Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS

Strzyżowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@pracownikco sprawia, że nie polecasz innym pracy w Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Prawne GEOARTIS? Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją opinię. To co Tobie w firmie nie odpowiada, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Zdecydowanie NIE POLECAM!

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@BOLO dziękuję za ocenę. A jak teraz przedstawiają się warunki pracy? Czy coś się zmieniło?

Aran
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie to widzę nowe ogłoszenie z początku Września, dlatego nie wiem skąd te wieści, że firmy ma nie być skoro widzę, że szukają do Opola ludzi, dokładnie geodetów, wiec ja bym raczej był spokojny mocno

PAULINA

@HENIEK... ZADZWOŃ DO NICH I USTAL Z NIMI WSZYSTKO

PAULINA

Po okresie próbnym umowa o pracę.

MATI

er@ w zależności od umiejętności i dyspozycyjności... ale jak jesteś geodetą z doświadczeniem to w tej branży są dobre zarobki u nich

BOLO

PLUSY - nowoczesny sprzęt - kasa bez dnia opóźnienia - awans po roku i wzrost pensji prawie 100% !! - ciągły rozwój - młoda kadra MINUSY - nie robią na dronach - nie robią na skanerach

ANDY

Niepochlebne opinie o tej firmie są wyssane z palca!! Jestem pracownikiem tej firmy i mogę potwierdzić, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra, wypłaty są na czas (co do dnia!!), niczego nie brakuje w firmie, szefowie jeżdżą razem z nami w teren, można w tej firmie się dużo nauczyć.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS - Strzyżowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Prawne GEOARTIS