Opinie o Zielony Dom Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zielony Dom Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zielony Dom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Dom Sp. z o.o. w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Na jakie wsparcie w Zielony Dom Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Rzetelny Nowy wpis

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem. Pracowałem tam ponad pół roku, o ile z pieniędzmi nie było jako tako problemu to już sama organizacja pracy jak i podejście do pracowników wołają o pomstę do nieba. Masz się nie odzywać tylko zapiera...... Brygadzista Jurek nie zna się wogóle na robocie, wiele pracy i poprawek jest głównie z jego winy i braku wiedzy w tematyce budowlanej. Mieszkanie w chlewie ,bez centralnego ogrzewania, o czystości nie wspomnę. Na koniec współpracy z firmą zostałem (usunięte przez administratora) i okradziony z pieniędzy ( nie została mi wypłacona cała ostatnia pensja tylko jej 1/3 części) kontakt z szefem Zbyszkiem zerowy. Nie odbiera telefonów ani wiadomości.

jo Nowy wpis

jestem bardzo zadowolony. Firma jest wypłacalna , dobrze się pracuje. Współpraca z Zielonym Domem jest wzorowa.

Rzetelny Nowy wpis
@jo

Pracowałem w tym samym okresie co Ty, nie ściemniaj. Miały być opinie pisane zgodnie z prawdą

xyz

@Siwa szef wam nie płaci???

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zielony Dom Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
logo firmy Operator żurawia wieżowego
Mariusz Barwiński Space Global
(50 opinii)
logo firmy Samodzielny Przedstawiciel Handlowy
Katowice
Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.
(6 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Siwa

I co ZŁODZIEJU. Nie umiesz wypłacić kasę? Ileż można pisać i dzwonić do ciebie. Ty nie masz wstydu człowieku. Długi posplacaj i ludziom kasa wypłaca. Bo pracują A nie znają prawdy. Poza tym na czarno zatrudnienie jest karane grzywnom

Jarek

Witam pracowolech w tej firmie byłych w Niemczech gdzie Szef Zbyszek ukrywo osoba która jest poszukiwano w polsce listem gonczym. (usunięte przez administratora) z godzinami potranco kasa za (usunięte przez administratora) wie co i to nie wszystkim. Zatrudnia na czarno mo długi w Rejestrze. Mi miol dac 2600zl i nie widza reszty kasy 1100zl nie odp bezczelny (usunięte przez administratora) Jutro uda do skarbówki i do sondu. Uwazejcie na ta firma zlodziejsko

Berenika

Witam Panie Zbyszku. Dalej pan zatrudnia ludzi na czarno? I chce poinformować że wspolpracuje pan z Jurkiem który jest szukany listem gończym i zgłaszam to na policje

Stary00

Heh u nich nikt pracować nie chce. Dlatego ja tam nie pracuje i paru moich znajomych.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Zielony Dom Sp. z o.o. w miejscowości Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Dom Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zielony Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zielony Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zielony Dom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zielony Dom Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zygmunta Krasińskiego 29 lok. 9
    40-019 Katowice
  • NIP: 9542760077 REGON: 363000154 KRS: 0000586412

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zielony Dom Sp. z o.o.