Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS

BOLO

PLUSY - nowoczesny sprzęt - kasa bez dnia opóźnienia - awans po roku i wzrost pensji prawie 100% !! - ciągły rozwój - młoda kadra MINUSY - nie robią na dronach - nie robią na skanerach

Mateusz
@BOLO

Ja miałem opóżnienia na kasie, oraz nigdzie nie było mozliwosci awansu w 5 osobowej firmie gdzie trzy to szefostwo.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS?

Nick Nowy wpis

Trochę słabe podjęcie do klienta, szef specyficzny.. duży haos, słabe kompetencje.

były pracownik Nowy wpis

Ja osobiście mam złe doświadczenia z tą firmą. Pamiętam, że bardzo ulżyło mi kiedy zmieniłem pracę. Bardzo duża rotacja była. Kilku moich znajomych też miało tam jakiś swój etap i każdy narzekał.(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pensje to była na czas i tak jak się umówiliśm(usunięte przez administratora)Ale to wszystko było jakiś czas temu wiec może chłopaki poszli po rozum do głowy i się zmienili. Jak czytacie to pamiętajcie, ze w pracy najważniejsze są relacje pracodawca-pracownik, bez nich nic nie ruszy.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Andrzej Nowy wpis

Jeżeli chodzi relacje: pracownik - pracodawca, to szczerze odradzam podjęcia pracy w tej firmie. Odpowiadając na Twoje pytanie, jest jeszcze gorzej. Ciuchy robocze trzeba sobie zapewnić bo na pewno dostaniesz po kim (jak sie doprosisz). Żadnych benefitów. Małe pieniądze w porównaniu z odpowiedzialnością. Pracodawca roszczeniowy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Radek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Od dawna nikt tu nie zagląda?

BOLO

Mateusz
@BOLO

Alicja

@dudek, owszem, numer telefonu do Przedsiębiorstwa Geodezyjno - Prawnego GEOARTIS posiadam, gdyż widnieje na ich stronie internetowej, co nie zmienia faktu, że po to zostało utworzone to forum by i tu dzielić się niezbędnymi informacjami. Pozwól więc, że sama zdecyduje czy chce pozyskiwać informacje o firmie z tego źródła czy też telefonicznie. @Alicja, dziękuję za Twoją odpowiedź. Często się zdarza, że pracownicy nie wyrabiają się z wykonywaniem swoich obowiązków?

Alicja

@dudek z tego co piszesz Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS daje pracownikom swobodę w odbiorze nadgodzin. Czy takie nadgodziny zdarzają się często czy są raczej sporadyczne? Rozumiem, że polecasz tego pracodawcę? Bardziej osobom doświadczonym czy takim na początku swojej kariery zawodowej? Czy na forum są osoby zainteresowane pracą na stanowisku Geodeta? Firma obecnie poszukuje kandydatów, aplikacje można składać na: https://www.gowork.pl/praca/przedsiebiorstwo-geodezyjno-prawne-geoartis;pr

@Alicja

masz tam nr telefonu - zadzwoń!

były wspólnik
@Alicja

Nadgodziny nie są tak fajne jak się wam wydaje, jak się nie wyrabiasz to twój problem, nadgodziny sa wtedy kiedy łaskawie szefowie się na nie zgodzą

byly pr
@Alicja

Niezłe rzeczy tu czytam ;) Jako były pracowniki: - w większości młodzi pracownicy - humorzaste szefostwo. (usunięte przez administratora) - praca znacznie ponad 8 godzin, zależy od budowy, pracowników jest zawsze trochę za mało, a z pracą trzeba się wyrobić - sprzęt porównywalny do innych firm geodezyjnych (usunięte przez administratora) - na początku pracy musiałem korzystać ze swojego laptopa oraz dostałem stare ubrania robocze po kimś

Cezary

GEOARTIS ma opinię dobrego pracodawcy, czy mają oferty pracy?

EX

Z doświadczenia nie polecam tej firmy. Podejście pracodawców do pracownika żenujące. Początki opierają się na obiecankach. Trzeba współpracować z humorami przełożonych. Finanse w stosunku do odpowiedzialności niskie. Ogromna presja. (usunięte przez administratora)

Alicja

@dudek obecnie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS poszukuje kandydatów na stanowisko geodety: https://www.gowork.pl/oferta/geodeta,19YNWbKRm1dxz62vix0QsI,katowice czy możesz podpowiedzieć zainteresowanym, w jaki sposób najlepiej złożyć dokumenty aplikacyjne i na co zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Z wypowiedzi można wywnioskować, że masz doświadczenie w pracy na rzecz GEOARTIS, napisz jakim według ciebie jest pracodawcą i na co mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy.

@Alicja

Pracuję tutaj i warunki na dobrym poziomie, - wypłata zawsze na czas - nadgodziny super płatne (albo do odbioru jak kto woli) - warunki umawiasz sobie osobiście - tak naprawdę super wyposażona firma w sprzęt samochody i lokal -

Podpowiedzcie coś więcej o pracy dla geodety.Jakie warunki finansowe i w ogóle.

@Zainteresowany

Wszystko zależy od tego co potrafisz i na ile jesteś dyspozycyjny. Najlepiej umówić się na spotkanie i ustalić wszystko po swojemu.

Alicja

Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Prawnego Geoartis? Czy jesteście zadowoleni z rodzaju umowy, wynagrodzenia? Napiszcie więcej o waszych odczuciach związanych z pracą w firmie.

kuba

mam pytanie, czy firma kiedykolwiek obsługiwała torowiska tramwajowe ?

@kuba

KUBA tramwajowe i kolejowe Pozdrawiamy

kuba
@Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS

Poszukujecie może geodetę z doświadczeniem na torowiskach?

@kuba

PROSZĘ O KONTAKT tel. 606-699-565

Alicja

@pracownikco sprawia, że nie polecasz innym pracy w Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Prawne GEOARTIS? Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją opinię. To co Tobie w firmie nie odpowiada, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Zdecydowanie NIE POLECAM!

Alicja

@BOLO dziękuję za ocenę. A jak teraz przedstawiają się warunki pracy? Czy coś się zmieniło?

Aran

Ogólnie to widzę nowe ogłoszenie z początku Września, dlatego nie wiem skąd te wieści, że firmy ma nie być skoro widzę, że szukają do Opola ludzi, dokładnie geodetów, wiec ja bym raczej był spokojny mocno

PAULINA

@HENIEK... ZADZWOŃ DO NICH I USTAL Z NIMI WSZYSTKO

PAULINA

Po okresie próbnym umowa o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS - Strzyżowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS?

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS