Jw Budownictwo Sp. z o.o.

Opinie o Jw Budownictwo Sp. z o.o.

abc

Chyba zartujesz - klimat w pracy jest bardzo zły (pracownicy fizyczni). Fakt kierownictwo bez zarzutu i kasa na czas, tak po za tym dno.

Wojtek

Witam! Polecam! ludzie spoko, kierownictwo profesjonalne !!! sam pracowalem na budowach ale tu sa ludzie co lubia budowac!!!

Zostaw opinię o Jw Budownictwo Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jw Budownictwo Sp. z o.o.