exeles

Chorzów

Opinie o exeles

Zuzanna

Firma zachęca do wysyłania swojego CV, nawet w chwili, kiedy nie widać w sieci aktualnych ofert pracy. Czy ktoś dzięki temu został zatrudniony w exeles? W jakiej dziedzinie poszukiwani są pracownicy najczęściej? Wskazywane są różne - wszystkie te, które są wykorzystywane podczas prac budowlanych.

Zuzanna

@JFKto dobrze, że firma zapewnia dobrą atmosferę oraz zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak teraz wygląda praca w exeles?

kemil

damianko, z tego co się orientuję to u nich zarobki nie są jakieś fantastyczne. Podobno podstawa to jakieś 1500 zł - pytanie tylko ile procent tego może stanowić premia i czy jest ona miesięczna / kwartalna / roczna ? Proszę o informacje i będę składał CV

Szukasz pracy?

JFK

Firma Exeles to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Płacą dobrze, atmosfera ok, nie zmuszają do nadgodzin, nigdy nie spóźniają się z wypłatami, dowożą na robotę, i wigilie firmowe są wypasione, nie ma tu umów śmieciowych ani pracy na czarno, tylko umowa o pracę. Pracuję tu już 6 lat i w życiu nie zmieniłbym!!!

Wojtek

Exeles zajmując się architekturą i budownictwem jest naprawdę w niezłym położeniu. O ile zatrudniają dobrych pracowników-specjalistów mogą liczyć na rynkowy sukces. Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że na rynku działa sporo firm o podobnym profilu, także konkurencja jest na pewno bardzo zacięta.

dziki

no w takim razie nie płaci tyle ile ludzie by chcieli, ale fakt jest taki, że to co mają zapisane w umowach to wypłacają

lambo

nikt przecież nie napisał na tym forum że exeles nie płaci. Ludzie narzekają na wysokość zarobków, a to co innego

?

Płacom tyle ile wyrobis. Jo dostoł za robota ok

xxxx

(usunięte przez administratora). Wstydz sie za te wypłaty .Depilator więcej kosztuje jak ty płacisz . Maciek to jest gość , troche mniej bierze dla siebie .

BLASZCZAK

ROBILEM W TEJ FIRMIE I (usunięte przez administratora) NIENARZEKALEM I NADAL ROBIE ALE JAK KTOS JEST CIEMNY I NIEPOTRAFI PRACOWAC W TEJ FIRMIE TO JEST TEPY A (usunięte przez administratora) JEST SZANOWANYM PRACOWNIKIEM BO POTRAFI ZROBIC CO DO NIEGO NALERZY I NIEPODPIERDALA PISAL (usunięte przez administratora) JAK KOMUS NIEPASUJE TA FIRMA TO NIECH ZADZWONI DOMNIE JA MAM DOBRA OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Jak nic nie potrafisz tylko nosić gruz to ile chciałbyś zarabiać? Ja pracuję w tej firmie jako podwykonawca i zarabiam na poziomie. Poza tym atmosfera jest super. Pracowałem gdzie indziej ale wróciłem do Exelesa i jest mi tu dobrze.

Tomasz

Firma ok. Dajom szansa na nauka i zarabia sie ok. Niema co kaprysic, w Chorzowie niema lapszyj firmy.

oszukany - 2011-05-30 13:24:33 Zgadam się z opinia \ Szanowny Panie, dziękuję za przestrogę i informacje. Ta firma niestety nie przyjmuje już nowych pracowników choć jest wielu kandydatów. Pozdrawiam

Leszek Suwalski

Witam, dziękuję za opinię. Mam nadzieję, że znalazł Pan lepszą pracę gdzie Pana wysiłki zostają docenione i jest Pan usatysfakcjonowany wynagrodzeniem. Pozdrawiam

oszukany

Zgadam się z opinia "byłego pracownika" oszuści płaca marne grosze i wykorzystują na umowie o dzieło ta firma to wielka kpina. Pozdrawiam i przestrzegam

były pracownik

ta firma to (usunięte przez administratora) nie cenia ludzi płacą grosze. pracowalem tam 3 miesiące i nie zarobiłem wiecej niż 1600zl ale lipa.A W JEDNYM MIESIĄCU nawet 1100zł.To sprzataczka co robi u mnie w bloku ma 1300 hahah .Wiedza jak ludzia wyrobic niska samo ocene ale mam ich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a i ci pracownicy co duzo ( usunięte przez administratora )malo robia i wdodatku ( usunięte przez administratora ) i kabluja za takie grosze nie maja do siebie szacunku.(usunięte przez administratora)a szefowie jak wy bedziecie szczeze pracowac itak was przyrownaja do nich to tyle.Pozdrawiam

Zostaw opinię o exeles - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie exeles