, to że włączyłam wtyczkę do prądu nie tak jak potrzeba, a to odkręcił zawór gazowy, chcąc udowodnić,że gaz nie dochodzi, czym uruchomił czujnik gazowy, bo gaz oczywiście leciał, a gdy powiedziałam mu co powiedział wezwany kominiarz, oceniając wykonanie instalacji w kominie jako, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalne, obraził się, zostawił wszystko porozbierane i pojechał sobie, rzucając pod moim adresem jakieś inwektywy. Musiałam wezwać profesjonalny serwis z Katowic, który jednym pomiarem stwierdził, że przyczyną jest nieszczelność w kominie, a ja musiałam przerobić instalację i poprowadzić ją do innego czystego, komina, co mógł zrobić i p. Ogarek, ale wymagało to trochę inwencji i odrobinę więcej pracy. A co do corocznego serwisu urządzenia to radzę obejrzeć filmik na stronie Vaillanta, na pewno nie ogranicza się on tylko do wymiany uszczelki w 15 minut.

Firma P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Cześć, na jak dużą żabkę można po roku liczyć? :D takie narzędzia do pracy, które są udostępniane z rok temu ktoś wskazał, ciekawi mnie czy warunki mogły nieco się zmienić przez ten okres? Znam się na piecach i kominach, już jakiś czas w tym robię i tak z ciekawości jak na razie patrzę po okolicznych firmach. Tutaj nie mam pewności czy Pan przyjmuje do siebie ludzi? Od roku nikt niczego nie pisał, nawet klienci. ogólnie to robota byłaby raczej w Dąbrowie? Za jakie kwoty?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ogarek Technika Grzewcza Sp. z o.o.?

Zygmus

Tylko na zabke duza

Madalena

Nie polecam !!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) nie odpowiedzialny typ człowieka i tyle. Brak kontaktu brak faktury brak opinii kominiarskiej . Spotkam tego pana w D.G to szkoda by w twarz napluć . Napluje bo nie lubię takich ludzi kłamliwych jakim jest pan Ogarek . (usunięte przez administratora)

Długo trwa wdrożenie do firmy ?

SK

Witam chciałbym się wypowiedzieć na temat firmy ogarek oraz moich spostrzeżeń i doswiadczeń. Od razu chciałbym zdemontować wszelkie podejżenia związane z tym że nie jestem obiektywny. (usunięte przez administratora) przyjechał do mnie ponieważ ogłoszenie zamieściłem na portalu. Jego oferta i podejście do realizacji wzbudziło moje zaufanie. W porównaniu z innymi ofertami (usunięte przez administratora) zaoferował najlepszy sprzęt w najlepszej cenie. Podpisaliśmy umowę i zapłaciłem zaliczkę w wysokości 5000zł. Umówiliśmy się na termin wykonania prac, z doświadczenia wiem że lepiej dzień wcześniej zadzwonić i zapytać czy aktualne bo różnie to bywa. Pierwszy termin nie wypalił bo Panowie kończyli gdzieś realizację i pojawili się kilka dni później-wszystko było ustalone. Ekipa (usunięte przez administratora) to starsi goście z ogromnym doświadczeniem. Byłem zaskoczony podejściem i jakością wykonywanych prac. Wszystko zostało wykonane z najwyższym profesjonalizmem, czysto dokładnie i uczciwie. Przyznaję ze czytając opinie miałem wątpliwości ale zupełnie niesłusznie. Wszystko zostało wykonane zgodnie z umową i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli ktoś chce zobaczyć jakość wykonanej usługi mogę podesłać zdjęcia. Pisze o tym dlatego że nie macie Państwo czego się obawiać a negatywne opinie mogą być pisane przez konkurencję ponieważ ekipa Ogarka jak i on sam nie są młodymi wilkami buszującymi w necie lecz starej daty fachurami z najwyższej półki. Polecam ze szczerym sercem.

@SK

Dodatkowe info dla szukających pracy, zauważyłem że w ekipie jest zgoda, Panowie bardzo dobrze dogadają się między sobą oraz z szefem, praca idzie im żwawo nie piją nie leniuchują bardzo uczciwie i profesjonalnie podchodzą do tematu.

@SK

miałeś szczęście - no cóż są ludzi którzy wygrywają o lotto. Masz fart.

???
@SK

chyba sobie jaja robisz...

@SK

miałeś chłopie trochę szczęścia - i tyle. Inni mieli zdecydowanie mniej ...

prawda jest inna
@SK

miałeś WYJĄTKOWE szczęście. Albo jesteś p. Ogarkiem ...

???
@SK

masz kolejny dowód, że cuda się zdarzają ...

NICKU

albo ktoś, kto miał wyjątkowe szczęście (odzyskał swoje pieniądze, wykonał Ogarek jakieś usługi...) albo właściciel ?

Łukasz

Mam taką samą oinie o tym Panu. Kupiłem u niego 8 lat temu piec z zakupem wszytsko było ok , montowała mi inna firma, ale Pana brałem jako serwsianta na serwis pierwszy przed uruchomieniem i coroczne. I stąd moja opinia serwis pieca polegał na zdjęciu lapki, odkreceniu klapki przeczyszczeniu szczoteczka przedmuchaniu, nowa uszczelka zakmniecie i po 15 minutach a może nawet nie koniec . Druga kwestia to umawianie się i przekładanie terminu, bo zapomniał, bo nie mógł nigdy w umówionym terminie.

prawda jest inna
@Łukasz

miałeś wyjątkowe szczęście - inni mieli mniej ...

klient

czlowiek nieporozumienie. zero profesjonalizmu. zero uczciwosci. umowic sie na co kolwiek z tym czlowiekiem graniczy z cudem. nie wiem jak jego firma jeszcze istnieje, chyba ciagnie na biednych i naiwnych ludziach. stanowczo odradzam!!!

Ogarek wziął zaliczkę 5000 na montaż pieca nie ma pieniędzy nie ma pieca nie ma Ogarka, nie odbiera nie oddzwania unika kontaktu. Nie wiem co robić jak moge wyegzekwować swoje pieniądze lub zakupiony piec. Nie polecam, odradzam, zwykły (usunięte przez administratora)

Kazimierz

Parę lat od montażu ogrzewania, wszytko super. Teraz mała naprawa zrobiona od razu. Polecam

Ignaś

Dobrze wykonana praca dzięki pracownikom a to dlatego, że dobrze się pracuje w fajnej atmosferze, polecam.

Gornik82

Firma uczciwa montaż w terminie. Polecam usługi p.Jozefa

Yeti

Kogo Firma poszukuje aktualnie? Jakie są wymagania i zarobki?

NICK

czy ktoś wie dla kogo ten pan wykonuje lub ostatnio wykonywał jakieś prace? Chodzi mi o spółkę i osobę prywatną. Proszę o pomoc

@NICK

Dla mnie wykonuje instalacje a czy mam sie czyms przejmować?

@SK

Jako spółka, czy osoba fizyczna ?

Jako osoba fizyczna

@SK

to może się uda. Radze nie dawać zaliczek.

@NICK

Już dałem 5000. A czy Pan miał jakiś problem z Panem Józkiem?

@NICK

Cholera zaczynam się martwić. Jak zakończę realizację miejmy nadzieję że tak, to napisze tu komentarz

Marianescu
@NICK

Dla mnie robił kotłownie. Było ok

Y
@Marianescu

wychodzi na to, że miałeś szczęście

pomocy

czy ktoś może wskazać dla kogo Ogarek wykonuje jakieś prace? Chce odzyskać pieniądze. proszę o info:(usunięte przez administratora)

Alan

@ona a czy jest możliwość awansu w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA - Dąbrowa Górnicza

P.U.H. KARGO OGAREK JÓZEF , OGAREK TECHNIKA GRZEWCZA